עדכונים מהבית- יום 37- 21/12

אין לי שום דבר נגדה וגם בזמנו נזכרתי בשפרה..

בהקשר של איילה.לפרוייד פתרונים. אגב,את שפרה בהתחלה מאד סימפטתי(אז גם בובליל חיבב אותה;), אח"כ די לא סבלתי אותה ולקראת הסוף חזרתי קצת לסמפט ולהעריך אותה. לא מאמינה שאיילה עד כדי כך פוסטמה,כדברייך. ולא הבנתי את עניין הרעת לב,אם היא כזו לדברייך או מנסה להציג ככזו. בכל אופן,מהמעט שראיתי,לא ראיתי שום רוע לב. הקול המאנפף בהחלט הציק לי

המרחק בינה לבין שפרה הוא כמרחק מערב ממזרח.

אין בה ולו פרומיל מאיכויותיה של שפרה, בכל אספקט אפשרי.

לא בודקת אף אספקט אפשרי,רק קובעת עובדה.

נזכרתי בזמנו בשפרה,לא ברור לי למה.אולי כי חשבתי שלאט לאט תגיע לשלבים גבוהים.האמת שגם ריבוי ההדחות של יוסף הזכיר לי פתאום את שפרה,כי אמרתי שבקצב הזה עוד יגיע לגמר. אם מותר לשאול מה מקור השם הפחח הגדול,אוטומטית חשבתי שאתה מתומכי בובליל המאוכזב מזכייתה של שפרה ומאוכזב מהאח הגדול;)

balbala5

New member
איילה לא מתקרבת לציפורן הקטנה ברגל של שפרה !

וההשוואה שלך מעידה על שטחיות . שפרה מעניינת מרתקת ומדהימה - איילה סתם פלצנית . אלין סבבה !

webguy

New member
יוסף מדבר עם אלין ... מסכנה ...

על שהיה מלא הרומונים בגיל שלה ......... מה עכשיו אין לו ..
וואי וואי איך היא הסתבכה ..

רביטלש

New member
היא טועה והוא צודק!

האכילה המרובה תתנקם בה בסוף, חבל שהיא לא מקשיבה לו!!!! לי אף אחד לא אמר את זה, להפך כולם סביבי התלהבו שאני אוכלת בכמויות ונישארת רזה, צחקתי איתם ביחד ועכשיו אני רק בוכה

webguy

New member
נו ..למה לא להקשיב עד הסוף ..

היא אמרה פה בבית זה לא דוגמא למה שקורה לי בחוץ ... פה גם מעשנים יותר ...אז מה .... ? והוא דווקא הסכים הרי הם אוכלים שם משעמום ..מלחץ ... הבחורה יצאה פה בגדול ממנו ..!!

webguy

New member
היא שמנה ... ?

מילא הייתה שמנה ... אבל היא רזה ...אין בכלל מה לתפוס אצלה ..

רביטלש

New member
חמוד, הייתי נראת כמוה בדיוק לפני שנתיים!

והופס התחלתי להשמין מיד אחרי שבלסתי בלי הפסקה..... וזה מה שיוסף ניסה להגיד לה, ולכן אני מקווה שיש לה איזה בקרה על מה שהיא אוכלת כי לי לא היה........

webguy

New member
היא רוצה להיות דוגמנית ..

היא תהיה חייבת לשמור ... ולעשות ספורט ...... לפחות עד שתתחתן ....אחרי זה אפשר להשמין ולהסתפר קצר ...

מה הקשר?????

מי נתן ליוסף את הזכות להדחף לה לצלחת?? מישהו מתערב לו בנבטוטים שהוא אוכל??? אבל לכם זה לא נראה מגעיל, כי החוצפה הישראלית הדוחה מתירה לכולם להעיר מה שבא להם, על מה שבא להם, מתי שבא להם ולמי שבא להם. במקומות אחרים שדוחפים את האף לעניינים של אחרים... לא מריחים יותר. הוא כל הזמן מנסה לכפות את הדיעות שלו על אחרים. היא ילדה והיא נראית סוף, שיעזוב אותה לנפשה... עוד גורו. צום עם פלפל חריף עלק...

