עגלות, מנשאים וציוד היקפי

אנחנו קנינו קידס סטאר ירוק ומקסים

עלה בערך 200 ש"ח. מאד מבסוטים, מחזיק מעמד בים טיסות ושינועים. יש יותר יפים ויקרים כמובן - שמעתי הרבה המלצות על הצ'יקו ועל איזי בייבי. איזי בייבי הכי יפים!!! שווה לקפוץ לבייבי שיק יש להם מבחר גדול. בהצלחה.

אורה S

New member
אין לי מושג אבל לדעתי

כדאי לקנות כיסא לאוטו זה מאוד יקר ובטוח שתזדקקי לזה... עוד מוצרים שימושיים זה צעצועים עם השחלות למינהם פזלים קלים,בימבה, אופניים

אביטלתל

New member
לא אהבתי אותו

בעיקרון הוא נוח הבעייה מבחינתי הוא שהוא מאוד מובנה יש בו מקום ייעודי לכל דבר ומה אם יש לי משהו שלא נכנס באחד התאים הייעודיים מה אם אני רוצה למשל להכניס ספר שלא מתאים שם ? בשבילי התיק הזה מחייב שיהיה תיק בשבילי ותיק בשביל איילה וזה מאוד לא נוח מבחינתי התיק האידיאלי הוא תיק שישמש גם את האמא וגם יכיל את כל מה שצריך לתינוק אם הייתי צריכה לבחור הייתי קונה את התיק הגדול של חגית נאמן גורני

אביטלתל

New member
לא ניסיתי

אבל נראה לי שכן ראיתי שהרצועות מרופדות וניתנות לשינוי באורך

ornaok

New member
לפי דעתי הוא אחלה

אם היו בשילב תיקים כאלה כשאני ילדתי בטוח הייתי קונה אותו. אביטל, את בטוחה שאת לא מתבלבלת עם תיק "דרך" שמוכרים בשילב?

ornaok

New member
ושכחתי להוסיף שהכי כדאי לקנות

בזיכוי בשילב - צעצועים של טייני לאב. יש להם צעצועים נפלאים, והם נמכרים רק שם.

אביטלתל

New member
אה, אופס

כנראה שכן לא ידעתי שיש להם יותר מתיק אחד מה חשבתי לעצמי
, הרי מדברים על שילב

ornaok

New member
התיק עם הפרח הוא יחסית חדש

נדמה לי שהוא של חברת מנשארי. הוא די דומה בחלוקה שלו לתיק של חגית נאמן גורני שיש לי, נדמה לי דגם 102 אאל"ט. המשטח החתלה נראה לי מיותר....אבל חוץ מזה הוא אחלה. את יכולה לשלוח מסר לאיילת של יהלום היא רכשה תיק כזה, ונדמה לי שמאוד נהנתה ממנו עד שהוא כובס לא לפי ההוראות...

shirona

New member
יש לנו, ובעלי לא סובל אותו...

הוא טוען שקשה למצוא בו דברים. אני דווקא הסתדרתי איתו, אבל אף פעם אין שם מספיק מקום. קיבלתי עכשיו במתנה תיק של חגית נאמן, יש בו פחות תאים מובנים ל"דברים של תינוקות" לעומת התיק של שילב, אבל יש בו הרבה יותר מקום. השאלה היא מה את מחפשת...

אחלה תיק! אני ממש מרוצה ממנו

גדול, מחולק לתאים ודווקא המשטח ההחתלה מאוד שימושי (יש טוענים שלא...)

יש לי בדיוק כזה תיק ואני מרוצה מאד

הוא נוח לנשיאה על הגב וגם על העגלה. יש בו המון מקום להכל. באמתתיק נפלא.

yeya

New member
את מתכוונת לתיק שהוא מבד ג'ינס?

לי יש אותו . היתרון שלו שאפשר לתלות אותו על הגב אבל יש לו כמה חסרונות - הוא מאוד צפוף בפנים , אי אפשר לשים צעצוע ובקבוק וכו. במשטח החתלה אני לא ממש משתמשת - כי אז צריך לשים לב שלא נופלים מלא דברים חשובים מהתיק. וחוץ מזה שעדיף משטח נשלף - אם עושים קקי / פיפי על המשטח אי אפשר לחזור הביתה עם התיק

בוציקה

New member
ואם הם עדיין לא יושבים בכוחות עצמם

אבל מעל 9 קילו (שזה הגבול המקבימלי לסל קל)?

אני ממש לא יודעת, אבל

א. לא נראה לי שצריך לשבת בשביל להיות בכסא בטיחות, כמו בסלקל מניחים אותם לפי תנוחת הכסא 2. אפשר להתייעץ בחנויות שמוכרות סלקלים וכסאות בטיחות. מה שבטוח- לא להמשיך עם הסלקל אם המשקל גדול מהמותר.

osnatyD

New member
אני אנסה לעשות סדר בבלגן

בסלקל ניתן להשאיר את התינוק עד המשקל שהסלקל מאפשר ( רוב הסלקלים עד 9 קילו אבל יש כאלה שגם עד 13 ). אסור להשאיר תינוק בסלקל כשהוא עובר את המשקל שהסלקל בנוי אליו. כל תינוק צריך להיות נגד כיוון הנסיעה עד שהוא 9 קילו וגם בן שנה. רק כששני התנאים מתקיימים ניתן להפוך את התינוק עם כיוון הנסיעה ( אבל אירגון בטרם ממליץ להשאיר נגד הכיוון כמה שאפשר ). יש כסאות בטיחות שהם מגיל 0 כלומר ניתן לחבר אותם גם נגד וגם עם כיוון הנסיעה. אין חובה הסיע תינוק בסלקל אלא יש חובה להסיע אותו נגד כיוון הנסיעה. צריך לשים לב שגם בכסאות שנקשרים נגד כיוון הנסיעה ( אין בשילב אגב ) יש משקל מכסימום שניתן לשים את התינוק נגד כיוון הנסיעה ומשקל מקסימום שניתן לשים את התינוק עם כיוון הנסיעה. ועוד כמה דברים: 1. כיסא בטיחות או סלקל שעברו תאונה ( אפילו קלילה ) לפח. 2. מומלץ להושיב את התינוק במושב האחורי באמצע. אם זה לא אפשרי אז מאחורה באחד הצדדים. 3. אסור בשום אופן לשים את התינוק במושב שליד הנהג אם יש שם כריות אויר, זה מסוכן ויכול חנוק את התינוק בזמן תאונה. אסנת

ronboy

New member
יש מל-יון שרשורים על "כסא בטיחות"

תעשי חיפוש, ותמצאי מידע על כל הכסאות המומלצים. בעיקרון אם הסלקל קטן לכם, הגיע הזמן לעבור (אצלנו זה היה חצי שנה). בהצלחה.

למעלה