סיכומיפגש

../images/Emo41.gifסיכומיפגש../images/Emo70.gif../images/Emo60.gif

לא ייאמן כמה כיף
חחחח
מצטערת מראש על המגילה
הכל התחיל כשנפגשתי עם מור והלכנו יחד לתחנת המוניות שירות.. בזמן הנסיעה התקשרה מיתר, אחר כך קרן ואז עדי
(אני ילדה מבוקשת
). עדיומיתר נפגשו אי שם בעזריאלי. הגענו והתקשרתי למיתר לשאול אותה איפה היא (מור רצתה שנחפש אותן בלי שהן יגידו לנו איפה הן. חחחחח הרגה אותי... יש אולי מאתיים זוגות של בנות בקניון
) ואז כשהגענו אליהן ראינו שתי זוגות של בנות ולא ידענו איזה זוג הוא מיתר ועדי.. בסוף הלכנו לאיזהשהו זו ואלו היו הם
אני טובה
. הסתובבנו קצת (בטאוור רקורדס וצילמנו את החתימה של נטי) והחלטנו שאנחנו עולים לגג. לפתע פתאום באה אליי ילדה יפה ושאלה אותי אם אני ליאת (+נשיקה
). זו היתה רותם
וגם חברה שלה מעיין
עלינו יחד לגג והבאתי להם צ'ופרים שהכנתי (מחזיקי מפתחות מגניבים
)
דיברנו קצת ואז רותם ומעיין ירדו לפגוש את אביטל וקרן
אני ומיתר ועדי ומור דיברנו קצת והיה חביב וכיפי
. ואז אני ומור ראינו את קרן ואביטל וקפצנו עליהן וקרן הראתה לנו מלאן תמונות יפות של נטי
אחר כך ירדנו שוב לטאוור רקורדס וביקשתי יפה והמוכר הוריד את העיגול הזה שנטי חתמה עליו והצתלמנו איתו מלאאא
היה כיף
ועדי פגשה ידיד שלה מפורום רק בישראל והוא חמודי כזה
והוא הצטלם עם עדי בפוזות חושניות ומפלילות
ניסינו לקנות את העיגול הזה. לא הלך. שיט. אחר כך רותם מעיין אביטל וקרן הלכו לאכול ואני ומור ועדי ומיתר הלכנו לאכול. ביקשתי ללכת להצטלם עם הבובת ספיידר-מן ליד בורגר ראנץ'. שכבתי עליה כזה וברגע שקמתי התחילה לפעול אזעקה
היה מפחיד כל כך וברחתי. תוך כדי הרבה צחוקים
אכלנו במקדונלד'ס (עדי לא אכלה
לא הייתה רעבה) - אכלתי סלט קליפורניה מוזר כזה. מסקנה - יותר מדי חסה בסלט זה לא טוב :-{. אבל היה טעים בכל זאת
(קלטתי את עדי הרבה פעמים מסתכלת עליי עם בחילה קלה
) אחר כך נפגשנו עם אביטל וקרן ומעיין ורותם והלכנו לא.ל.מ וראינו בובה פראית בהמון מסכים והיה מושלם
ואחר כך סתם הסתובבנו והיה נחמדי כזה
והצטלמנו מלא
היה כיף בקיצור
כל הבנות מדהימות
אני לא יכולה לחכות למפגש הבא
אני רוצה לראות עוד סיכומי מפגש עכשיו

ולריה1

New member
כןןןןןןן היה כזה כיף!!

חחחח אני כזה הולכת עם חברה שלי מעיין..ואז לא הבנו עדיין איפה אתן.. ואז פתאום ראיתי אותך ואת מור ( אהאאאא אני טובה בזיהויים חחח) ומיתר ועדי היו איתכם!חמודות! ואיזה צ'ופרים חמודים הבאת!!.. ואיזה חמוד המוכר שהוריד לנו את העיגול!! רק שחבל שאחרי זה..המצלמה הטרנטה של קרן נדפקה! חחח ואז מתי שלא הייתם איתנו אז הלכנו שוב...וכבר הייתה שם מוכרת אחרת..והיא אמרה לנו לשאול את האחראי שם! וידענו שהוא לא יביא..חחח אז מהר היא הורידה לנו אותו מתי שהוא לא הסתכל!חחחחח ויווווו הרג אותי הידיד של עדי מפרוום רק בישראל..גאאדדד איזה חולצה מדהימה הוא הכין!חחחחח באמת פוזות חושניות למדי! ואיך מתי שבאתי ללכת..אז המוכרת הנבלה מהפנינג אמרה לנו שנגיד שלום בחוץ!...כלבה חחחחחח.... ואמממממ היו עוד מלא!! אני אזכר אני אכתוב בהמשך!

Human Nature

New member
האמת, שלא כדאי לו ../images/Emo4.gif |טל| †

אני עיוור לסביבה, אגו-מניאק, מחפש רק תשומי, אגואיסט, רואה בצורה חד-צדדית ובכיין. ואלו רק חלק מהתכונות שהאקס ציּן בפניי.

וגם חושני../images/Emo70.gif../images/Emo60.gif

האם זה האיש עם הלחם בשיניים
והאם אותו איש ציין שאתה מקסים וחמוד ויודע לדפוק פוזות

Human Nature

New member
לא! ../images/Emo46.gif |טל| †

איכס! האיש עם הלחם בשיניים הוא סתם אדיוט אחד שיש לו קראש עצבני עליי
אה, וול, לפחות קבּלתי ממנו ממתקים
והאקס המרושע אומר לי כל הזמן שאני חמוד, מקסים, מתוק וכל הבולשיט בסגנון- אבל דואג להזכיר לי שאני אדיוט והכל. לייק, וואטאבר.

Moreiro

New member
הייתי כותבת גם אחד.. ../images/Emo121.gif

אבל זה ייראה בדיוק כמו זה של ליאת
יהיה לכם דה ז'ה וו ענקי
אבל חכו חכו שייצאו התמונות

אם קרנונה תזיז את ה....../images/Emo60.gif

טוסיק החמדמד שלה לכאן ותשים את התמונות המדיגיטלית זה יהיה מגניב

love amor

New member
שלום../images/Emo3.gif חחח

ואי רק עכשיו שמתי לב שקראתי במפגש למיתר- מיטל,למה לא תיקנת אותי?! חחחח סורי.. אממממ...בקיצור היה כיף! אבי הפדחן הזה...חחח
אני לא רוצה לראות ת'תמונה הזאת ממש
ומה עשיתן אחרי שהלכתי? ישבתי בסוף בבית קפה בדיוק מול החנות חשמל הזאת והשקפנו עליכן..חח

ולריה1

New member
חחחחחחח כן איזה קטעים איתו!!

מה הכינוי שלו בפורום שם? ממש שקסי הוא היה!חחחחחח שיכין לי גם חולצה כזו

Tustusit

New member
../images/Emo42.gif כולם רוצים את החולצה הזאת../images/Emo35.gif

חחח... אולי יהיה לו משתלם לפתוח חנות..

Human Nature

New member
עלאק, "או משהו דומה"... |טל| †

מתי כבר תודי? את עוקבת אחרי ב"תפוז" ונמשכת אליי בטירוף! הודי!

הוא חומד קטן ומקסים../images/Emo60.gif

מזל שניר לא בא. אבי היה נטפל אליו
או יותר גרוע - מצטלם איתו
או דווקא

למעלה