סכמ"ש

../images/Emo41.gifסכמ"ש../images/Emo41.gif

השבוע במילה אחת:
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
דבר מצחיק שקרה השבוע:
פאדיחת השבוע:
דבר מוזר שקרה השבוע:
שיר השבוע של אטל:
שיר השבוע בכללי:
להקת השבוע:
דיסק השבוע:
ציטוטיישן:
סרט השבוע:
תגלית השבוע:
התחדשות השבוע:
התמכרות השבוע:
מאכל השבוע:
משקה השבוע:
אדם השבוע:
תמונת השבוע: + סיכום שנה קטנטן דבר טוב שקרה השנה: דבר רע שקרה השנה: אלבום השנה: סרטו השנה: ואל תשכחו שהשנה עברנו מקומונה קטנטנה לפורום! ----------- שבוע טוב ושנה טובה לכולן!

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif ס כ מ ש ו ן. ../images/Emo192.gif

השבוע במילה אחת: נחמד
דבר טוב שקרה השבוע: טיול ביום ראשון - היה נחמד
הלך לי ממש טוב במתכונת באנגלית
היום הכיתה שלי הופיע בתוכנית בוקר בערוץ 22. לא למדנו כמעט כל השבוע :) קיבלתי 450 במבחן הראשון בפסיכומטרי
דבר רע שקרה השבוע: מתכונת באנגלית, בוחן בהבעה ובוחן במתמטיקה
אורטופד
דבר מצחיק שקרה השבוע: היה לנו שיעור אזרחות והמורה לא לימדה אלא סתם דיברה על כל מיני נושאים, אז לי ולחברה שלי היה משעמם אז החלטנו לעבוד על חברה שלנו. התקשרנו אליה מחסום 5 פעמים והיא לא ידעה מי זה ונכנסה ללחץ, אח"כ סימסנו לה: "אני אוהב אותך יפה שלי, תתקשרי אלי דחוף !". ובגלל שאין לה חבר או משהו היא נכנסה יותר ללחץ והתחילה לומר לי ולחברה שלי שמישהו מסמס אליה ומתקשר אליה ושהיא לא יודעת מי זה XD ואחרי שהשתחררנו מהשיעור סיפרנו לה והיא התחילה לרדוף אחרינו בכל הבית ספר
היה לנו שיעור ספורט ובשיעור אנחנו מחולקים לשתי קבוצות - בנים ובנות, והמורה של הבנות לא באה אז ישבנו באולם וסתם הסתכלנו על מה שהבנים עושים. והם היו צריכים לעשות שכיבות בטן וידיד שלי היה נראה כמו צב שהתגלגל ולא יכל לקום
פאדיחת השבוע: אני ובת דודה שלי יצאנו מהאולם ספורט וירד בחוץ גשם והייתה רוח ממש חזקה, אז צעקנו שקר לנו - והסתובבנו והיה מאחורינו מישהו ממש חתיך שהסתכל עלינו מוזר והתחיל לצחוק
שיר השבוע של אטל: Merry Christmas, Kiss My Ass
Dear Maria Count Me In Six Feet Under The Stars
Lost In Stereo
שיר השבוע בכללי: 30STM - Hurricane, כ"כ הרבה פעמים שמעתי אותו ב- MTV
30STM - Night Of The Hunter Simple Plan - Me Against the World Rihanna - What's My Name
להקת השבוע: 30STM
דיסק השבוע: 30STM - This Is War
סרט השבוע: אהבה בהחלפה
פלונטר
מאכל השבוע: פיצה
משקה השבוע: שוקו
אדם השבוע: חברות שלי וידיד שלי
אחותי
תמונת השבוע: חולצה שיש לאחותי
סיכום שנה קטנטן:
דבר טוב שקרה השנה: הציונים עלו - מאוד עלו, במיוחד באנגלית ומתמיטיקה שאלו שני המקצועות שאני הכי גרועה בהם
הופעות של 30 שניות למאדים ולינקין פארק - היה פשוט מדהים
בר מצווה לאחי הקטן
דבר רע שקרה השנה: המורה שלי לאזרחות היא דבר רע במיוחד - אני כ"כ שונאת אותה !
הייתי חולה כ"כ הרבה, ונדפקה לי הברך XD
אלבום השנה: 30STM - This Is War Linkin Park - A Thousand Suns
סרט השנה: הארי פוטר ואוצרות המוות :) דמדומים - ליקוי חמה
- - - שבת שלום.

