ספירת מלאי 22/06/06

scorp30

New member
מהרגע שהבדיקה מזהה זה אומר שתבייצי

ביוד כ-24 עד 48 שעות, כך שזה אומר שהביוץ קרוב. האם לא זיהית אותו גם בדרכים אחרות כגון חום השחר? אצלי בי"מ 11 היו שני קווים ולפי חום השחר בייצתי בי"מ ה-12.

לא ידוע לי על ביוץ שנמשך 3 ימים

הביוץ נמשך בד"כ 12-24 שעות ומזוהה כ-24-48 שעות קודם ע"י ערכה. אולי הערכה לא מזהה נכון את המצב אצלך. קשה לדעת מה יום הביוץ המדוייק אם הערכה לא מראה אותו בצורה ברורה ואם את לא משתמשת בשיטה נוספת אחרת.

positive 27

New member
ביץ יום אחרי הבדיקה החיובית הראשונה

ממה שאני יודעת (מתשובות של רופאים, נראה לי שמפורום פוריות בYNET) מה שחשוב זה הבדיקה החיובית הראשונה- אחריה את אמורה לבייץ תוך 24-36 שעות כדאי אולי להמשיך יום אחרי - רק כדי להיות בטוחים ב100% שכיסית את כל התקופה תהנו

solantro006

New member
גם היום 2 פסים בוהקים!!!

לא מבינה מה קורה פה... וכבר בבדיקה הראשונה שעשיתי החודש הופיעו 2 פסים עד עכשיו.(זה כבר 4 ימים ברציפות!).אולי משהו אצלי לא בסדר?? ואולי אולי נקלטתי? יש קשר?

positive 27

New member
לא מתמצאת ככ.אולי מישהי אחרת יודעת

האם בימים שלפני הבדיקה החיובית הראשונה הבדיקה היתה שלילית? אם כן- אני הייתי מתייחסת לביוץ כיום שלאחר העליה הראשונה, לי החודש היה אותו דבר (יומיים חיובי- אחרי זה נגמרו הסטיקים
) וככה אני חישבתי- ובהסתמך על הפרשות וכדומה זה מסתדר ונראה הגיוני... אבל ליתר בטחון- תחגגו גם היום, אם יש עוד כוח
בהצלחה והלוואי שעוד שבועיים תסשרי על פסים אחרים...

positive 27

New member
בכל מקרה מוקדם לדעת אם נקלטת

בכל מקרה מוקדם לדעת אם נקלטת וערכות ביוץ לא בודקות הריון...

solantro006

New member
תודה בנות

בכל מקרה נמשיך לחגוג גם היום,אי אפשר להתעלם מפסים כל כך יפים!

solantro006

New member
חשבתי על משהו שיכול להיות הגיוני

בקשר לביוץ שלי כמובן, שיכול להסביר למה יש 2 פסים כבר 4 ימים: ביום שלישי המקלון הראה שני פסים-עוד 48 שעות ביוץ. יום רביעי שני פסים-עוד 24 שעות ביוץ. יום חמישי שני פסים-החל ביוץ. יום שישי שני פסים-עדיין ביוץ. זה הגיוני רק במקרה שאני מבייצת 48 שעות והבנתי שזה יכול להיות. מבחינת הפעילות כיסיתי את כל טווח הימים
....אז אולי החודש זה אצלי.

scorp30

New member
אני לא יודעת לסביר מה קורה, אך

אצלינו ביום הביוץ עצמו הפסים כבר נחלשו. אני מקפיצה בשבילך אולי המומחיות יש להן הסבר!

נוק12

New member
יו"מ 1../images/Emo7.gif

אווווף - אני כבר כמעט שנה בנסיונות - די כבר אין לי כוח!!!!3 טיפולי איק' - וכלום..למה? אני כבר מיואשת עד מתי?

liatka

New member
../images/Emo201.gif

מצטערת מתוקה....מאוד!
נורא מבינה אותך....ונורא מזדהה עם העצב שלך. למה התחלת איקקלומין....עשית בדיקות ליפני....יש סיבה לטיפול מלבד חוסר הקליטה בחודשים ליפני?

נוק12

New member
אז ככה...

כל הבדיקות אצלי ואצל בעלי תקינות. אפילו התגובה שלי לאיק' היא טובה - 6 זקיקים בטיפול האחרון - כולם אומרים לנו שזה רק סבלנות..אבל כמה?כמה עוד סבלנות אפשר?אני חושבת שאם הייתה בעיה היינו יודעים במה לטפל, אבל כשהכול תקין ואומרים התאזר בסבלנות?! אוף כמה זה מייאש. לא יאמן שחודש הבא שנה לנסיונות...מי חשב שזה יהיה ככה...כמה זמן את מנסה? באיזה מצב את?

liatka

New member
אויי..מבינה את הייאוש שלך../images/Emo7.gif

באמת מי חשב שזה יהייה כ"כ קשה
וואו..הסיפור שלי ארוווךךךךךך. זה התחיל עם גילוי CMV פוזיטיב ובגלל זה היינו צריכים לחכות חצי שנה לפחות! עם הניסיונות...זה היה קשה!!! ניקלטתי להריון בחודש הראשון לניסיונות..אבל ניגמר עם עובר ללא דופק וגרידא שבוע 8. מאז הגרידא רירית הרחם שלי ניזוקה ואין לי כמעט מחזור (כמב מעל 3 חודשים) מתחילה החודש עם פרופיל הורמונאלי+היסטרוסקופיה וניראה מה יהייה. מקווה לתשובות טובות

למעלה