עדכונים מהבית! יום 36- 20/12

idanoosh17

New member
../images/Emo41.gif עדכונים מהבית! יום 36- 20/12 ../images/Emo42.gif ../images/Emo41.gif

יום חדש, שבוע חדש. היום בערב פרק. כל העדכונים- לכאן

../images/Emo42.gifבוקר טוב../images/Emo42.gifתמלול השיחה בין ארז למיכל

הקטע מתחיל מאמצע שיחה אז הוא אומר ככה: לכולם בבית... ההתנהגות חרשים ללמד דרך ישר/אמת ושאני מצליח להשתלב בקהילה (לא ראיתי לאיזו מהקהילות התייחס). מיכל: וואוו.. אני רואה אותך.. אני רואה אותך... כתגעגעתי.... ארז: אני בשוק מיכל: שנתחיל? אני אוהבת אותך.. (פותחים את בקבוקי היין) ארז: אני מתגעגעת אלייך מיכל: גם אני מיכל...(לא ברור...) התנועה האחרונה המובנת היא סימן מלא... עד הסוף (כנראה לגבי מילוי הגביע) מיכל: אני רואה אותך כל יום מיכל: תברך, אתה תברך ארז ( קשה לראות אבל ממה שזיהיתי) אני אוהבת אותך (ועוד משהו עם האות א') מיכל (משהו עם הסימן לקבל/להסכים) ארז: אני לא מאמין (משיקים את כוסות היין) ארז: זה אכזרי.. אכזרי...אח גדול אוהב להתגרות בי מיכל: לחיים לחיים ארז: לחיים ארז: אני רוצה לגעת בך מיכל: לגעת ארז זה מטורף מיכל לאט לאט תרגע -משהו לא ברור - ארז: לאט לאט תקריאי את המכתב ארז: זה מכתב ביום של המשימת ביצים את ראית? מיכל: אני רואה הכל בטלפון בבית אני רואה אותך ארז: את ראית את המשימת ביצים? מיכל: משימת ביצים כן ארז: (ארז מזכיר שהיה צריך להקפיץ את הביצים פעמיים כל פעם שהיו שומעים מוזיקה) מיכל מהנהנת בראש. כן כן ארז - דיבר נורא מהר - משהו עם יום ראשון הוא ביקש שיכתוב לה ארז: לקרוא עם סימנים מיכל: שניה שניה מיכל מתחילה לקרוא ואומרת: יש לך פה טעות ארז: יפיפיה נכון שיפיפיה? מיכל: תודה (או רגע - לא ראיתי ברור מה הסימם) מיכל: אני אוהבת אותך (ובוכה) מתה מתה קשה לראות את ארז אבל הוא אומר לה משהו ואז היא נוגעת במקרופון נראה שאח"כ הוא אמר משהו על שליטה (קשה לראות) ארז אומר משהו ומיכל עונה: תתנהג כמו אתה נדמה שמיכל אמרה אני רוצה ביחד איתך (לכבות את הנרות) ואז הם מכבים יחד מיכל: אני אוהבת שאתה יפה אתה מתאמץ מאוד אני אוהבת זה אני אוהבת ארז אומר משהו - קשה לראות מיכל: שאתה מסתדר ארז אומר משהו על אנשים (נדמה לי שחרשים) מיכל: אתה רוצה לטעום מהעוגה? מקריבים את הכפיות ואז מיכל אומרת אי אפשר ארז: טעים עוגה טעים נכון? מיכל: מצויין ארז אני אוהב אותך מאוד המצלמה מתרחקת (קצת יותר קשה לראות) הוא אומר משהו על התמודדות קשה מיכל אני אוהבת ארז אומר משהו על התנהגות פשוטה מיכל: תהיה פתוח לא הצלחתי לקלוט מה ארז אומר אבל מיכל אמרה: יהיה בסדר (ושוב ארז לא מתורגםוהוא אפילו בוכה) מיכל: אתה אתה נועה אמרה אתה שמח כולם עכשיו יש קלוזאפ על הפנים של ארז - אז אני לא רואה סימנים שומעים את מיכל אומרת תהיה עצמך ארז אומר למיכל: את חזקה מחזיקים ידיים דרך הזכוכית... משהו אל אמונה היה קלוזאפ על הידיים שלהם אז לא היה ניתן לראות מה נאמר אבל אחרי זה נדמה שמיכל אמרה אתה מדבר מדהים ארז: אני מת לתת לך נשיקה ארז מדבר על אנשים חרשים (ממש ממש מהר...) וכנראה זה אנשים שהם מכירים או על הקהילה עצמה ושכולם צריך לכבד משהו עם מדינת ישראל (לא סגורה על זה שזו הכוונה) עושים קלוזאפ על הפנים של מיכל - בפרופיל ארז כנראה דיבר על השונות ועל גוונים שיש באנשים ואז מיכל אומרת צהוב אדום כחול מאוד קשה לראות מה היא מסמלת והיא אומרת אבל אני מאמינה שזה עוזר המצלמה מתרחקת משניהם אחרי שהמצלמה מתקרבת ארז מבקש ממיכל לספר לה מה שלומה ומה עשתה היום מיכל: מהתחלה היום חגגנו בקפה ג'ו בבוקר היא מונה את החברים שהיו איתה .. דניאל.. נוגה.. אכלנו ארוחה .. בוקר היה מעולה ארז אומר משהו והיא עונה תהיה אתה ארז אומר משהו על התנהגות ומיכל - מה שאתה רוצה ארז שואל אותה לגבי משהו (או מישהו) ומיכל - מה שאתה רוצה - וגם עושה תנועות כמו של מנועה/לא יכולה לענות ארז מדבר עוד -שאני לא מצליחה