עדכונים מהבית! יום 35- 19/12

mmm666

New member
שרה סער סתו וארז לגמררררררררררררררררררררר

הכי שווים שם.

reiter5

New member
../images/Emo151.gifל mmm666

וואלה אתה אוהב מתנשאים וקוטרים משעממים ולא איכותיים והכי חשוב אינטרסנטים קטנים ומגעילים

אי אפשר לדחת מי יזכה כי...

אם יכנסו עוד 4 דיירים חדשים יכול להיות שהם יהיו הפייבוריטים לכן כל ניחוש הוא סתם ניחוש.

אמת, יולנדה, נדהמתי. מה זו השתלטנות הזו?

ומי זה פרץ הקנאה המטורף הזה באלירז, בכל פעם מתגלה עוד נדבך בקינאתו לאלירז. והריכולים והתיאומים עם המכשפה, מעניין לו מותר לעשות את זה לחבריו, מאחורי גבו. לאחרים, אסור! בושה

JennaJ

New member
האמת כבר כמה ימים אני מרגישה

שסער מקנא באלירז. בין אם בגלל היחסים המקוררים בינו לבין איילה, בין אם בגלל שהוא לאט לאט מבין שאלירז תופס מקום יותר משמעותי ממנו בבית... לא יודעת, אבל זה רק התפרץ עם התגלית על המשימה הסודית, זה היה עוד לפני זה מתחת לפני השטח, ולדעתי עכשיו הוא רק מחכה לטריגר הסופי לצאת על אלירז בקריזה.

הוא באמת מקנא באלירז כלכך כמו שאתם אומרים?

לא נראה לי עד כדי כך יעני כן אבל לא כלכךךך

JennaJ

New member
זה תהליך

נגיד, אם הוא יילך עד הסוף ויעמיד אותו השבוע להדחה אני אדע שזה קיצוני, אם לא, אני מצפה שזה יילך וייתחזק ככל שיעבור זמן והם ימשיכו להיות בבית ביחד עם איילה והניסיונות הנואשים שלה לתפוס תשומת לב. מה שבטוח, היחסים מאוד התקררו ביניהם בשבוע האחרון, ולא נראה לי שהם הולכים להתחמם שוב בקרוב (דרך אגב, גם גואל שכל הזמן בוחש ברקע לא ממש עוזר למצב).

24שעות1

New member
שטויות סער לא מקנא באלירז - סער בסערת רגשות

יש לו את איילה שמשגעת אותו והוא די דלוק עליה, ויש לו חברה בבית והחליט שבגילו הוא רוצה כבר בית אשה וילדים, רוצה להתמסד עומד בצומת חיים וקשה לו רגשית כי סער בחור של נשים

כן, בדיוק כך. הוא חייב להיות הזכר אלפא בבית.

וכשהוא מגלה שהוא לא, לא מעט בזכות בחירותיו המוטעות ושיקול דעתו הקלוקל, וההשפעה של המכשפה, והן של הפלרטטנית האובססיבית, הוא איבד את חושיו הבריאים, וחבל כ'כ לראות זאת.

כנראה... אי אפשר לדעת מה עובר על בן אדם שם

כלכך הרבה השפעה כי בסה"כ זה האנשים שיש בבית זה לא שהוא יכול לצאת ולפגוש חברים אז מן הסתם הוא נהיה מושפע קצת בהתחלה הם היו חברים טובים מוזר לי שהוא עד כדי כך שונא אותו או מקנא בו עכשיו למרות שהוא בעצמו גם היה עושה את המשימה

dindan60

Well-known member
סער בסדר.הוא חזק מנטלית למרות הרגשנות החסוייה

הוא לא יישבר ולא יילך ולא יעמיד חברים טובים גם אם ירגיש מאויים כי יש לו כח שאולי הוא לא מודע לו. חוצמיזה הוא אחלה חבר ולדעתי ימשיך עד הגמר

יולי, למה זה לא בא לידי ביטוי? למה קשה לו

לפרגן? אני בטוח שיש לו לב גדול, אז למה לעזאזל הוא בוחר להבליט את תכונותיו השליליות דווקא?

למעלה