עדכונים מהבית- יום 26 ה2/1

יואב"אוי איזה פלוץ תקעתי.. גם לי מותר לפעמים"

לאא לך אסורררר יא מסריח לכולם מותר ולך לא

Tapudy

New member
כי כל פלוץ של קוואקר זה פלוץ בריח ורדים ../images/Emo20.gif

mey1235

New member
נו מיקיירו יואב!!!

זהו החלטתי! זה סופי ולא תצליחו לשנות את דעתי! לא אוהבת אותו! הוא כל כך חסר ביטחון! ילד כאפות! שימשיך להיות כזה אם הוא יתחבר לפרידה שמחרבשת לו במוח: אתה נאמר וואן, אתה כישרון ענק, עוד שנייה גם תגרום לו להאמין שהוא חתיך הורס. עאלק בחורות צריכות לעמוד אצלו בתור, הוא ילד כאאאאאאאאאאאאפות! אחרי שהוא התוודה בפני רינת שהוא מחבב אותה ויש לו רגשות אליה והיא אמרה לו בחן שירד מזה, הוא פרש את זה כמו ילד קטן, נעלב! כשנופר אמרה לג'קי לא, הוא לא הפסיק לחזר אחריה- כי זה מה שגבר אמיתי עושה! והינה זה עובד לו, היא מתגעגעת אליו בטירוף. ונראה לי שהיא מתחילה להרגיש אליו דברים. אני מקווה שהוא יעזוב אותה, כי חבל שיקשר אליה כשהקהל בבית ישלח אותה הביתה :)

Tapudy

New member
ג'קי ונופר

אם יתפתח רומן ראוי העונה זה יהיה ביניהם. בניגוד לכל השאר שקפצו אחד על השני פחות מחודש (או אפילו כמה ימים) מאז שהם נכנסו לבית, כאן באמת יש מתח מיני מסויים ביניהם וזה נבנה בקצב נכון. מקווה שהוא יחזור ונופר תהיה פתוחה לחיזורים שלו. לצערי זה רק יקפיץ את נופר יותר רחוק בתוכנית, אולי אפילו לגמר ואני ממש נגד זה.

Tapudy

New member
למה אתה חושב?

ראית איזה יחס מיוחד לנופר מההפקה? לי היא לא נראית חומר למיליון.

בטהובן22

New member
צא מהסרט..לא יהיה רומן.

נופר לא רוצה אותו...זה רק ההפקה מנסה לבנות פה רומן שלא קיים.

לא רק שאני לא אוהבת אותו,הוא מגעיל אותי!!

כל המשחק הזה כזה פתאטי,והשיר המאוס שלו והקוואקר והפלוץ שיצא לו בעעעעעע ובקשר לנופר היא לא מרגישה אליו כלום, היא לא שווה אותו! עכשיו היא סיפרה לפרידה שהאח הגדול בכוונה אמר לה להשאר ולברך עוד כנראה כדי לעשותצ עוד קטע "רומנטי" ביום רביעי בתוכנית.. הלוואי וג'קי יחזור ויתפכח ויראה שהיא לא בשבילו!

../images/Emo27.gif העדכונים מהערב בבית הישראלי:

