סקר מפגש - עדכון

Shani Tzi

New member
התחדשתי בגלח :-O

חברה החליטה לנסות עליי את המכונת תספורת החדשה של הכלב שלה, ואחותי את הצבע האדום החדש שהאי קנתה- וזה מה שיצא....

Shani Tzi

New member
רררררר שירשרתי לשירשור הלא-נכון!

רציתי לשרשר לסיכום השבועי
...

Shotgun joe

New member
הבהרתי קצת את התמונה...

יצא חרא לא רואים את הצבע בשיער... לא נורא לפחות רואים משהו...

B B A

New member
ואני מבקש גם לקחת בחשבון

שב-17 יש לי יומולדת. אומנם אני אוכל לקנות בירה בסנטר (בשונה מהמפגש בחנוכה שאז היה ממש קשה לעשות את זה) אבל סתם שתדעו שיהיה לי ממש לא נוח לבוא וכאלה. כי אני מאוד חשוב לכם וכי אתם אוהבים אותי וכל זה. זהו.

yoelel

New member
אממ,

אני הולך למפגש ישרא והמפגש של פורום הארי פוטר. וגם לזה אין לי מספיק כסף...אז... או שעושים את זה ב-17 או שאני לא בא..

Daniela R

New member
אני לא מצליחה להצביע :/

בעיקרון ב-17 אני לא פה אבל אם זה אחד משני התאריכים האחרים אני כנראה אקפוץ להגיד היי. ואם זה ב20 אז תעשו לי מסיבת גיוס! כי אני מתגייסת עוד שבועיים
(ב23.4)

2000Whitestar

New member
טוב

אני יודעת שאני חדשה והכול פה ...אבל בחייכם .. נכון שאנחנו רק ניקים אחד לשני כרגע. אבלאלי היא המנהלת והיא עזרה לכולנו שהיינו צריכים אותה. נראה לי שהתחשבות מספקת בזה שפשוט נתאמץ בשבילה כדי שהיא תבוא ולהגיד לה "וואלה תודה אלי(וירדן.. :])" שווה מספיק פינווי זמן בלו"ז. היי, אני מפסידה פה לפחות 4 מקצים ואימון שזה 120 דולר סעמק.

שלא תבינו אותי לא נכון

אין לי שום כוונה רעה נגד אלי. אני חושבת שהיא מנהלת מקסימה ובנאדם טוב למרות שאני לא מכירה אותה. אני לא עושה דווקא כדי שהיא לא תבוא.

misplaced

New member
../images/Emo221.gifאתמול הודיעו שאין מפגש לימוד

ביום שני
חג וזה...[איך לא חשבתי על זה?!?!?!?!?] אבל מצב שאני עובדת ב17..
וכמו שכבר ציינתי, I'LL DO MY BEST לפחות לקפוץ לשלום. ובלי קשר, קיבלתי אתמול תקליט של TEN, תקליט!! ויניל!! ספיישל אדישן. אני בשמיים!! ואני אהיה עוד יותר בשמיים כאסע להופעה שלהם בקיץ [עכשיו חוסכים...] פרל ג'ם

למעלה