סיכום משקעים סופי למערכת

כפר סבא, המשך :

פרופ' זנגביל מדד בכ"ס 3.1 מ"מ. דצמבר 19 מ"מ. סה"כ 311.2 מ"מ. ברעננה סה"כ מתחילת העונה 294.3 מ"מ.

drums123

New member
גבי אנחנו בינואר!!

בתל מונד במערכת 32.8 מ"מ. עונתי 336 מ"מ

yariv71

New member
זו הייתה מערכת מצויינת ויחד עם...

קודמתה מסוף דצמבר, נמחק ברוב האזורים הגירעון שהביאה עצירת הגשמים הארוכה שהייתה בתחילת החורף.

הנילוס

New member
../images/Emo41.gifסיכום משקעים סופי למערכת../images/Emo41.gif

סיכום מכפר יונה: אחרי גישמי הלילה, נוספו עוד 3 מ"מ. סה"כ למערכת - 49 מ"מ. עונתי - 303 מ"מ.

barnea1

New member
סיכום מנתניה../images/Emo27.gif

סה"כ במערכת ירדו פה 65 מ"מ, כמות מכובדת מאוד. בשישי ירדו פה 5 מ"מ, בשבת 30 ואתמול עוד 30 מ"מ. מתחילת העונה - 299 מ"מ.

haimb100

New member
גדרה - 89 למערכת, 261 מצטבר,9 נוספו

ביממה האחרונה (2 מהם בלילה). נתון מעניין - 197 מתוך 261 הנ"ל (75%) ירדו בשבועיים וחצי האחרונים. כלומר 64 במשך חודשיים וחצי והשאר בשבועיים וחצי. סגירת פערים מכובדת מאוד והגענו לממוצע

tamirzak1

New member
אשדוד עם 92.5 מ"מ למערכת. כנסו

יום שישי 13 מ"מ שבת 59 מ"מ יום ראשון 18.5 מ"מ אתמול בלילה (אחרי חצות עד הבוקר היום) נוספו עוד 2 מ"מ. סה"כ מערכת 92.5 מ"מ מתחילת העונה 297 מ"מ (57% מהממוצע העונתי של 520 מ"מ). תמיר מאשדוד.

mosis

New member
אני עם 80 מ"מ , תענוג לנסוע על כביש

40 ולראות את השדות הירוקים ואת עצי הזית המלבלבים 281 מתחילת השנה , 6 מ"מ נוספו הלילה תוך שעה וחצי

haimb100

New member
סה"כ מערכת מצויינת לאיזור שלנו,

ובכלל שבועיים וחצי אחרונים מטיבים עם האיזור. לראשונה מתחילת נובמבר אני על הממוצע. גם אני נהנה לנסוע כל בוקר בכל האיזור החקלאי מסביבנו. ואפילו- הנרקיסים שהחלו את הצמיחה מוקדם מאוד אצלי, ועצרו לחלוטין וניראה שהתיבשו, פתאום עכשיו מוציאים פרחים

tamirzak1

New member
עכשיו נכנסתי לנתונים של עזריקם ונדה

ונדהמתי. במערכת ירדו בעזריקם (ליד אשדוד) 93.2 מ"מ. באשדוד (אצלי ברובע ה') מדדתי 92.5 מ"מ למערכת. נתונים פשוט זהים לחלוטין. ברבדים (ליד צומת מסמיה) ירדו במערכת 83.3 מ"מ. גדרה,אצלך,חיים, נמדדו 89 מ"מ. פשוט מערכת מצוינת שמסבירה את השיטפון שהיה בנחל לכיש. בנגבה ירדו 81 מ"מ וזה מסביר את גלישת המים מנחל שקמה לים למרות אגם ההיקוות והסכרים שם.

haimb100

New member
אגב אני כבר שנתיים בנתונים כמעט

זהים לחלוטין לחפץ חיים (לפי הסיכום החודשי שנועם מעלה בשם השמ"ט) - אפילו זהים בצורה מפתיעה, כי הרי אנחנו יודעים שיש מצבים של מקומיות אפילו במרחקים של 2-3 ק"מ. וצריך להזכיר שלא רק המערכת האחרונה הייתה טובה, גם זו (המשמעותית) שלפניה ואפילו מערכת הדרדלה שקדמה לה נתנה אצלי גשם חביב. לפני שבעויים וחצי כבר פחדתי שלא נגיע לממוצע. עכשיו נותר רק לשמר/לשפר...

tcu6

New member
גני תקוה 48 ממ,285 ממ עונתי.

הלילה לא נוספו ממ.

tcu6

New member
מטאוטק- בני ברק 37 ממ.

ירדו גשמים שישי-ראשון בכל יום כ12 ממ.

למעלה