סיקור אלבומי משינה 10

שלמונזה

New member
../images/Emo41.gif סיקור אלבומי משינה 10../images/Emo41.gif../images/Emo168.gif

והפעם הדיסק הראשון אחרי האיחוד, משינה LIVE 2003 והרי השאלות:
האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק:
האם יש לך את הדיסק בבית:
אם לא, למה לא?
השיר שאת/ה השיר שהכי אוהב/ת לשמוע באלבום:
השיר שלא היית מכניס/ה לאלבום?
איזה שיר אחר במקומו היית שמ/ה?
באיזה שיר הביצוע עולה על גירסת האולפן?
באיזה שיר הביצוע נופל מגירסת האולפן?
האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים:
למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב?
בכלליות: ציון לדיסק
הערות לסיום

בוקר טוב ../images/Emo42.gif ../images/Emo13.gif

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק:כן האם יש לך את הדיסק בבית:יש לי את הDVD, לא את הדיסק עצמו אם לא, למה לא?כי קנו לי את הDVD ליומולדת 16 וחשבתי שזה מיותר לקנות את הדיסק..אבל אם וכאשר יהיה לי כסף מיותר-אני בהחלט אקנה גם אותו
השיר שאת/ה השיר שהכי אוהב/ת לשמוע באלבום:אנחנו שניים השיר שלא היית מכניס/ה לאלבום?אין אחד כזה איזה שיר אחר במקומו היית שמ/ה?נו מהה באיזה שיר הביצוע עולה על גירסת האולפן?אין מקום אחר באיזה שיר הביצוע נופל מגירסת האולפן?לוזוכרת
האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים:עופקורססס למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב?נו אמרתי כבר. אין לי כסף אבל
בכלליות: ציון לדיסק9.5 הערות לסיוםאחלה דיסק..ז"א הDVD, נו. פעם הייתי רואה אותו בריפיט כזה

שלמונזה

New member
תשובות שלי ../images/Emo168.gif

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: כן האם יש לך את הדיסק בבית: כן [נקנה בהופעה של היכל הקונגרסים בחיפה] השיר שאת/ה השיר שהכי אוהב/ת לשמוע באלבום: שלח לי מלאך וואולי עכשיו השיר שלא היית מכניס/ה לאלבום? רכבת לילה לקהיר, די נמאס ויש אותו במכונת הזמן איזה שיר אחר במקומו היית שמ/ה? רני בפריז באיזה שיר הביצוע עולה על גירסת האולפן? מקו"ט? כי אין גרסת אולפן, חחח באיזה שיר הביצוע נופל מגירסת האולפן? לא יודעת האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים: כןןןןןןןןןןן בכלליות: ציון לדיסק: 8 הערות לסיום: דיסק טוב, יכל להיות יותר טוב. השירים די דומים למכונת הזמן, וחבל. למרות שזה הלהיטים הגדולים שצריכים להיות.

AngelFairY

New member
../images/Emo15.gifעונה...

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק:יאפ
האם יש לך את הדיסק בבית:יאפ כולל הדיוידי -רכשתי אותם אחרי ההופעה במרכז הקונגרסים בחיפה...
השיר שאת/ה השיר שהכי אוהב/ת לשמוע באלבום:את לא כמו כולם
השיר שלא היית מכניס/ה לאלבום?רכבת לילה לקהיר
איזה שיר אחר במקומו היית שמ/ה?אופטיקאי מדופלם/גברת שרה השכנה
באיזה שיר הביצוע עולה על גירסת האולפן?את לא כמו כולם
באיזה שיר הביצוע נופל מגירסת האולפן?ברחובות שלנו
האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים:יאפ
נשכחה שאלה - איזה שיר היית רוצה לשמוע בהופעה?ואולי עכשיו
בכלליות: ציון לדיסק:9 - דיסק מעולה
הערות לסיום:במיוחד בשביל להיזכר בהופעות האיחוד שווה ביותר...

roee15

New member
עונה :)

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: כן האם יש לך את הדיסק בבית: לא אם לא, למה לא? השיר שאת/ה השיר שהכי אוהב/ת לשמוע באלבום: מקו"ט, ואולי עכשיו השיר שלא היית מכניס/ה לאלבום? לא יודע איזה שיר אחר במקומו היית שמ/ה? הייתי מכניס את אופטיקאי באיזה שיר הביצוע עולה על גירסת האולפן? את באה לבקר, נגעה בשמיים באיזה שיר הביצוע נופל מגירסת האולפן? לא יודע :| האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים: כן, בעיקר בזכות הסאונד המעולה שיש בו למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב? לא (וזה היחיד שאני לא מתכוון לקנות) בכלליות: ציון לדיסק 6.5-7 הערות לסיום: קצר מדי, לא מושק כמו שציפיתי, אבל יחד עם זאת איכות סאונד מעולה

סיקור משינה live 2003

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: זה שאלה??? ברור שכן! האם יש לך את הדיסק בבית:איך לא... אם לא, למה לא? השיר שאת/ה השיר שהכי אוהב/ת לשמוע באלבום:משהו קטן וטוב השיר שלא היית מכניס/ה לאלבום?: אה.... אממממ... קשה... אין! איזה שיר אחר במקומו היית שמ/ה? הכל התחיל בנאצר באיזה שיר הביצוע עולה על גירסת האולפן? דני (!!!) באיזה שיר הביצוע נופל מגירסת האולפן? לא נראה לי שיש האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים:מאוווד דיסק מעולה למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב? בכלליות: ציון לדיסק 9 מתוך 10 הערות לסיום תיקנו ומהר!!!