StayAwake

New member
יאא ראיתי היום בבוקר את הכיתה שלך!

ורציתי לכתוב לך אבל שכחתי מזה

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif באמממממת ? ../images/Emo6.gif

חחחחחחח... אמא, איזה פאדיחות - אני מזה מקווה שלא ראית אותי XD

StayAwake

New member
היית שם?!

אממ בעיקרון ראיתי רק איזה חמש דקות כשהצביעו לגבי החזרת גלעד בכל מחיר ולא חשבתי על לחפש אותך כי הם אמרו יא-יב' אז אמרתי לעצמי:"מה הסיכויים שהיא תהיה שם?" וכבר היה 8:40 אז יצאתי לבית ספר

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif חחחח... כן, הייתי שם ../images/Emo3.gif

אבל ישבתי מאחורה (נו, לא רציתי שישימו לב אלי XD) ככה שלא נראה לי גם היית רואה אותי
ובעיקרון זאת הייתה רק הכיתה שלי ועוד 2-3 תלמידים מיב'.

StayAwake

New member
חחח אה../images/Emo6.gif

טוב לא נורא... ראיתי שיש להם משדר מירוחם ומזה התלהבתי

Adi641

New member
../images/Emo113.gif חח החולצה גאונית!

הדבר המצחיק
השירים, האלבום
שיהיה שבוע טוב, ושנה מדהימה

ספירצ

New member
מסכמשתתת ../images/Emo6.gif

כל השבוע לא הייתי פה :( השבוע במילה אחת: חביב דבר טוב שקרה השבוע: אמ.. קיבלתי כסף מהעבודה.. כיףכיףכיף
דבר רע שקרה השבוע: מבחנים :S דבר מצחיק שקרה השבוע: אתמול היה לנו גמר כדורסל של הבנות בבצפר.. היה פשוט מבדר חחחחח פאדיחת השבוע: נמ.. לא יודעת.. דבר מוזר שקרה השבוע: המשחק אתמול
שיר השבוע של אטל: פופין? שיר השבוע בכללי: secret smile semisonic להקת השבוע: דה מיין אס יוז'יאל חחחחחחח דיסק השבוע:... ציטוטיישן:... סרט השבוע: וול... לא יודעת.. תגלית השבוע: בחרתי את ההרחבות הכי דפוקות שיש :S התחדשות השבוע: שני זוגות מגפיים D: התמכרות השבוע: סינימיניז
מאכל השבוע: סינימיניז חחחח משקה השבוע: נסטי אדם השבוע: אמאאא תמונת השבוע: .. דבר טוב שקרה השנה: נמ... לא יודעת.. דבר רע שקרה השנה: חבר טוב שלי עבר לארץ אחרת לחמש שנים :( אלבום השנה: נסחפנו מאיפה אני זוכרת חחחח סרטו השנה: כנ"ל.. שנה טבוה לכולןןןןןןןןןןן ♥♥

Adi641

New member
../images/Emo113.gif חח לראות אנשים עושים ספורט זה תמיד

מבדר
The Maine
שתהיה שנה טובה

Adi641

New member
../images/Emo113.gif סכמ"ש אחרון לשנה!!

