עביר קובטי-הדיון נמשך

vdani10

New member
להיות מנהיג - זה להיות חכם.

להיות מנהיג- זה גם להיות חכם, תגובתך עביר להמנון לא היתה במקומה, תכונות למנהיג- זה לתת כבוד לזולת גם כאשר לא מסכימים איתו, האם את מתארת לך מצב שבמשחק כדורגל שחקני נבחרת ערבים המשחקים בנבחרת ישבו בזמן נגינת ההמנון? ואני יכול לתת לך עוד דוגמאות- אני רוצה להאמין שאת מרגישה שעשית טעות, לצערי עם כל חיבתי אלייך ולאישיותך אני מקווה שבסופו של דבר את נשלחת הביתה ולא המשכת [הרי צילום התוכנית קבר מאחורייך], מי שאינו יודע כיצד להשתמש בכח שיש לו - במקרה זה : המדיום, לא ראוי להיות מנהיג,

טאלב

New member
אני מנחש שעביר תהיה או תיקח את הגמר

לא משנה מה עביר תגיד או תעשה. כשהם לקחו את עביר תכננו שהיא תהיה בגמר כדי להראות את עצמם יפה. הניחוש שלי שהיא בטוח בגמר והיא יכולה גם לקחת את הגמר אם הם ירצו מאוד להראות ליברלים ולא גזעניים.
עביר יודעת שהם לא ידיחו אותה עד לשלב הסופי. היא רוצה ללכת לפוליטיקה מטעם הערבים ולא מטעם היהודים. הישיבה בזמן ההמנון נותנת לה נקודות אצל חלק גדול מהציבור הערבי. עביר חכמה ואיך אתם אומרים? אתם היהודים מעניינים אותה כקליפת השום. היא כבר פוליטיקאית חכמה והיא צודקת. אתם לא העם שלה ולא העם שלי ולא מטעמכם היא תלך לפוליטיקה. טאלב

שלומית65

New member
אני ממש מבסוטה מהופעתה של עביר

האמת, זה ממש מרענן לשמוע קול אזרחי, כן, במקרה הוא בוקע מקולה של ערביה, בערוץ 2, המסחרי, הפונה למכנה המשותף הנמוך, המשועבד לרייטינג- כן, דווקא פה, מרענן לשמוע את עביר אומרת שהייתה רוצה שתהיה חברה שתכבד את המיעוט הפלסטיני כמיעוט לאומי, ובעל זכויות אזרח שוות ומרענן לשמוע את עמיר פרץ בתוכנית הבידור הזאת אומר- שעל הרוב מוטלת החובה לעשות את שינוילמען המיעוט! לשמוע דיאלוג שכזה לא בכתבת חדשות, לא בתוכנית דוקומנטרית אלא בתוכנית לכל העם, היא חידוש מצויין. אני מקווה שבני גאון, הקפיטליסט עם תעודות (שבחירתו לתוכנית על חזון חברתי מצחיקה לכשעצמה) לא ינסה לפסול אותה על רקע "פטריוטי". בלי קשר לדעותיה, שחביבים עלי בהחלט, מדובר בבחורה ממש על רמה, אינטלגנטית, ישרה ובעלת חזון אמיתי. 5 מיליון שקל - לא יהיו ביזבוז עליה. תהיה תמורה לאגרה. אני בטוחה. שלומית מירושלים

ערביה? במקום המתנחלת.. זוכרים?

הבחירה הזאת הייתה הכי מעצבנת ואז נזכרתי שכל מה שמראים לי בטלוויזיה הוא אינטרסנטי שמלאני מושחת, לא היה לי ספק כבר מאז שיבחרו בערבייה(בלי שום קשר לקישוריה) על המתנחלת, כי הרי אנחנו צריכים להראות חברה מתוקנת ומערבית, עשו לי טובה! רוצים להיות מערבים תלכו לאירופה...

למעלה