סקר חדש - מי יודע מדוע ולמה?

bodas

New member
../images/Emo41.gifסקר חדש - מי יודע מדוע ולמה?../images/Emo41.gif

תחילה נסכם את הסקר הקודם, שיש בו נתונים מאוד מעניינים ששווה לדון בהם לדעתי -
התוצאות:
35.9% מכם אמרתם שלא הייתם משנים כלום בדיעבד, מה אנחנו מציקים לכם? 28.21% מכם אמרתם שהייתם משנים את היחס ללימודים (לטובה או לרעה) 19.23% מכם, שהם 15 אנשים
, אמרו שהיו מעדיפים להתגייס ולא להצטרף לעתודה 16.67% מכם אמרתם שהייתם משנים מקצוע או מוסד לימודים (מה עוצר אתכם?) גם אם רק חצי מאלו שטענו שלא היו מצטרפים לעתודה אמרו זאת בכנות - זה המון! אלו מבין המצביעים שמוכנים - אנא שתפו אותנו, מה גורם לכם להרגיש ככה?... וכעת לסקר החדש, באדיבותו של true fate, שהציע את הרעיון
:
מה הביא אותך לבחור במקצוע שבחרת בו (ובעתודה בכלל?)
שימו
: תשובות 1-3 - מתייחסות יותר למקצוע עצמו תשובות 4-6 - מתייחסות יותר למסלול בכלליות תשובה 7 -
לאלו מביניכם שלא סגורים על הסיבה לא רציתי להפריד לשני סקרים שונים, אז בחרו את הגורם המשמעותי ביותר, גם אם זה עירוב של כמה. הצבעה נעימה,

true fate

New member
../images/Emo92.gif

רק חבל שלא הכנסת גם את הקטגוריה הנוספת שהבאתי לך: "כדיי להתחיל עם סטודניות" או יותר מתאים לסקר לאמר "כי במקצוע הזה יש הכי הרבה סטודנטיות" אבל לא נורא... במילא רק קריפטון היה מסמן את זה...

maoam

New member
אני מרוצה, תודה!

נ.ב. קיבלת את המסר האחרון ששלחתי?

kripton

New member
אם אתה חושב ככה

אז כנראה שהשרשור על עתודאים הומואים היה מוצדק!
קריפטון = העתודאי הסטרייט האחרון. מה לעשות שאני אוהב להסתכל על בנות? מודה באשמה! זהו? זורקים אותי מהפורום בגלל החיבה שלי לחזה נשי מוצק ומלא? כי אני אוהב בנות שלובשות ג'ינס צמוד? אני בוש ונכלם. באמת. אלך לי לקפוץ מהגג.

oronb

New member
...

איפה האופציה הבסיסית וההכרחית של "זה מקצוע שמעניין אותי, והבנתי שהכי משתלם ללמוד אותו במסגרת העתודה"?

lutaty

New member
כולנו רודפיי בצע בפורום הזה!!!

לפי התוצאות עד כה!

ramil

New member
החמישה שהצביעו

"בחרתי בעתדוה כדי לא לעשות שירות משמעותי בצבא" מוזמנים להגיע למשפט שדה מחר בשמונה בבוקר, במשרד שלי בקריה. לחלופין, אני אשמח להבין מה השיקולים שלהם, ומה גורם להם להתחייב לשירות כפול באורכו במקום שהם לא רוצים לתרום לו תרומה משמעותית.

manco

New member
הנה לך הסבר+נצל"ש

לא בחרתי בתשובה הזאת. בחרתי בעתודה כי באמת חשבתי שמה שאני רוצה ללמוד ולעשות בחיים זה מקצוע X. בין היתר, כי בתיכון למדתי 4 שנים את המקצוע X, הרחבתי במקצוע X, ועשיתי יותר מ-10 יחידות במקצוע X הנ"ל. והנה עברו להם חודשיים וחצי, ופתאום הבנתי... שאני לא אוהב את המקצוע X. שאני לא רואה את עצמי יושב ומתעסק במקצוע X הזה כל היום. שפשוט נמאס לי ממנו, זה מגעיל אותי, ואולי בתיכון זה היה קל ומעניין - אבל אני לא יודע למה, זה פשוט הפסיק לעניין אותי. באמת שאין לי הסבר לזה. בכל מקרה - בהתאם להרגשתי זו, החלטתי לנסות לעבור את שנה א'. היה ואני איכשהו אחזור לאהוב את מקצוע X, אני אמשיך ואסיים את התואר הזה. היה ואני רואה שאני פשוט לא יכול עם המקצוע X הזה יותר, אני אתיר שנת לימודים מאחורי ואתגייס בגיל 19. אוקיי, אז אולי אני לא ארוויח 7000 מינימום בחודש בגיל 24, ואולי אני אעשה שירות פחות (או שמא לא) משמעותי, אבל לפחות אני אדע שזה מהשיקולים שלי בלבד. ואני לא אסבול 6 שנים... בכל מקרה אני לא ארגיש שהלכה לי סתם שנה מהחיים, שכן מכל מלמדי השכלתי ושנה זו בינתיים תרמה לי רבות. אז שיהיה לי בהצלחה...נראה כבר מה יהיה, אלוהים גדול אתם מוזמנים להגיב ולהגיד מה דעתכם

למעלה