עדכונים מהבית- יום 26 ה2/1

jaycom

New member
כן הוא גם הסביר איך הוא מפרסם את הקווקר בבלוג

בא לעבוד

התמכרות

New member
מסיבת הסילבסטר. 4 שעות ../images/Emo202.gif../images/Emo65.gif

יש עוד חלק שאעלה במהלך השבוע וזהו חברים. נגמרה החגיגה בחינם. נתתי שנה פלוס. אשתדל להמשיך לתת ללא תמורה את הבקרים ואת תוכניות שלום האח הגדול ופה ושם קטעים, אך מי שרוצה להזמין קטע מסויים(בחלוקה לשעות), זה עולה
. זה כרוך בעבודה, השקעה וסיכון ולכך מגיעה תמורה. ערב טוב.

RealWorld789

New member
תודה רבה על כל מה שעשית!

אתה לדעתי האדם שהכי השקיע כאן בפורום עוד משנה שעברה. כל הכבוד לך ואתה צודק בהחלט בדרישה לתשלום!!! ועוד היום כל כך מסובך להעלות לאתרים והאינטרנט איטי בארץ אז בכלל.. בכל מקרה תודה!!!

התמכרות

New member
בבקשה ../images/Emo45.gif

את החלק השני של הסילבסטר מאוחר יותר ניתן יהיה לצפות באיכות טובה יותר (כמו הראשון). במגה מתבצעת המרה(שלוקחת שעות) לאיכות טובה ומאוחר יותר מתבצעת שוב המרה לאיכות מצויינת.

שרית בר

New member
אולי אפשר הקלטה של השידור בסביבות 3 לפנות בוק

היום ב - 3 לפנות בוקר יהיה שידור משותף ספרד ישראל אני מקווה לא להירדם אבל אשמח למצוא את זה מוקלט כאן

jaycom

New member
התמכרות אתה מלך אמיתי

לא הרבה היו מוכנים להשקיע ולעלות קטעים של שעות. אני יודע מה זה לעלות קטע ליוטיוב או דיילימושן ולחכות שעות עד שזה יעלה, אני לא מתאר לעצמי מה זה לחכות לוידאו של 4 שעות... נהנתי מהבלוג שלך בעונה הקודמת ונהנה ממנו גם השנה, תודה רבה רבה

התמכרות

New member
../images/Emo45.gif

את הקטע בסוף בחלק השני הכי אהבתי. לא הפסקתי לצחוק חמש דקות רצוף
אתם חייבים לראות את זה כשאתם מסטולים. גם היום אני צוחק כשאני רואה את זה מסטול(גם כשלא
). אבל אתה חייב להודות שיואש התלבש הכי יפה למסיבה. החלק השלישי בדרך. נראה כמה זמן עד שזה יהיה מוכן במגה.

zinioz

New member
ג'קי נותן את התפריט של המסעדה בסטנד-אפ!

קטע מעולה מהיום ה-12, לקחתי מהבלוג של התמכרות התותח שעושה עבודת קודש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! המון המון תודה לשאפו להתמכרות
ג'קי, מתגעגעים אליך :) תראו החל מ- 1:00:00

KEEK

Member
תראו 01:42:00 בערך.. ג'קי ונופר

מי שרואה אותם ככה בפעם הראשונה חושב שהם זוג! ג'קי מנשק את נופר חופשי והיא לא ממש מתנגדת. אפילו זה נראה כאילו הוא נתן לה נשיקה אחת בפה.. פעם ראשונה שאני רואה אותם ככה.. זה דיי מפליל את נופר..

jaycom

New member
מה קרה עכשיו עם ג'קי במשימה

כולם מחבקים אותו ואומרים לו כל הכבוד, הוא ניצח במירוץ מכוניות צעצוע או משו?

למעלה