עדכונים מהבית! יום 35- 19/12

dudutaza1

New member
../images/Emo150.gifלא יותר מידי...

חוץ מהכינים של יוסף והריבים הרגילים בין סער לאיילה

RealWorld789

New member
גואל: "באמץץץץץץץץץץץץץץ" (באמת)

"מטרותתתתתתתתתתץץץץץץץץץץץץץץ" (מטרות) למה לעזאזל להאריך כל אות סופית ו/או להוסיף צ' בצורה כל כך מודגשת וצורמת? גואל-יא מגעיל. בנוסף, שונאת את כל השאלות העיתונאיות שלו: "כשהיית קטן, מה היה הדבר המשמעותי ביותר בחייך?", "מה הדבר המשפיע ביותר על בחירותך בחיים?" הוא חי בסרט שהוא בראיון בלתי פוסק...

חחחחחחחחחחחחחחח חפרתי על זה ולא שמתם לב

אני גם סובל מזה כבר שבוע ששמתי לב שהוא מאריך את זה גועל נפששששש בטחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח\באמתץץץץץץץץץץץ שקטטטטטטטטטטטטטטטטטטתתתתתתתתתתתת

annabrl

New member
צודק אבל תראה למרות הכל הבן אדם ממש לא טיפש..

תראה, הבן אדם מלכתחילה טען שהוא לא יצא מהבית ארבע שנים כמעט, שהוא מכונס וסגור הוא לא באמת יודע להשתלב חברתית (זה מאוד ניכר עליו) הכלי היחיד שיש לו זה לרכל אחד על אחד מה שכן בלתי נסבל אצלו, זה הצביעות - היום מה "ששבר" אותי סופית (בא ניקח את זה בפורפציות) זהשיוסף ניפתח אליו והוא דחה אותו והתייחס אליו מגעיל, הרי בהתחלה הם חברים ממש טובים ועכשיו שיוסף שבור ואף אחד לא מדבר איתו, הוא "נטש" אותו והתחבר לאלירז (דרך אגב, מה הקשר אין להם שום מכנה משותף) בקיצר, חרא בן אדם שיצא מהבית יקבל את השוק של חייו הם לא למדו מעונת VIP קהל יודע לזהות צביעות

RealWorld789

New member
כנסו לצ'אט תפוז מתקדם, חדר "האח הגדול"

בואו להוציא קיטור על השעממון הנוראי הזה! אני שם!

פחחחחאני זוכר שהוא רצה להחליף את גיא זוארץ

יש לו משהו עם גיא כנראה הוא רצה להחליף אותו בהישרדות חחחחחח

שבינזון

New member
לפי השיחה עכשו אני מבין שאת אלירז אספו

ההפקה מהפייסבוק, ואל איילה פנו ההפקה ברחוב........ אז למה בעצם הם מבקשים מאנשים לגשת לאודישנים, כשאת המועמדים הם אוספים בעצמם בדרכים שונות. מענין

Jason2

New member
אני חושב שלא מבטיחים להם את התוכנית

אלא מזמנים אותם למבחנים. ככה זה עובד בכל תוכנית ריאליטי, את חלק מהם מאתרים המלהקים.

annabrl

New member
איילה וגואל נצמדו לאלירז שבגלל שהם יודעים....

בגלל שהם יודעים שאץ אלירז אוהבים מאוד בחוץ מי הם בכלל, גואל ואיילה וכל הזמן חופרים ומרכלים על כל אחד מדיירי הבית הם (איילה וגואל) כל הזמן עובדים דייר דייר וחופרים ו"מנתחים" אותו, מי הם בכלל ?!?!???!?!??!?!

שבינזון

New member
כרגע יש לו קול בטוח של ארז. אני מקווה ששרה

תתפכח וגם תשים אותו, ואולי מי יודע גם סתו........ואז הוא יהיה על הגריל, והביתה

annabrl

New member
סיכוי גדול מאוד ...

נתקלתי כבר בכמה ששמו עליו עין בין היתר סער

למעלה