עדכונים מהבית! יום 38- 22/12

חחחח, אי אפשר בכ"ז לקטול אדם

הוא חמוד ביותר, אבל יש לו דפיקות בענייני נשים, הוא עדיין צריך להתבגר לבחור יש צל"ש רמטכ"ל על הלחימה בג'נין, הוא הציל חייל משהו כזה אני דווקא מעריכה אותו רק שהוא מעצבן אותי בקשר להתנהלות שלו מול איילה

הוא לא ערס בכלל אז מה שהוא נראה ככה

גם אני טוניסאי ויש לי לוק כזה קצת אבל אני ילד טוב ואללהיעישייי

agroise broider

New member
אין קשר למראה

הוא ערס, ערס לייט, אבל עדיין סוג של ערס. זן מעודן אם נרצה לדייק. מהאלו שיושבים שעות בתחנות טוטו ומהמרים בכל מני מקומות.

s7m42

New member
בסססדר ראית אותו יושב בתחנת טוטו?

רואים שהוא ילד טוב

די כבר עם הערס וערס וסוג של ערס

ומה זה בדיוק אומר על סוג כזה של אנשים שכל היום חופרים בפורום ובוהים בערוץ 20?הם אפילו לא מגיעים לתחנות טוטו..אולי אפשר להגיד שכואב להם שהם לא נראים כמוהו או שהוא לא איתם,מצב כזה שהם בוכים מאיפה שכואב להם.וערס זה סרסור אז גם כשאתם חסרי חיים ותקועים 24 שעות בפורום תשקלו מילים כי זאת הוצאת דיבה.

agroise broider

New member
לאחר בדיקה קצרה :

עַרְס (عَرْس) – סרסור. כשהמילה נאמרת בבדיחות הדעת, היא שקולה ל"ממזר": בחור פיקח וממולח. בכל הקשר אחר זהו ביטוי מעליב ופוגע.

ערסחבק

New member
מישהו הזכיר ערסים?..../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אלירס = ערס? זה כמו אלין = נעל היא הוכיחה והוא אפילו פי עשר ממנה שסטיגמות מטופשות לבחור הזה יש עשרות תכונות טובות לו היה לי עסק הייתי עושה אותו שותף לו היתה לי בת הייתי מחתן אותה איתו לו הייתי בגילו הייתי שמח בחברתו אני התרשמתי ממנו לחיוב באופן שלא ראיתי מימיי ואם הוא לא זוכה אני מקווה שכשהוא יצא החוצה אז אנשים טובים יעזרו לו למצוא דירה בשכירות יסדרו לו עבודה טובה ידחפו אותו לסיים את הלימודים ושיהיה לו רק טוב שתבוא לו זוגיות טובה וילד חמוד וכמו שהוא אמר "אני אהיה כל עולמו"... האיש קנה את כולנו בנשמה המיוחדת שלו

Jolleen

New member
לא יכולתי להסכים יותר!../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo13.gif

למעלה