סקר חדש

Oren G

New member
להעמיד לדין!!

את ברונו ופנסטיל! על מה שהם עשו שתיהם אשמים בהפסד הזה ובאיבוד המקום הראשון שמגיע לנו במיוחד אחרי הנצחון הבזיוני של חיפה.. כמו שעובד עשה שטויות וקיבל בראש ככה שיעניש את שתי אלה שלא שולטים בעצבים שלהם (אני הייתי יותר עצבני אבל לא שברתי את הטלוויזיה עם גרזן..)

צהוּבה

New member
לא מסכימה-

ברונו וג'ון שיחקו 80 דקות לפני ההרחקה ולא ראיתי מהם גדולות ונצורות. כמו שכבר כתבתי, לא המשחק הזה מסמל לי נפילה של מכבי. הם ניסו, הם נלחמו - פשוט באמת לא הצליחו. הכל לא הלך. קורה. ג'וני, להזכירך, הוא השחקן הטוב ביותר ממכבי מתחילת העונה.

Oren G

New member
אין ספק

הוא שחקן ענק ג'ון אני חולה עליו,וגם במשחק הזה אולי לא שמת לב הוא חטף כדורים בהתקפות של ב"ש שהיו יכולות מאוד להסתיים ברשת של לירן. המשחק לא היה נפילה לדעתי מכבי שיחקו טוב מאוד ונלחמו וראית איך הם התנחלו לב"ש על השער ברבע שעה שלפני ההרחקות.. אז עוד קצת לדעתי והשוויון היה מגיע. בסדר מותר להפסיד, אבל לא עם שתי אדומים ועוד לשחקנים כמו פנטסיל והייס שיהיה לנו קשה שבוע הבא בלעדיהם.. ולא בטוח שזה רק שבוע הבא לכי תדעי איזה עונש יביא להם קלינגר (לעובד הוא נתן 3 משחקים הרחקה). אז כמו שהמפקד שלי אומר - עשית טעות , תהיה גבר ותשלם עליה. אז בשתי מילים צהובה - חוסר אחריות

צהוּבה

New member
אורן, קצת התבלבלת-

או שאני הטעתי אותך. ה"לא מסכימה" התכוון לזה שהם אשמים בהפסד, לא בזה שאכן צריך להעמידם לדין ואף להשעותם.

Oren G

New member
הבנתי אותך צובית

אבל את לא חושבת שעם פחות שתי שחקנים קצת הרבה יותר קשה לנסות אפילו להשוות? אני זוכר בהיסטוריה שלי כאוהד מכבי שהקבוצה הישוותה פיגור עם עשרה שחקנים.. אבל תשעה זה כבר יותר מדי. טוב לעולם לא נדע איך היה מסתיים המשחק לולא האדומים אז אנחנו יכולים לטחון מים שעות.. בואי נסכם שעונש מגיע להם והם יקבלו

ReA123

New member
../images/Emo104.gifלקנוס אותם../images/Emo70.gif

קלינגר אמר שגם יקיים! ומי בכלל חושב שקלינגר צריך להתפטר?!?!

Oren G

New member
בשום אופן!

קלינגר מאמן תותח עם ביצים של בת יענה (ע"ע נמני-בנין) כמה שחלקנו על מה שעשה שנה שעברה לנמני בסוף הוא הביא לנו אליפות וגם העונה למרות שנמני בנין לא בקבוצה אנחנו חזק בצמרת והקבוצה דופקת כמו שעון (ראיתם נגד חיפה-ביתר-דרבי...) אפילו שאני כועס שהוא לא מרכיב את עובד מספיק אני סומך על קלינגר. ואני בטוח שהוא יטפל בהם כמו שהוא יודע - הוא לא רואה בעיניים במה שקשור למשמעת

למעלה