ספירת מלאי 17/3

../images/Emo41.gifספירת מלאי 17/3../images/Emo41.gif

קצת הסברים: מי שרוצה להצטרף לרשימה או לעדכן מידע, אנא הוסיפי תגובה תחת הרשימה אליה את שייכת עם הפרטים הרלוונטיים:
מי שלפני הביוץ - אנא שרשרי תגובה לרשימה זאת עם היום מתחילת המחזור בו אתן נמצאות (י"מ = יום מחזור). להזכירכן - המחזור נספר מהיום הראשון של הווסת ועד ליום הראשון של הווסת הבאה (לדוג' - אם הווסת החל ב- 1 בחודש והיום ה- 17 בחודש, הרי שאת י"מ 17). אל תכתבי לנו כמה ימים את לפני הביוץ כי גם אם יש לך ניסיון מהעבר, אף פעם לא בטוח בוודאות שתבייצי ביום מדוייק ולכן החישובים הללו לא ודאיים ולא רלוונטיים.
מי שאחרי הביוץ - את הביוץ ככל הנראה זיהית בעזרת ערכות/חום השחר/מעקב זקיקים. אם אתמול היה הביוץ, הרי שהיום את יוא"ב 1 (יוא"ב = יום אחרי הביוץ)
הריוניות - אם פספסנו את הודעת הפסים שלכן ואתן רוצות להופיע ברשימה, אנא שרשרו את בקשתכן + תאריך פרסום הודעת הפסים שלכן תחת הרשימה הרלוונטית.

../images/Emo20.gifלפני הביוץ../images/Emo20.gif

איפה, איפה פיית הביוץ
העגלגלה היחידה י"מ 3 מגיע לנו י"מ 5 JinaJina1 י"מ 5 moror י"מ 6 Baily י"מ 6 המתכננת הסידרתיתי"מ 7 פוצי של מוצי י"מ 9 אפרתי פ י"מ 10 שניקי של ריקי י"מ 11 רוצה בקרוב י"מ 13 talula3 י"מ 14 דואי י"מ 15 קיארה י"מ 15 titula י"מ 16 ninjagirl י"מ 17 הדוויג י"מ 17 eihi י"מ 18 pilili י"מ 20 מעיןבר י"מ 20 לי לו לה י"מ 22 lululia י"מ 22 שנה מעוברת י"מ 23 שירי292 י"מ 24 try123 י"מ 26 שה תמים האחת י"מ 27 adimer י"מ 28 בוביקון י"מ 28 משהי שכזאת י"מ 30 Honey11 י"מ 32 שקיעתה של הזריחהי"מ 36 מישל ר י"מ 41 שלי408 י"מ 42 בוציאטו י"מ 43 Vida י"מ 43 Miamigirl27 י"מ 48 שרון שיאצו י"מ 48 Arikv י"מ 60 שלוש ארבע...שלוש ארבע...ולעבודה

lululia

New member
לפי איך שזה נראה כרגע

אני נשארת איתכן ברשימה הזו עד שהרופא יחליט אחרת (וברור שהוא יחליט אחרת) כי לפי מעקב הזקיקים אני לא מבייצת וגם לא ממש נראה באופק שאני הולכת לבייץ (ואני כבר ביום ה-22 למחזור!!!) בקיצור נראה לי שבימים הקרובים אני אחזור לתחילת הרשימה - נראה מה הרופא יגיד היום על זה

../images/Emo84.gifאחרי הביוץ../images/Emo84.gif

מחזיקות עמכן אצבעות וכוססות את הציפורניים pashosh דובדבנית25 דהרמה11 מושי מושי1 עוד מעט כמעט יוא"ב 3 ענברי10 יוא"ב 4 lilushi12 יוא"ב 5 חושבים על זה יוא"ב 6 bluehorizon יוא"ב 7 justus יוא"ב 7 מהמהמה יוא"ב 9 שלולי המקורית יוא"ב 9 בוקי ושוקי יוא"ב 11 atg יוא"ב 11 בכוננות ספיגה יוא"ב 11 BaLuna יוא"ב 11 Rainbow26 יוא"ב 13 Toolipa יוא"ב 14 נומי נגה יוא"ב 16 איך הזמן
עובר מהר כשנהנים! וכשלא......
נעדרת
כאלוש יוא"ב 18