cial 1

New member
../images/Emo25.gif../images/Emo25.gifאילנה האחת והיחידה ממקו

שלחתי לך הרבה תודה לפני סוף השבוע על הברכות. מה קורה מתוקה משלום כול החברה סחבקים..... אני לא יודעת את השם של אף אחד? כאן רק שלך היקר ושל פומיקית היקרה כמובן. אם היה לך זמן לי מתי שאת יכולה כמובן? לשלוח לי מסר כאן בשם הזה זה של אחותי אני הרבה כאן. בבית שלי צריך עוד פעם לעשות פורמט למחשב והוא חדש הכול בגלל תוכנה של נורטון.. גם משהו על העונה הזו של האח הגדול לא נקשרתי הרבה ואין לי אחד או אחת מיוחס. אני כן מחבבת את איילה גם שהיא מעצבנת קצת עם הסיפור של סער-שער? הוא בכלל אדם לא נורמלי מנדה את האימא שלו ואת החברה למען המשימה שזה הזוי ואסור... אין לאף אחד את הזכות להביא את האימא שלו את חברה לנידוי קללות כאשר זה לטובתו. אפשר להישבע אבל הכול במידה רק המילה נישבע ודי.....- על ארז לא ניכנס לי ללב -יש בו תחמנות יותר מאמת האח הגדול נתן לו מעל או מעבר. הוא לא אוהב את פותנה בגלל שקיבל את תפקיד הראש" היה עליו להתחבר וגם קצת אמת אבל לא תמיד .והיא לא מודעת. עוד על ארז עשה הכול היום כדי שפותנה לא תהיה ראש" חושב להחזיר את הכטר לשרה? בזה שהוא מחתים.. עוד על ארז הוא מנסה לכנס לנעליים של מנחם בן ולא יותר תבדקו ותראו זאת.. אילירז עבד אצל האקס שלי בחברת הובלות בחור מאוד לבבי.-יוסף גורם לי עצב בגלל מצבו הכללי בחיים. סתיו לא אמינה הכול בגלל מה שהיא עברה סבל בחיים מחזירה למי שלא מגיע? שרה חמודה אבל זה לא זה? אלין בובה על חוט והיא מריונטה ולא יותר בוכה ומיד צוחקת המונית אין הרבה שם בראש-בת 19 זה לא ילדה אלה כשאר יש בוגרים ממנה מחייב להגיב כך. על פותנה הלואי והיו רבים כמו אדם זה ושמו פותנה זה שכן טוב ורגוע אם הוא מתלהם גם אני יודעת להחזיר זה עם אדם ושמו פותנה. על גואל יודע לרכוש את לב כולם בעוד הוא כאן רק קונה לעצמו מקום ולא יותר הוא מחושב ולפעמים הוא גם מועד אלא אוהבת כאה אנשים..... . ערב טוב לכולם כאן ולך אילנוש חומד הרבה נשיקות. ( בדיחה על יוסף" והרוטב סילן המתאים להרבה מתכונים ומיועד למתכונים יוסף חמודי אם אתה רוצה לאכול לטעום מי תמרים כנה אותם על בסיס טבעי ולא עם עוד חומרים מרכיבים שלא מתאימים לאוכל טבעי או רוחני" שלך די בסוף יהיה לנו מחסור על המדפים או המחיר יעלה הכול תלוי בך יוספיייייייייי
) אייזמרל

אהלן איזמרל../images/Emo140.gif

סורי שלא ראיתי כאן בזמנו הודעה ממך,אני פחות נמצאת כאן. וגם ממאקו אין כאן הרבה שאת מכירה.אני מאמינה שאם יהיה מישהו שיכיר אותך בוודאי יגיב לך כאן או במסר.אני לא ממש צופה בתכנית ולא ממש נקשרתי לדמויות.מהמעט שראיתי אני אוהבת את אלירז,למרות שברור לי שיש לו "פתיל קצר" אם את יודעת מה אני מתכוונת ואני מאד מסמפטת את פוטנה.גם איילה נראית נחמדה עם קול מעצבן;)את סתיו בהתחלה די סימפטתי.לכל אחד יש רגעים נחמדים יותר ופחות ומי שאני לא אוהבת שם זה גואל,שרה וארז.שיהיה המשך שבוע טוב,חמים ונעים

cial 1

New member
טוב מתוקה הבנתי ואני גם באותה הדעה=

על כול דיירי הבית של האח הגדול. נכון לגבי הקול של איילה יש לה הרבה נחת בקול כאילו היא מתאמצת משהו כזה-ושלא נדבר על הקול של אלין כמו שהיא מעופפת רוקדת כך גם הקול שלה האף שלה נו מה לעשות אף אחד לא מושלם. ואני בדעה שלך חמודה אותם אנשים שאת בחרת? אני אוהבת? ויחד אלירז צודקת הוא והפטיל מהלך גם מחושב כך אבל הוא צודק קצת? הרי כך צריך להתנהל מקום כזה. כול אחד חושב מי הבא בטור שהוא לא בסדר איתי? כך כול אחד מחשב את המלהך שלו כמו השש-בש שאת אלופה אם זכור לי. פותנה חמודה ואיילה יש בה משהו כול השאר לא מבינה אותם? תודה על התגובה החמה הבנתי שחסר כאן חברים ממקו? מדי פעם אני כותבת כאן יש הרבה חמודים כאן עם לב חם. אוהבת איזמרל.

למעלה