עגלות, מנשאים וציוד היקפי

talish28

New member
ארגון בטרם פרסם לאחרונה

שמעבירים רק אם שני התנאים הבאים מתקיימים: התינוק בן שנה ומשקלו 9 ק"ג.כשחובה ששני התנאים גם יחד יתקיימו. קיומו של תנאי אחד אינה מספקת!!!! להעביר תינוק בגיל חצי שנה זה חוסר אחריות עצמות הגוף שלו לא חזקות מספיק ובשעת תאונה חס וחלילה זה יכול להגמר באסון!

מה שלא ברור לי-

מה קורה כשהתינוק בן למשל 11 חודש ושוקל 11 ק"ג, והסלקל שלו מיועד למשקל עד 9 ק"ג? לפי ההנחיות של בטרם צריך להשאיר אותו בסלקל, למרות שלפי המשקל הוא כבר מתאים לכסא בטיחות.

nonaa

New member
כסא בטיחות אבל נגד כיוון הנסיעה

הפתרון : קונים כסא שאפשר לשים אותו גם נגד כיוון הנסיעה !

l i m a

New member
לגיסתי יש את העגלה והיא לא מרוצה

המחיר מאוד יקר בשביל עגלה ששימשה אותה עד לגיל 4 חודשים, מפני שהאמבטיה נעשתה כבר צפופה לילד,והטיולון ממש לא נוח לגיל הזה!והיא קנתה עגלה חדשה.

b o t t e n

New member
התשובה היא לא../images/Emo70.gif../images/Emo31.gif

אין לי אף אחת מהעלות הללו. 4000 ש"ח נראה לי מוגזם. אני שילמתי 1000, והיום הייתי קונה משהו זול יותר. גם אצלי זה עדיין ישמש ילדים נוספים. שלב האמבטייה היה שימושי בדיוק ל- 3חודשים ראשונים, וגם זה בקושי, הוא תמיד דרש להיות בזווית שיכל לראות את כל העולם. הייתרון היחיד של השכיבה ב-180 מעלות הוא לטובת שכיבה על הבטן, ואז זה רלוונטי רק למי שמתכוונת לטייל הרבה בשכונה ב-3 חודשים הראשונים. כשהיה בן 1/2 שנה קניתי טיולון מדליק של איזי בייבי. היום העגלה הגדולה משמשת לאיחסון הכביסה שמחכה שאני אגהץ אותה

טלי 234

New member
../images/Emo41.gifקישור לשרשור שהיה על העגלה

נדמה לי שהיה עוד אחד ולא מצאתי אותו...

טוטי30

New member
../images/Emo41.gifעגלות, מנשאים וציוד היקפי../images/Emo41.gif

אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים משותפים..

למעלה