עדכונים מהבית- יום 26 ה2/1

Brotherholc אני חושב שזה כל העניין בעצם..

שהדיירים יראו את האופי שלהם באמת ולא בכאילו, ואם דייר כזה או אחר ישנה את ההתנהגות שלו בגלל צעקות בחוץ אז הוא לא שינה כלום אלא רק חשף את האופי שלו ברגעים מסויימים, אדם שיש לו קסם אישי והוא כובש ידע לסחוף את הקהל בכל מצב או לפחות ברוב המצבים כדי שגם ברגעים כאלה של צעקות בחוץ כשהוא יגיב אנחנו נרגיש שאנחנו עדיין אוהבים אותו/אותה לא פחות.

אוריאן37

New member
לפי דעתי לידיה צריכה לבחור בליהיא ושירן

שתיהן זזו הכי טוב שרו הכי טוב...שירן שרה הכי טוב מכולם כמו שפרידה אמרה לה יש לה את זה נקווה שלא סייון ולא ליאם יקחו אחת זייפינת ברמות השניה גם זייפנית וגם חסרת ביטחון...גם נופר זזה טוב אבל כמו שהיא אמרה יש לה קול של עטלף וחוץ מזה ברגע שהיא וסיוון ידעו שזה בשידור חי מול קהל הם יקבלו פירק ברכיים היחידות שיש להן ביטחון זה התאומות ואולי גם ליהיא אבל מבין התאומות לשירן יש הכי הרבה כרזימה והיא גם זזה ושרה יותר טוב מרינת...ובשביל שהמשחק יהיה הוגן צריך לבחור רק אחת מהן ואת ליהיא שהייתה גם טובה כל השאר זוועת עולם,היחיד שאיכשהו הפתיע אותי זה היה עתי ששר יחסית יפה ובלי זיופים

dudutaza 1

New member
../images/Emo150.gifהספרדים מתרגלים אבניבי../images/Emo26.gif

והם בכלל לא רעים

Elor14

New member
שירון: באסטה זה מספיק(בספרדית)...

יואב: אז שאומרים לסגור את הבאסטה זה לסגור את המספיק?חחחחחחחחחחחחח הוא ממש סתום!

ליאם פסיכית!!!!!

חודש בתוכנית ופעם ראשונה שהיא מרגישה באיזו עמדת כח כי רצה הגורל והיא היתה בחוץ כשהזהירו את נופר מיגאל, פרידה ועמיר (נדמה לי) אבל לא היו שום קללות!!!!! ליאם חיה בסרט שהיא מככבת בו רק בדמיון החולני שלה והיא צריכה לעוף הביתה!!!!!!!

רותי167

Well-known member
שרון נשמה,נראה לי שאת חיה בסרט אימה

תצאי ממנו. את לא חייבת להגיד מה שלא היה. לא יודעת מה יש לך נגד ליאם,אף אחד באח הגדול לא "מציאה"גדולה,חלף כמעט חודש ולרבים אין פייבוריט ליאם לא שיקרה! קיללו את נופר!!!!!!!!!!!!!

קיללו?? הזהירו אותה מיגאל ועמיר..........

צודקת אין לי פייבוריטים יש לי רק פייבוריטים להדחה ומה לעשות? "האיכותית" בראש הרשימה להדחה....... אבל זה לא אומר שאת צריכה להמשיך עם המנגנון מהעונה הקודמת ולשנות את המציאות לנוחיותך......

latch

New member
סיוון : "קיוותי שליהיא לא תבחר"

"לא מגיע לה תשומת לב הזאת עכשיו"

אוריאן37

New member
מה שנכון,נכון....

לא מגיעה הפוקוס הזה אבל אם זו היא או נופר אז ברור שליהיא שרה יותר יפה ואליה הייתי מצרפת את שירן או רינת אבל יותר בכיוון של שירן כי היא יותר כריזמטית מרינת,חבל שהיא לא נבחרה...כניראה שהאיומים של נופר עבדו על לידיה,כי זה קצת אבסורד שבאופן מקרי היא בחרה בשתיהן...אמן והם לא יזכו רק בגלל זה

הקנאה בין הבנות פאתטית........

יש בעיות אופי והתנהגות הרבה יותר חמורות בבית מליהיא - לדעתי....

למעלה