עדכונים מהבית - בוקר 77 ה- 30/1

spinning1

New member
../images/Emo41.gifעדכונים מהבית - בוקר 77 ה- 30/1 ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

ארז רוצה לעבור לחדר של אלירז והחבורה איילה בתגובה: יאללה... שיעבור... בטח רוצה שלא יהיו לה הפרעות בהתחרמנויות שלה עם סער

bob on fire

New member
עוד עדכונים חמים

הסוס גידל פלולה הדלת של האח צהובה הבריכה רטובה מבפנים שולחן המטבח משולש הדשא של האח ירוק יותר אני לא מגלה לכם איך אני יודע את זה. אגב, מי שבאמת רוצה אקשן, היה צריך להוציא את סער.... תארו לכם מה היה קורה אם היה פוגש את החברה הבוכרית שלו בחוץ. ג'רי ספרינגר היה מקבל שיעור חשוב...

הצלליות

New member
ארז מנסה לקלקל לאלירז....

הבוקר בין 9:00-9:30, באחד המונולוגים של ארז למצלמות, ארז מסביר לאח הגדול איך להתחיל עם בחורות. הוא עושה פוזות למצלמות של "עשה ואל תעשה" ואז אומר:אלירז עושה ככה וזה שכונת התקווה" בסיום הוא מניח את צלחות האוכל שלו בכיור ואומר:אני לא עושה כלים, אלירז יעשה, אני אוהב אותו". ארז הפסיד אצלי הבוקר הרבה נקודות.

spinning1

New member
ארז הוא בדיחה מהלכת הביאו אותו כדי שנצחק עליו

הוא לא דוגמא לחירשים, הוא מבייש אותם

להזכירכם! ארז בן 32 - נראה הגיוני?

ניצול אמיתי של ההפקה - ארז נראה חולה בנפשו!!! ובטח לא קשור למגבלתו ככבד שמיעה! הבחור, ממש לא יציב נפשית - כל התנהלותו מתחילת התוכנית מוכיחה זאת. בכלל, העונה הזו מבוססת על מספר דמויות עם בעיות נפשיות אמיתיות!!!! לכל אחד מאיתנו יש שריטה מסויימת שתהיה מוקצנת בתוכנית מעין זו - אבל אצל מספר דמויות כאן זו לא שריטה זו הפרעה נפשית אמיתית..... ולדעתי זה ניצול של ההפקה..... הדמויות הללו לא צריכות להגיע לתוכנית הזו....

ארז היה הפייבוריט שלי וכבר מזמן לא...

ובעיקר מאז שארז הצטרף למלחמה שתוכננה ע"י סער איילה שרה ותומר מבלי שאלירז פגע בו אי פעם !!! אני לא אשכח איך ארז הצטרף בקריאות שמחה על התכנון הנבזי של רבעיית הרשע כנגד אלירז !!! זה היה פשוט נורא לראות את ארז עומד ומעודד אותם ותומך בדרכם !!! ושוב לא לשכוח את העובדה שאלירז מעולם לא פגע בארז !!!

צדק13

New member
תגובה לשרת האור

ארז אוהב את אלירז יותר מכל הדיירים. ארז נאמן לאלירז בכנות מירבית ללא קנאה. ארז סתם מתבדח.

לעולם לא אשכח איך ארז הצטרף לחבורה שתיכננה

לפגוע באלירז. ולא סתם הצטרף אלא יצא בקריאות עידוד ושמחה!!! ושוב להזכירך: אלירז מעולם לא פגע בארז !!! תמיד התייחס אליו בכבוד !!!

רןרן4

New member
אם כאלה אוהבים, לא צריך שונאים.. והבנאדם דירג

את עצמו במקום 10, כאילו הכי אמיתי.. זה נראה לך אמיתי? לי ממש ממש לא.

reiter5

New member
צדק !!!! ארז אוהב רק את ארז ....וזה ברור הוא

משתף פעולה עם איילה סער ושרה נגד אלירז !! והוא אפילו באופן עיקבי נגד אלין ולא ברור למה ?ארז נרקסיסט ומגלומן שמאוהב בעצמו . ראי {איך הוא מתלבש ואוכל בהגזמה }וזה מצחיק ?.וממש לא הוא לא מחובר לכלום תרומתו לבית אפסית ....

צדק13

New member
תגובה to reiter5

הבינו חרשות היא מגבלה מאוד קשה. ארז חי חיים שלמים בניתוק מחברה שומעת. אטמו אוזניים לשבוע וקבלו פרופורציות. ארז אמנם למד בבית ספר רגיל, אך ספג העלבות ונידוי מצד השומעים. ארז לא שונא את אלין, אך חש ממנה ניכור וזה אכן נכון. אלין סוחבת את חרשותו של אביה הביולוגי ומשליכה אותה על ארז. היחיד שגורם את העליהום הוא אשף הסכסוכים גואל המחליא. ארז ראוי להיות בגמר.

lotaria

Well-known member
בוקר טוב לכולם.../images/Emo13.gif../images/Emo140.gif../images/Emo23.gif../images/Emo39.gif

GBSTP

New member
../images/Emo15.gifאלירז הוא היוסי בובליל של העונה../images/Emo15.gif

גם הפעם נעשה הכל כדי שלא יזכה.

למעלה