לראות ואז מיכל אומרת אני כותבת לך אני כותבת לך כל יום כל יום אני מקווה שיום אחד תסכים לקרוא ארז תספרי לי קצת משהו עלייך ארז שוב מדבר - משהו שקשור לקהילה (כנראה איך תופסים אותו בחוץ ) ומיכל אומרת תרבות/התמודדות מיכל חוזרת אני אוהבת אותך ארז אומר משהו עם רגישות הוא ממשיך להגיד דברים עם המילה רגש ומיכל אומרת - תיפתח הוא ממשיך להגיד משהו על רגישות וסגירות ומיכל אומרת תתן את עצמך ארז: כמו חי בסרט.. אבל למה ככה למה ככה... מיכל תספרי לי בקשר למבחנים שאת הולכת רוצה לשמוע עלייך לא עליי את יודעת הכל עליי מיכל כתבתי לך הכל במכונה אני אספר לך כל מה שאני יכולה... משהו עם המילה עבודות... התחלתי בזמן אחרון לצייר ארז: יצירתיות יש לך את זה אני יודע מי את כמו שאמרת אני יודעת מי אתה מיכל: יפה צנוע ארז: אני רוצה לדבר עלייך מה קורה מיכל: עוד מעט אני אתחיל בינואר ארז: איך בצבא? רגיל? שיגרה? מיכל: אסור לדבר ארז: אפרוריות ארז אומר משהו כנראה על האח הגדול ועל ההתמודדות ומיכל גם עונה לו משהו בסגנון של גם היא היתה משתגעת.... ארז אומר: את צודקת מצב שבו הרבה רגישות ארז ממשיך להגיד משהו על המון רגש (לא הבנתי מה מיכל ענתה לו) יש אח גדול הוא מתעסק... האח הגדול לפעמים מודע לזה שהאח הקטן אני קורא לו האח הקטן מתעסק איתו לפעמים אני משחק איתו משחקים וזה לא קל בגלל זה המצב מאוד מרגש וזה אומר שאני צריך לדעת כל הכלים צריך לדעת את כל המיומנויות (ארז אמר מיומנות) האסטרטגיה של אח גדול אני מנסה לעקוב איתו יותר היום הייתי.. ברוח... דחיפת רגשות תהפוכות אבל לא נורא אני אנקום באח גדול למרות שהוא מביא לי אותך אני מעריך אותו ורוצה להגיד לו המון תודות מיכל אמרה משהו לא ברור - יכול להיות על מתנה ארז אני אמרתי היום בבקור קהל נכבד אתם יודעים מה אני הכי אוהב לעשות קהל אני מאכל לכל הזוגות שיעשו את זה אתם יודעים מה הכי אקסייט (והוא מאיית אקסייט) זה לרוץ איתך בבוקר (ומיכל בוכה) תקשיבי שאת מכינה עוגיות שיבולת שועל שאת עושה עוגיות שיבולת שועל זוכרת? (מיכל אומרת משהו עם המילה רגיל/בד"כ - היא בוכה תוכך כדי) וארז:.. נשבר לי מתפרק זה נורא מרגיע אותי שאני מדבר בבוקר מדבר לבד אבל אני חושב שאני מדבר לעצמי מיכל לשא שכחת ארז: אני לא שכחתי (כנראה סימן ביניהם ) אני בחיים לא אשכח שאני . לא מובן - ואז הוא מדבר משהו על מסכות ואומר משהו על המראה שהוא עשה ארז מיכל : לא יודע אם ראית את זה את יודעת מה הכי שצריך מסתוריות יש עץ אהבה את לא יודעת איפה זה אני הלכתי עם הנעלי בלט שלי שם אני התחלתי (לא ברור באיזה הקשר הוא אומר את זה) אני רוצה לשמוע עלייך עלייך מיכל: או שהיא אמרה לא יכולה או שהיא אמרה בוא נאכל עוגה/נהנה מהעוגה ואז ארז אמר בוא נאכל לאט ארז: אני לא יכול לצאת? מיכל מניעה ראשה כלא - ארז: מאה אחוז? מיכל: 0 לא הבנתי מה היא עוד אמרה ארז: אמת אמת אני יכול לצאת החוצה? מיכל - לא עם הראש- ארז: אין אין מצב? מיכל: אסור אסור מיכל- משהו כמו איזה טעימה העוגה ארז - את אני רוצה לטעום אף שלך, אף , אף מיכל- תסיים לאכול ארז: את הפה , הכל מיכל: עוד מעט .. נדמה לי משהו עם עיניים ארז: מה היה עם כל ה... מה קורה מה .. מיכל: זה גם אסור לדבר ארז: את לא יכולה לדבר נכון? מה שלום אמא שלך ואומר עוד כמה אנשים מיכל: אסור לספר ואל תנסה יותר ארז: זה מה שאח גדול אמר? מיכל: ...יכול להיות שהיא אמרה משהו עם אח גדול נתן לי מתנה - אתה או משהו בסגנון של אמא שלך קנתה לי מתנה - והיא מראה את הצמיד ביד ארז אומר משהו עם המילה מאוד מאוד (כנראה משהו בסגנון של תמסרי שאני מאוד מאוד...) יוסף נרא לקרוא לארז יוסף נכנס ארז שואל משהו בסגנון של אם היא מכירה אותה היא אומרת שלום ארז - יוסף, מיכל מיכל: נעים מאוד נעים מאוד ארז: זהו? נדמה לי שמיכל אמרה להתראות ארז זהו נשיקה אחרונה מבעד לזכוכית מיכל עד הסוף ניפגש הם סימנו איי לאב יו ארז דברים טובים נגמרים מהר === הסוף==

