עדכונים מהבית- יום 26 ה2/1

idanoosh17

New member
../images/Emo41.gif עדכונים מהבית- יום 26 ה2/1 ../images/Emo42.gif../images/Emo29.gif../images/Emo41.gif

הכלללל לכאן!

24שעות1

New member
ליאם פרידה ושירן על הספה -פרידה אומרת לשירן

איזה נעלי בית מכוערות את נועלת, שירן מכווצת שפתיים לא לענות לה. וליאם הלקקנית רוצה לרצות את פרידה צוחקת בחיוך שטני ואומרת כן הם נורא מכוערות כמה כמה שפרידהמחפשת להעיף את התאומות לא יעזור לה, אנחנו נדאג קודם להעיף את המכשפה

ליאורי13

New member
פרידה זבל

מאז שהיא לא במטבח כל הרוע שבה פרץ כהר געש ממנה, ידעתי ש"הנחמדות" שלה זה רק עניין של זמן אני במקום הדיירים שם? הייתי פותחת עליה ומעמידה אותה במקום. מקווה שהיא תהייה מועמדת להדחה אגב, עד עכשיו, האח הגדול שיעמום אחד גדול

ליאורי13

New member
שאלה- התאומות מדברות איתה כמו בעבר?

אני לא צופה ממש בערוץ 20 ובכלל, למי היא צמודה/מחוברת?

24שעות1

New member
התאומות בקושי מתקרבות אליה, כי הבינו בדיוק

מיהי פרידה. ומי צמודה לפרידה ומלקק לה זו נופר , וליעוז

כל התכונות הרעות שלה היא......

כל מה שהיא אומרת על אחרים זאת היא עצמה ..אמרה על יורם הוא איש רע..נו מי רע באמת??תככן???קרזיונר???אוכלת את הלב שהיא רואה בנות חתיכות היא רק מלגלגלת על לבוש שלהם וכו' ..בקיצור שתשאר עם הגופיה והפנים מלאות חוררים שלה ושתשאר עד הגמר..ותפסיד שם זה הנקמה :)

24שעות1

New member
מליאם לא ציפיתי שתגחך ותצחק עם פרידה על שירן

התאומות היו היחידות שלא רצו להצטרף לחרם עליה ולא להשתתף בריכולים. הם גם היחידות שאוהבות אותה בבית , וליאם לא יודעת להעריך זאת

וזה עוד כלום .............

ליאם היא השחקנית הכי צבועה שם ואתם תראו שכל עוד היא תוכל להיצמד ל"יפים ומקובלים" היא תעשה את זה ומאחורי הגב תנסה לחפור ולהצטדק באחד על אחד המפורסמים שלה.... היא מבחילה ואתם מתעלמים לחלוטין מהאישיות הקיצונית שלה ועובדה שהיא התעלמה מיואב כשישבה עם סיון והוא זרק משפט לא קשור לכלום........ ליאם הביתה!!!!!

וכמה שעות אחרי זה

ליאם ישבה עם רינת והרגיעה אותה בקשר לצעקות גם לפני כמה ימים ליאם פייסה ביניהם אחרי שרבו בגדול אבל כנראה החרטה הזאתי זה אומר לך שליאם לא מעריכה תתאומות, אתה פשוט פתאטי !!!!! ואני גם לא בטוח שהתאומות מעריכות את ליאם עדיין, שכחת ששירן שמה אותה על הגריל בהדחה הקודמת ? ואני בכלל לא בטוח שאחת מהן או שתיהן לא יעלו אותה שוב עכשיו

נכון מאד זה בגלל העומס כולם עבור לשם

ונתנו בעיטה לערוץ 20 המשעמם דווקא שמתחיל כבר להיות מעניין המצלמה בורחת לכוונים אחרים מה מעניין אותי הדג?

היי גוטה למה אתה מעליב את הדג ...

גם הוא דייר בבית עם אישיות לא פחות מעניינת משאר הדירים .

למעלה