עדכון האחרון: סיון נכנסת לחדר המשימות ולפני תחילת האודישן היא שרה את שירו של יואב. באודישן היא שרה שיר של אביב גפן וכאשר היא רוקדת הדיירים מתלהבים ומפרגנים לה. עמיר נכנס אחרי סיון ולא מפסיק לזייף, הדיירים מפרגנים לו בכל זאת ומוסיפים כי זמר הוא לא אבל חתיך הוא כן. שירן נכנסת לחדר המשימות ושרה את "כשאת עצובה" של עמיר בניון, הדיירים מוחאים לה כפיים ורינת נרגשת לראותה במסך. האח הגדול מבקש מעתי שיכנס לחדר המשימות, ליהיא מתמוגגת למראה עתי ונופר מחמיאה לו. עתי שר את iris"" וליהיא המאוהבת לא מפסיקה להחמיא לעתי על הביצוע. עתי מסיים את קטע הריקוד והדיירים בטוחים שכשהוא ייצא מהבית הוא ידגמן במספר קמפיינים. תורו של יואב מגיע, הוא מקדיש את השיר ללידיה ולכל דיירי הבית ושר את השיר שלו "חמוץ מתוק". יואב מסיים את האודישן והדיירים מקבלים אותו בחיבוקים ובמחמאות בלתי פוסקות. ליהיא מתחילה את האודישן ושרה את "total eclipse of the heart", הדיירים אומרים כי היא שרה יפה אבל טוענים כי נגן הפסנתר הורס לה את האודישן מכיוון שהסולם גבוה מידי. קטע הריקוד מגיע, ליהיא פוצחת בריקוד, הדיירים מפרגנים ומוסיפים כי ליהיא סקסית. ---- 17:00 דנה מנצלת את לידיה? ליהיא, לי עוז, עתי, אלעד ולידיה יושבים בהוט טאב. לידיה מספרת כי בית האח הגדול בספרד כולו בצבע לבן ושהמיטות יותר נוחות מהמיטות בבית בישראל. נופר ניגשת ללידיה ואומרת לה שהיא וליהיא רוצות להיות בתפקיד שתי הסולניות בקליפ ומבקשת ממנה שתבחר בהן. דנה מצטרפת אל החבורה בהוט טאב וקוראת לפרידה לבוא לטבול גם, אך פרידה לא רוצה. בינתיים נופר ופרידה יושבות בכרכרה ונופר טוענת כי לדעתה דנה הולכת אחרי לידיה לכל מקום כי המצלמות על לידיה ודנה מנצלת את זה. בהמשך עמיר אומר לאלעד כי הוא צריך להיזהר עם השפה שלו בטלוויזיה וכי יש לו דיבור מלוכלך מדי. 18:00 קנאה בלונדינית בזמן טבילה בהוט טאב, פרידה ונופר משוחחות על תכשירי קוסמטיקה רפואיים ומקניטות את יגאל אשר יוצא מההוט טאב. לידיה והתאומות מצטרפות אל פרידה ונופר והן בוחנות אותה לגבי שמות הדיירים בבית. שירן שואלת את יגאל מה הוא מכין להם לאכול והיא מציעה לו הצעות אחרות מלבד אורז. נופר יוצאת מההוט טאב ומתלוננת בפני פרידה על יגאל והדיבור המלוכלך שלו כלפיה. בינתיים בסלון ליאם וסיון משוחחות, ליאם מבקשת מסיון שתספר לה על דייט גרוע שחוותה וסיון מספרת לה על דייט שהיה לה עם מישהו מדרום תל אביב. בחדר השינה, אלעד מקריא לעמיר את סיפור יציאת מצרים, והם מעבירים ביקורת על צורת הלבוש של לידיה אשר לא לטעמם. שירן מודדת את נעליה של לידיה ואומרת כי היא רוצה להחזיר את התוספות לשיער, פרידה משיבה כי התספורת שלה ושל רינת מאוד הולמות אותן. שירן מסדרת את שיערה מול המראה ואומרת לרינת כי האח הגדול הכניס לבית בלונדינית כדי שהיא תקנא. שירן מצהירה בפני רינת כי ברגע שתצא מבית האח הגדול היא תצבע את שיערה לבלונד. 19:00 מחממים את הגרון שירן ולידיה ממתינות להיכנס לחדרו של האח הגדול ושירן מחמיאה ללידיה ואומרת לה שהיא מאוד יפה. בינתיים בחצר, יגאל חושש שתיהיה הדחה כפולה ויואב לא בטוח מכיוון שג'קי לא נמצא כאן. נופר מצטרפת ליגאל בפינת העישון, יגאל מעיר לה על ההערות שלה בקשר לידידות שלו ונופר מבקשת סליחה. נופר מספרת ליגאל על ההתבטאויות של עמיר כלפיה וכלפיו והיא מוסיפה כי היא תאמר מה שהיא רוצה לומר ולא איכפת לה מה עמיר חושב. ליהיא ועתי מצטרפים אליהם וליהיא לא מאמינה שהם נמצאים בבית האח הגדול, עתי מוסיף כי רק בימים האחרונים הוא קלט שהוא נמצא בבית. בינתיים, האח הגדול מודיע לדיירים כי המילים לשירים שביקשו נמצאים בחדר השירות והם מתכוננים לאודישן במרץ. בפינת העישון דנה שרה את "ערב טוב לך" של ליאור נרקיס וליאם צוחקת להנאתה משירתה של דנה. בפינת העישון הדיירים ממשיכים בשירה ומתאמנים לקראת האודישנים, נופר ופרידה שוכחות את הבית השני ב"זמר שלוש התשובות" והאח הגדול עוזר להן למצוא את המילים הנכונות. לבסוף האודישנים מתחילים ונופר נכנסת ראשונה. 20:00 ערב טוב לך יגאל האודישנים מתחילים, האח הגדול קורא לנופר לחדר המשימות, היא רצה לחדר וטוענת כי היא צרודה. האודישן של נופר מתחיל והדיירים אשר נמצאים בסלון מפרגנים על שירתה. נופר מסיימת את האודישן, יוצאת מחדר המשימות ודנה נכנסת במקומה. דנה יוצאת מחדר המשימות לא מסופקת ותורה של רינת מגיע. הדיירים מעירים על הזיופים של רינת ותוהים איך האודישן שלהם יעבור. אלעד נכנס לחדר המשימות ושר את "יונתן הקטן" הדיירים צוחקים וממשיכים לצחוק כאשר אלעד מתחיל לרקוד. לי עוז נכנס לחדר המשימות וכאשר האודישן מתחיל הוא ממלמל את השיר "smooth criminal" של מייקל ג'קסון. הדיירים לא מפסיקים לצחוק ומפרגנים ללי עוז על המראה המסוקס. כאשר תורה של ליאם מגיע, היא שרה בשקט והדיירים לא שומעים אותה, לבסוף היא שרה שוב כמו שצריך ודנה לא מפסיקה לומר כמה היא אוהבת אותה. באודישן שלו, יגאל שר את "ערב טוב לך" של ליאור נרקיס, הדיירים טוענים כי הוא לא בקצב ודנה אומרת כי כשהם היו בחצר הוא שר מאוד יפה.