ואני מתנצלת מראש על הקטועים ואי ההבנות

השיחה הנתנהלה עם שיקוף הזכוכית והיה די קשה לתרגם את ארז ואותה (שהיתה מצולמת מהגב) השתדלתי להיות נאמנה למקור.. מקווה שעזרתי :) יום נעים!!!

פונצ'ית, את כזו מעולה!!!! תודה רבה!

אם הווידאו לא עולה לכם מיד, אתם יכולים ללחוץ על הקישור כפתור ימני, ולבחור "שמור קובץ בשם..." ולשמור את הווידאו איפשהו, ופשוט לצפות בו כשההורדה תסתיים עם כל נגן שיש לכם (או עם דפדפן האינטרנט שלכם). שוב תודה לפונצ'ית המקסימה והמתוקה

ודרך אגב - המצלמה עברה לארוחה

רק 3 דקות לאחר שהתחילה. העלתי מהפריים הראשון שלה ואילך.

חחחח אבל הגבת אליי;)ואכן היתה כאן ..

עבודת צוות נפלאה בינך,שדאגת להביא לכאן את הקישור המדובר ובין פונצית שעמלה רבות כדי לתרגם.אז תודה לשתיכן-מקסימות:)

o א ג ה

New member
התנצלות לא תעזור לך.. זהו.. חבל על הזמן.

את רצינית?
את מ-ד-ה-י-מ-ה-!-!-! יה משקיענית אחת

איילה בביקיני

אדי צפה הבוקר בדאגה באיילה לבושה בביקיני. הארגז מאחור הולך וגדל, והטליה היא בבחינת עולם הולך ונעלם. הרחיקו את הילדה מהאוכל! הצביעו לסקר הגדול על איילה בבלוג של אדי חוטובלי

למעלה