../images/Emo95.gifההריוניות של מרץ../images/Emo95.gif

ליד השם – תאריך הודעת הפסים (ה"פ): לחמניה טרייה ה"פ 03/03/05 זהירות אמא בדרך ה"פ 03/03/05 סקרנית לדעת 1 ה"פ 03/03/05 עידחנ ה"פ 04/03/05 1מחכה ומצפה ה"פ 06/03/05 חיפושית לי קטנטנהה"פ 06/03/05 לילי אנה ה"פ 07/03/05 בקרוב אצלנו ה"פ 07/03/05 shlome ה"פ 08/03/05 פצית ה"פ 10/03/05 צפצולה ה"פ 10/03/05 אלמונית המומה ה"פ 12/03/05 dinole ה"פ 12/03/05 החתיכה החסרה ה"פ 14/03/05 מיקמיק3 ה"פ 15/03/05

../images/Emo9.gifכן אחרי שפירסמתי ראיתי את הטעות

זאת ההתרגשות..... וההריון
!!! מחר יתוקן!
מזל טוב לעידודו מה אם איזו תמונה נחמדה של יורש העצר???

Rainbow26

New member
י"מ 2 ../images/Emo7.gif

המחזור שלי הגיע באופן מפתיע לפני המצופה... (הייתי צריכה לקבל בשבת ובמקום זה קיבלתי "הפתעה" ביום חמישי בערב) למרות שעשינו אהבה בכל הימים החשובים (כולל כמה פעמים ביום שהיה לי 2 פסים זהים בערכת ביוץ וביום שאחריו) בכל זאת מכל מליוני הזרעים אף אחד לא נקלט.... תודה לבנות המקסימות שהפיחו בי תקווה אתמול בצ'אט שאולי זה התחלה של הריון... (וסבלו את זה שלא הייתה לי מקלדת בעברית
) אבל הבטחתי לעדכן ולאור הדימומים הקיימים כבר אי אפשר לשכנע את עצמי שזו השתרשות... אז הנה אני שוב פעם חוזרת לראש הרשימה הפחות אהובה עלי-- י"מ.... אוף... מתחילים חודש חדש. קשת.

../images/Emo24.gif אוווווווווווווווווווווווווף

לפחות הקדימה ה@#$%&ת. עוד חודש של המון אהבה לפניכם.

../images/Emo24.gif

אווווף, חבל.... אבל קשת - תסתכלי על הצד החיובי - עכשיו מתחילה הספירה של ההריון שלך, כי בעוד שבועיים את מתעברת - וזה סופי!

../images/Emo2.gif מה - איך זה יכול להיות../images/Emo24.gif

שכל כך הרבה בנות חזו שזאת השתרשות ובעצם זה המחזור?! אוףףףףף
אני מבינה שהמכשפה שלך לא ממש מבינה עברית? בפעם הבאה אני אסביר לה באנגלית טוב?? ואת תראי יותר היא לא תגיע
שולחת לך המון
ים ו
ות ומקווה יחד איתך שהפעם את נפרדת ממנה ל9 חודשים שלמים

../images/Emo10.gif אווווף שולחת ../images/Emo24.gifים לעידוד

חודש חדש לפנינו, השקיעי את האנגיות שלך בו. מחזיקה לך מלא שזה החודש שלך !!!

Baily

New member
../images/Emo24.gif

יהיה בסדר את תראי
עוד קצת .... ואנחנו עוברות לרשימה הכי שווה בספירת מלאי

Rainbow26

New member
תודה חמודות שכמוכן...

אני מתה על כולכן!!! בסוף הכל יהיה בסדר.... קשת.

למעלה