עגלות, מנשאים וציוד היקפי

נ ו נ ו ש

New member
עגלות הולנדיות - עצות מהמנוסות...

שלום בנות. אנחנו כרגע לפני לידה ומתלבטים מאד לגבי עגלות. לאחרונה שמענו וראינו מספר עגלות תוצרת הולנד - BUGABOO MUTSY QUINNY מישהי קנתה את אחת העגלות האלה? קניתם בנפרד שילדת גלגלים, אמבטיה, טיולון וסלקל ( אם יש)? האם הן נוחות לשימוש? האם בכלל צריך אמבטיה מניסיונכם? ושאלת השאלות - האם שווה להשקיע כזה סכום ( בערך 4000 ש"ח) על עגלה? אציין רק כי זה הילד הראשון שלנו ואני מאמינה שאני אשתמש בה גם בהמשך. תודה, מחכה לתגובות...

mash252511

New member
האם מישהי מוכרת במקר עגלת ד"ר בייבי

דגם מדריד יד שנייה אני מעוניינת לרכוש או לבצע החלפה יש לי שתי עגלות גרקו ו- GEOBY

ima shel rony

New member
צריכה המלצות לקנית כסא בטיחותי לרכב

שלום לכולם אבקש המלצות לכסא לרכב רוני בת 4 חודשים ושונאת את הסל קל שלה של גראקו נסענו לים המלח ביום חמישי וחזרנו אתמול בערב הדרך הלוך-חזור היה סיוט לא נורמלי היא צרחה אחרי שעה בסל קל כל הדרך עצרנו בתחנות הדלק לקח לנו כמעט 4 שעות בכל כיוון אנו מרמת גן אבקש המלצות שלכם לקנית כסא מגיל 0-3 שנים איכותי אבל במחיר סביר יש לנו כרגע של צ'יקו אבל עברו 6 שנים אז חובה להחליף אותו

ו שתי

New member
תיק לעגלה של שילב

נחושה בדעתי לקנות דברים שימושיים במגה-זיכוי שיש לי בשילב, ראיתי אתמול תיק לעגלה, כזה עם פרח, שנפתח למשטח החתלה בעבור הסכום הפעוט של 180 ש"ח. זוכרת שמישהי פעם כתבה עליו, רק לא זוכרת אם לטובה או לרעה. האלטרנטיבה היא קניית תיק במזומן בסביבות ה-100 ש"ח בחנות אחרת. דעתכם?

למישהי יש כאן עגלה של ג'יפ משילב

זה בא עם מכסה לחורף או בלי? קיבלנו בלי אבל בציור זה מצוייר עם ....

שלי לי

New member
שלום לכולן! חשבנו לקנות טיולון לא

יקר מיידי נגיד עד 400 הכי חשוב שיהיה קל (כי אם הוא כבד כמו העגלה אז זה לא שווה) וחשוב לי גם שיהיה יפה... אני רוצה כבר להיפטר מהגרקו המכוערת שלנו.... יש למישהי המלצות?

אמאאור

New member
../images/Emo41.gifמנשא תינוכיס ידשניה-מישהי מוכרת?

אני מחפשת תינוכיס משומש במצב טוב (מרופא...חה-חה) עבור חברה.

טלי 234

New member
bugaboo

הי, קודם כל אני אענה על שאלת המחיר - לדעת רבות מאמהות הפורום יש עגלות נהדרות במחירים הרבה יותר נמוכים. לאחיינית שלי יש בוגבו והם מאוד מרוצים, היא בת 3 וחצי חודשים ועדיין במצב אמבטיה (שלהם מאוד נוח). הפירוק של העגלה לוקח 2 ידיים וזה החסרון שלה. יש לנו חיבור לסלקל, יש לנו סלקל של מקסי קוזי שמתאים לעגלה וזה ממש נוח כשהיא נרדמת בנסיעות ורוצים להעביר לעגלה בלי להעיר אותה. כדאי לך להריץ חיפוש על בוגבו בפורום, אני זוכרת שהשאלות האלו כבר עלו כמה פעמים בעבר. בהצלחה

מסלקל?

אם כן, אז תקראי את ההוראות של הסלקל, בדרך כלל כתוב עד איזה משקל אפשר להשתמש בו.

ronboy

New member
תעשי חיפוש בפורום על "כסא בטיחות"

יש המון מידע. בהצלחה.

mishi1

New member
כל הזמן רואה אותו ברחוב על עגלות

והוא נראה ממש אחלה. אם היו לי 180 ש"ח מיותרים הייתי רוכשת אותו.

mishmish25

New member
היה שרשור אתמול על העגלה

שקנו אותה והיא הגיעה בלי... תעשי חיפוש

למעלה