השבוע במילה אחת: מעולה!
דבר טוב שקרה השבוע: כ"כ הרבה: ג'סטין ביבר קיבל את תואר השיר הגרוע של השנה, סיימנו לראייון ולערוך את הראיונות לתקשורת, הייתה משמרת מדהימה, קיבלתי 100 בספרות, לא למדנו יומיים כי היה קורס עזרה ראשונה..
דבר רע שקרה השבוע: התעצבנתי על המורה לספרות כי היא כלבה!!
דבר מצחיק שקרה השבוע: חח משמרת, סרט עם חברות אתמול, הכנות לתקשורת, משמרת... סורי שאני לא מפרטת :)
פאדיחת השבוע: עשינו בחינה על החייאה בסוף הקורס עזרה ראשונה, ולא יודעת למה שכחתי מלא שלבים בהחייאה.. התרגלתי להחייאה שעושם במד"א....
דבר מוזר שקרה השבוע: אממ..... לא זוכרת
שיר השבוע של אטל: Poison
שיר השבוע בכללי:This Is War- 30 Seconds To Mars
להקת השבוע: 30 Seconds To Mars
דיסק השבוע: This Is War
ציטוטיישן: חח הלוואי והייתי זוכרת D:
סרט השבוע: אל תילחצי, אני בדרך. זה סרט כ"כ מפגר אבל כ"כ מצחיק!
תגלית השבוע: וואי היה משהו ממש חשוב שגיליתי השבוע ואני לא זוכרת מה זה...
התחדשות השבוע:סוודר ושרשרת מחברה של דוד שלי לכבוד הקריסמס :)
התמכרות השבוע: טכנאית שידור ברדיו :)
מאכל השבוע: פטריות ממולאות :)
משקה השבוע: מים
אדם השבוע: אממ.. חברות :)
תמונת השבוע:
אני הכנתי :) + סיכום שנה קטנטן
דבר טוב שקרה השנה: מד"א, כיתה י', הופעות, כ"כ הרבה דברים שאני לא זוכרת...
דבר רע שקרה השנה: כמה ויכוחים עם חברות, שלפעמים הייתי לא ממש נחמדה לחברות....
אלבום השנה: Straight To DVD, This Is War, Cardiology....
סרטו השנה:אממ....דמדומים, הסוג הרביעי (שאני קצת מצטערת שראיתי...)... שתהיה לכולנו שנה מדהימה

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif השירים, הדיסק, הלהקה ../images/Emo45.gif

אהבתי את התמונה, וכל הכבוד על המאה ספרות :) שבוע טוב ושנה מוצלחת

Adi641

New member
../images/Emo113.gif תודה רבה, ושנה טובה גם לך ../images/Emo24.gif

dafnashz

New member
כל הרבוד על ה 100

גם אני הייתי שמחה ששמעתי על גסטין ביבר והשיר הגרוע שלו XP האלבומים 30STM תתחדשי על הדברים שבוע טוב ^^

StayAwake

New member
מסכמשת גם ../images/Emo9.gif

השבוע במילה אחת: מהיר! דבר טוב שקרה השבוע:היה שבוע סבבה כזה
דבר רע שקרה השבוע:רבתי עם ההורים, מבחן במתמטיקה... דבר מצחיק שקרה השבוע:מבחן במתמטיקה חחחח משום מה יש תמיד משהו שגורם לי למות מצחוק באמצע המבחן כשאני בעצם אמורה לבכות
פאדיחת השבוע:מפגרים מיב' בעטו עליי כדור
דבר מוזר שקרה השבוע:השתעלתי ונתפס לי הגב (ואחרי שעתיים בעטו עליי כדור... לגב!!
) שיר השבוע של אטל:טו מאץ' שיר השבוע בכללי: I JUST HAD SEX חחחח שמעו זה פשוט גאוני! biffy clyro the captain מלא של 30 ועוד כמה של ביפי
להקת השבוע:ביפי
דיסק השבוע:האחרון של 3OH!3 ציטוטיישן: אני לרכזת שכבה שהיא גם המורה לערבית שלי:"יואו הם בעטו עליי כדור על הגב!
" היא:"מה?? הם סתומים?! ראית מי עשה את זה?" אני:"לא... אם בעטו לי על הגב אז.. הייתי עם הגב!!
" המורה למתמטיקה אחרי שנגמר הזמן למבחן והתחילה הארכת זמן:"כל מי שהתקמצן על 2000 שקל על הארכת מן להגיש עכשיו.. פעם הבאה תביאו לי את הכסף ונסדר משהו" המורה לתנ"ך אתמול עשר דקות לפני ההפסקה:"טוב נצא להפסקה... ויש לי בשורה עצובה.. כל הבנות שרצו לצאת איתי היום אני מצטער אבל השנה היה ביקוש יותר מכל שנה אחרת אז אני לא אוכל לצאת עם כולכן... אל תהיו עצובות" חחחחחחחח סרט השבוע: איזה סרט? כל השבוע למדתי למתמטיקה
תגלית השבוע:אין משהו
התחדשות השבוע:2 זוגות מגפיים, שמיכה עם שרוולים חחח התמכרות השבוע:ביפי!! מאכל השבוע:אין
משקה השבוע:מיםD: אדם השבוע:אמממ תמונת השבוע:
דבר טוב שקרה השנה:ההופעה של 30
דבר רע שקרה השנה:חחח אלבום השנה:האחרון של 3OH!3 כנראה... סרטו השנה:

למעלה