עדכונים מהבית! יום 38- 22/12

cunilemel

New member
יש לא מעט שיחות ברמה גבוה אבל

במשדר בערוץ 2 מעדיפים להראות ריבים ובכלל העריכה של התוכנית לא טובה. לדוגמה : למה לא הראו את החיקויים של ג'י ? אני גם לא סובל את המוזיקה עם הרגש שהם שמים כשסער ואיילה נמצאים ביחד. שיתנו לצופים להחליט מי מרגש אותם ומי לא ושישתדלו לחלק את הזמן מסך באופן יותר הוגן.

dindan60

Well-known member
אין ספק שגואל מעלה את רף הענין בתכנית=שפרה?

השיחה היום על בעיית המהגרים היהודים לארץ-מזרחים אשכנזים וכולם והדרך בה ניתח את הענין מעידה שוב ושוב על איש נאור בעל ידע ושמחתי שהעלה את הנושא הכאוב הזה שרובנו הורינו סירבו להעלות אותו מפאת הכאב/הטראומות/הבושה ממלח הארץ הצברים שנולדו כאן ובהו בהם במבטים של -למה לא התנגדתם בשואה?-אכן נושא רגיש וכאוב. תמיד אהבתי להאזין לו (למעט מס. מקרי רכילות)

Yarin BB

New member
../images/Emo22.gif גואל בן אדם חכם ../images/Emo22.gif

אפשר לא לאהוב אותו, אבל הוא מציג דברים בצורה מאוד יפה ויש לו דברים חכמים לומר על כל דבר.

Crazy Midget

New member
איך הם סובלים את סער?

לדבר איתו זה כמו לדבר לבטטה, אין לו שום דבר חכם להגיד והוא פשוט מאוד לא אינטליגנט בלשון המעטה. הוא מנסה כל מיני טריקים של גואל (לקחת הפסקות בדיבור, לחפש מילים גבוהות, לחשוב לעצמו) רק שבמקום להיראות אינטלקטואל (דבר שגואל מצליח בו), הוא פשוט נראה דביל עם מבט ריקני שבוהה באוויר. ממש סתום, מזל שאלירז שם לדבר עם גואל.

Yamaha24

New member
גואל כזה מגעיל !

1)סכסכן 2)לכלכן 3)רכיכה 4)תומך טרור 5)בכיין אני מת כבר שיעמידו אותו להדחה, הבן אדם מדבר כאלה שטויות ! אני לא מבין מה הוא רוצה מיוסף, יוסף טוב ממנו פי כמה.

agroise broider

New member
איך אלין השתוללה היום בבוקר

ורקדה בהפגנתיות.. גם איילה ניצלה כמה רגעים של עינטוז למצלמה, ואפילו יוסף עשה כמה תנועות מוזרות שמזכירות ריקוד. מה שכן, יוסף מנותק מ90% מהדיירים בבית, וזה נראה רע.

shouldistay

Active member
היום הכל ישתנה...

מקווה שישאירו את איילה ואלירז ביחד, כי מעניין מה שקורה ביניהם. אבל השאר יעורבבו ללא ספק.

המדאוס

New member
יוסף לא מנותק מרובנו כאן וזה מה שחשוב

סמסו ליוסף 2 כדי שהדיירים יוכלו את הכובע

agroise broider

New member
תכלס אני אוהב את יוסף, אבל הבנאדם

פשוט לא בא טוב באינטרקציות שלו עם אנשים אחרים.

dindan60

Well-known member
לי יבוא טוב ששרה תזכה לעלות במדרגות ויוסף ייד

יידע שאוהבים אותו למרות מוזרותו. הבנאדם כן השתתף בכמה שיחות מענינות ויש לו גם ידע רב אך ההפקה לא חשבה שכדאי להראות זאת- מגמתי משהו????

המדאוס

New member
סימנו את יוסף ונידו אותו מן ההתחלה

מה שיעשה מה שיומר -הוא סומן על ידי הדיירים טוב שרואים מה הם מדברים וכמה הוא מעניין בשיחות שלו הוא יכול ללמד הרבה מדיירי הבית הרבה סמסו 2 ליוסף האיש לגמר

יוסף לא מסוגל להיות הפי הפי ג'וי ג'וי

כשבפעם השלישית או הרביעית, הדיירים שהוא חי איתם אומרים לו בתאכלס :" לך מפה לא רוצים אותך". לבנאדם קשה עם זה, וזה מובן.

agroise broider

New member
אני מבין אותו וגם את הדיירים

הרי יוסף מתוסבך ברמות שאפילו פרוייד היה אומר "פאק אחי, אתה מקרה אבוד" ,ובגלל זה קשה לו להתחבר עם אנשים, ולאנשים קשה להתקרב אליו.

dacou194

New member
גוא(ע)ל מספר על ספר של הסופר זאנה

באמת שאחד הסיפורים ההזויים משהו על איזה משהו עם מאהב ערבי קוראים לספר חייל ישראלי (אני חושבת זה היה איפשהו במשפט שלו..) ואיילה כהרגלה ישר עם התגובות של "אוקי אוקי" ו- " כן אני יודעת" היא צריכה ללמוד לשתוק ולהקשיב (גם אם זה גוא(ע)ל)

Crazy Midget

New member
אלה שכותבים "גועל"

עושים פדיחות רק לעצמם. הIQ שלכם מתקצץ בחצי. טיפ ממני - תפסיקו עם זה, זה פשוט מביך.

למעלה