אז ככה

האם אתה מכיר את כל השירים בדיסק-ברור שכן אם יש לי את הדיסק-יש השיר שאני הכי אוהב לשמוע-ואנחנו שניים שיר שלא הייתי מכניס-אין אחד כזה שיר במקום-נאצר שיר שהביצוע עולה על אולפן-הכל ביצוע נופל מאולפן-אין הייתי ממליץ-כן,בחום ציון לדיסק-10 מתוך 10

pashosh9

New member
LIVE 2003

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק:כן האם יש לך את הדיסק בבית: כן אם לא, למה לא? השיר שאת/ה השיר שהכי אוהב/ת לשמוע באלבום: משהו קטן וטוב ותחזור תחזור השיר שלא היית מכניס/ה לאלבום? ואולי עכשיו! זה לא הופעה אז מה קטע? איזה שיר אחר במקומו היית שמ/ה? אהובתי באיזה שיר הביצוע עולה על גירסת האולפן? משהו קטן וטוב באיזה שיר הביצוע נופל מגירסת האולפן? אף אחד האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים: בטח למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב? בכלליות: ציון לדיסק 8, הערות לסיום: היה אפשר לבחור שירים אחרים לשים באלבום אבל בהחלט דיסק שמסכם בצורה טובה את ההאיחוד הענק שהם עשו!

התשובות שלי../images/Emo26.gif

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: כן.
האם יש לך את הדיסק בבית: כן.
אם לא, למה לא?
השיר שאת/ה השיר שהכי אוהב/ת לשמוע באלבום: משהו קטן וטוב וואולי עכשיו. כי זה מסמל את החזרה של הלהקה לפעילות.
השיר שלא היית מכניס/ה לאלבום? כל כך קשה. כולם להיטים
אולי את ברחובות שלנו
איזה שיר אחר במקומו היית שמ/ה? אוהו... אופטיקאי+סנדק מאוד חסר. וגם בן המלך.
באיזה שיר הביצוע עולה על גירסת האולפן? אין מקום אחר
באיזה שיר הביצוע נופל מגירסת האולפן? האמת שיש בי קצת געגועים לאנה המקורי והקצבי. אבל אבנר - אתה פה. תמיד הא!
האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים: לדיסקוגרפיה ולנוסטלגיה, ולואולי עכשיו. כן קונים דיסק בשביל שיר.
למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב?
בכלליות: ציון לדיסק 8.5. וגם זה בזכותו של ואולי עכשיו
הערות לסיום:
האלבום הוקלט בהופעה שהתקיימה באמפיתיאטרון הרומי בקיסריה ב 15/9/2003. יום למחרת התקיימה ההופעה של פריגת בה הרים פורום משינה את האמפי ואת מצב הרוח הכללי והאווירה לשמיים.
אלבום זה הגיע לזהב די מהר.
לצערי הרב, פרט לעטיפה היפה. מאוד, האלבום (ובעיקר ה DVD) הבטיח הרבה ולא קיים. וחבל. די דומה למכונת הזמן. הייתי אומר: "אחיו החיוור של מכונת הזמן".
האלבום, במארז משולב עם ה DVD היה הפרס הראשון בחידון חנוכה תשס"ו/2005 של פורום משינה. זכה בו רוני77, והפרס באדיבות ארבל תקשורת
ולסיום: "יובל!!!!!!! תשאל את שלומי מה זה הכובע הזה?!??!!!!!"

AngelFairY

New member
../images/Emo15.gifחחחחחחח הכובע של שלומי!!!

אוי איזה נוסטלגייה יש לי עכשיו...
אהמ הכובע?!?

Big Hobbit

New member
LIVE 2003 התשובות שלי ../images/Emo47.gif

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: בטח
האם יש לך את הדיסק בבית: כן (העותק הראשון שהיה לי הלך לעולמו, ואז קיבלתי חדש
)
השיר שאת/ה השיר שהכי אוהב/ת לשמוע באלבום: קשה להחליט
השיר שלא היית מכניס/ה לאלבום? רכבת לילה
איזה שיר אחר במקומו היית שמ/ה? אהובתי לסי.די, אבל בעקרון בן המלך
באיזה שיר הביצוע עולה על גירסת האולפן? דני
באיזה שיר הביצוע נופל מגירסת האולפן? אנה
האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים: כמובן.
ציון לדיסק 9
הערות לסיום אם היה אפשר הייתי מכניסה לשם עוד שירים מהאיחוד. זהו

sagilap

New member
עונה!:)

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק:כן!:D האם יש לך את הדיסק בבית:כן אם לא, למה לא?- השיר שאת/ה השיר שהכי אוהב/ת לשמוע באלבום:וואו. קשה לי. את כולם! השיר שלא היית מכניס/ה לאלבום?ברחובות שלנו איזה שיר אחר במקומו היית שמ/ה?אופטיקאי. בכלל הייתי משלש את האלבום באיזה שיר הביצוע עולה על גירסת האולפן?לדעתי כמעט בכל האלבום באיזה שיר הביצוע נופל מגירסת האולפן?לא נופל האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים:מאוד! למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב? בכלליות: ציון לדיסק9. כי חסרים מלא שירים הערות לסיום:
דיסק מעולה, איכות הקלטה מצויינת!

למעלה