הדיירים יודעים שג'קי מגיע ברביעי?

נראה לי שלידיה בילבלה אותם,היא אמרה להם שהיא באה ל-5 ימים. מעניין אותי הכי אייך נופר תגיב כשתראה אותו?כי כרגע הגעגועים עברו לה.ראיתי אותה בימים לפני שידעה איפה הוא,איך היא לא הפסיקה להזכיר אותו-עכשיו עבר לה.

שום דבר לא עבר לה, זה שהיא לא מדברת עליו

יותר מדי זה לא אומר שהיא לא מתגעגעת אליו ואהבת אותו , היא אוהבת אותו כמו אח. לפני כמה דקות היא דיברה עליו ואמרה שהאהבה שלה אליו יותר חזקה מלהיות מאוהבת הוא ממש כמו אח שלה,חבר לחיים.

זה מעצבן אותי שתמיד אנחנו נופלים על שטויות!

מה החוכמה פה בכך שהספרדים התחילו לפנינו לעשות חזרות עם השיר? אני לא מבינה את זה. זה כל כך דפוק ומטופש. זה הרי ברור שהספרדים יזכו. זה מעצבן אותי בטירוף. ומעניין אותי לדעת מאיפה יגאל יודע ספרדית? למישהו יש מושג?

Brotherholic

New member
כל כך חבל לי על נופר

מאכזבת אותי בשיחות עם פרידה ויגאל. בעיקר פרידה מדרדרת אותה לרכילות מגעילה בזמן ששאר הדיירים שהיא מרכלת עליה אוהבים אותה...חבל כי אני מאוד מחבבת את נופר אבל ממש לא אוהבת את הנאומים של "אני אמיתית, הם צבועים, הם שחקים וכו". בנוסף חבל שאי אפשר לעצור את תופעת הצעקות מבחוץ כי זה הורס את ניקיון המשחק ועלול לגרום לפייבוריט לתפוס תחת מה שיכול להרוס לו/ה

למעלה