סקר מפגש - עדכון

Pink Pig

New member
../images/Emo41.gifסקר מפגש - עדכון../images/Emo41.gif

עודכן הסקר לשלושת הימים העיקריים שיכולים להגיע. קחו בחשבון שיום שני (17.4) אלי לא תגיע וזה יום המפגש של ככככל פורומי תפוז כולל מפגש ישרא-בלוג (נראה לי), ככה שיהיה חבל לעשות באותו יום וכולם יהיה מפוזרים או יחליטו בכלל לא לבוא. אז תהיו יומיים בת"א, שומדבר לא קרה
ותעשו טובה, לא צריך להגיב ב"אני יכולה רק בתאריך הזה". פשוט תצביעו! זה מיותר ושולח לי מיילים מיותרים. תודה

Pink Pig

New member
צמצמתי תסקר לשלושת התאריכים

שהרוב יכולים. מסתבר שה16 לא נכלל בהם.

Pink Pig

New member
די לא נחמד מה שהולך פה לדעתי..

אלי לא יכולה ביום שני, אז בכל זאת? מפגש אחרון היא לא הייתה. אז תבואו פעמיים לת"א! אפשר כבר לחשוב מה קרה, זה לא יהרוד אפחד.

misplaced

New member
../images/Emo221.gifבובה! טוב תקשיבו...

לי כנראה גם יהיו 3 ימי עבודה בסביבות ה18 לא זוכרת לאיזה כיוון ואין לי מושג איפה ובאיזה שעות
אני רק יודעת שאם אני אעבוד אני מברמנת עם עוד איזה 20 ברמנים... :-\ בכל מקרה, תקבעו ת'מפגש מתי שהכי נוח לכולם ואני אשתדל לפחות לקפוץ להגיד שלום. שבוע טוב לכולם!

לי זה לא נותן בכלל להצביע.

מכל הסקרים שהיו עד עכשיו לא הצלחתי להצביע. אני לא מבינה למה. טוב חפיף

אולי תפסיקי כבר?

למה נראה לך שאנשים מצביעים בכוונה כדי שאלי לא תבוא?! חצי מכאן (אפילו יותר) בכלל לא מכירים אותה, אז מה "לא נחמד מה שהולך פה" בדיוק?!

B B A

New member
כי היא המנהלת וכי חשוב להתחשב גם בה

וחוצמזה ממש כדאי לך להכיר אותה!

אין לי בעיה להכיר אותה אבל מה זה

קשור. הרבה כאן לא מכירים אותה וירדן לא יכולה לבוא בטענות שכולם "לא מתחשבים". זה ממש ממש טפשי.

Pink Pig

New member
אם כך אני מתנצלת. כנראה שאופן

ההתנסחות שלי לא הייתה נכונה.

Pink Pig

New member
בנוסף לכך

פשוט היה לי חבל שאלי לא תוכל להגיע שוב. לא חשבתי עד הסוף על כאלה שבאים מרחוק או שבכלל יש תוכניות אחרות. נכון שלא מכירים אותנו, אבל זה כל הקטע של המפגש, להכיר את הפרצופים שמאחורי הניקים.

אוקיי :)

לי אין בעיה להגיע בכל תאריך שתבחרו (חוץ מיום שלישי הקרוב), אבל יוצא שהכי נוח לי בשני. אני יודעת מה הקטע של המפגש. אבל לא הוגן כל הקטע הזה כי מלכחילה אנחנו לא מכירים אותה ולא חייבים לה כלום. בכל מקרה, חפיף, ובאמת שאין לי שום כוונה רעה נגד אף אחד. :)

B l a c k tears

New member
אבל בתכלס.

כולם באים כדי "להכיר את האנשים מאחורי הניקים" ואז הולכים עם חברים שלהם לאיזה סטודיו ונעלמים. זה די.. מאכזב. כן,לא היה לזה פואנטה.

Pink Pig

New member
../images/Emo41.gif

ממ קודם כל להרגע
אני לא דורשת מאף אחד שומדבר. סהכ הצבעתי על העובדה שחבל ששוב אחת המנהלות לא תהיה, שלדעתי הנוכחות די חשובה. זה הכל.

למעלה