סופ"ש במגרשי אירופה.

ad123321

New member
כן, לבאנטה!

ונכון, זה היה לפני שנתיים... מסכים במאה אחוז, רייקארד היה גדול אבל הוא כבר מיצה את עצמו והבחירה בפפ נראית כרגע כבול פגיעה.

לגבי ריאל

זה מוזר לי. פפה הראה עליונות והתחיל להצדיק את הסכום ששילמו עליו. קנבארו מבוגר אבל לא לגמרי איבד את זה. היינצה יעיל מספיק וראמוס הוא שחקן דוחה ומעצבן לרוב, והוא גם אחד השחקנים הכי אינפנטיליים ביבשת. אבל הוא מגן טוב כשהוא מרוכז. אם היית שאול אותי לגבי ההגנה הטובה יותר מבין השתיים, הייתי אומר לך שריאל עולה על ברסה בזה. נראה שזה לא מדויק כרגע.

G 2

New member
כן... שמענו

כי ברצלונה המהוללת ונושאת הדגל של הכדורגל ההתקפי הטהור וההוגן, במשחק חוץ נגד ריאל, ולנסיה או אספניול, דקה 80, ב 10 שחקנים, כשכל הקהל בטירוף נגדך (למרות שבספרד זה קורה לעיתים רחוקות, אולי רק כשיש מכות), היא תתחיל להניע כדור עם פויול בכנף שמאל ופיקה בימין, כשאלבס מחכה ליד הרחבה לכדורים. כי צריך לחפש את השער השני והשלישי. די לקשקש, כל קבוצה תשחק הגנתי כשהיא תצטרך, לא משנה מי. וזה לא שיונייטד עלו עם הרכב הגנתי או באו להסתגר ולצאת למתפרצות. מחצית ראשונה הייתה צריכה להיגמר 3-0. ואם אפילו תנסה להגיד שזה לא נכון, אנחנו נתראה ברגע שמסי והנרי יסגרו בהגנה פריצות של המגנים, או שהם יבזבזו זמן על הקרן. והאמת? רונאלדו גם 4 ו 5.

פחחח.. עשה טובה גלעד.

אתה זה שמקשקש. יש הבדל רחוק שנות אור על גבי שנות אור בין לשמור בצורה צנועה על היתרון שלך בדקות הסיום לבין הבונקרים שיונייטד מרביצה. זה לא נקרא לשחק כדורגל הגנתי, זה נקרא להתבנקר בגועל ופחדנות בכל השלב האחרון המשחק, לעמוד ברחבה ולא לצאת, לבזבז זמן בצורה מגוכחת, ללכת לדגל של הקרן בדקה כל כך מוקדמת, זה היה פחדני ומגעיל. למי אכפת מהמחצית הראשונה, ואיך זה קשור לטענה שלי בעצם. לא לא, רונאלדו 0, או 4- ו5-.

ZZZ

תן לי לנחש, גם לפני המשחק היית אומר שיונייטד קבוצה דוחה עם השחקן הדוחה בעולם ואמן שיבוא יום בו היא תיכחד... אז העובדה שאמרת את זה גם אחרי המשחק לא באמת מטרידה אותי. In the grand scheme of things, שלוש נקודות קריטיות וכל דבר אחר לא מעניין. אה כן, גם הגיע לנו ניצחון, אבל כמובן שזה לא מעניין אותך. אתה מסתכל רק על הדברים שרלוונטיים לשנאה העיוורת שלך.

מממ, לא

באמת שלא עשית דבר בתגובה שלך מלבד להתעלם ממה שכתבתי. לא כתבתי משהו בשביל להטריד אותך או את כל אוהדי יונייטד. יונייטד לא מרשימה אותי בכלל העונה, אם אותך היא כל כך כן, אז באמת אין לי מה להגיד לך. אז היא לא נראית כמו הקבוצה הכי מעצבנת כרגע מבין 4 הגדולות? וכריסטיאנו הוא לא שחקן מגעיל ומעצבן, הכי מגעיל ומעצבן? והפסקה השניה שלך, לא ממש הבנתי מה אתה רוצה. כמובן ש3 נקודות ושום דבר אחר לא מעניין אותך, לכן אתה אוהד יונייטד ששמח שהם הציגו בונקר עצוב ומשחק מגעיל במחצית השניה, ואני - לא אוהד יונייטד ולא שונא יונייטד לידיעתך - מאוד מאוכזב שקבוצה כזאת משחקת עם כל כך הרבה פחד וגועל, גם אם היא ב10 שחקנים. אבל עכשיו אני מבין, זה רונאלדו שעף, לכן הם עשו פתאום במכנסיים.

יונייטד באמת לא מגיעה העונה לרמות

של שתי העונות האחרונות. קשה לי לספק הסבר ברור. תחושת שובע? בקבוצה של פרגי? ספק. פתיחת העונה החלשה שלנו בגלל מכת היעדרויות ולוח המשחקים הקשה מאוד שלנו משפיע, ללא ספק. אבל אנחנו בתחילת דצמבר, במצב טוב בכל המפעלים, במצב סביר מבחינת הסגל, ההגנה מתייצבת מחדש, ההתקפה תמצא את עצמה, יהיה טוב. רונאלדו מעצבן? כן, אני מבין את זה ואני גם מבין למה. זה לא באמת מעניין אותי. אני לא אגיד שאנשים שונאים אותו כי הוא טוב, ממש לא, ברור לי שלא זו הסיבה, ושיש בו פן מאוד מרגיז. מצד שני, ברור לי שאם הוא לא היה טוב, הוא לא היה מעניין אף אחד. כנ"ל לגבי יונייטד. היא מעצבנת אותך? בסדר, מה אתה רוצה שאגיד? ולגבי המשחק אתמול, אפשר לחשוב שירדנו לבונקר מהדקה ה-46. אף פעם לא היינו טובים יותר מדי במשחק בעשרה שחקנים, ואחרי שני הפסדים רצופים בדרבי, כשניצחון הכרחי במבט לכל העונה, אז כן, עשינו הכל כדי לשמור על הניצחון. כמו שצריך. מה, אם היינו ממשיכים לשחק התקפי וסופגים שער שוויון, היית מחמיא לנו על ההרפתקנות?

תגובה

לא הבנתי מה אתה רוצה להגיד, באמת בלי להעליב... - היעדרויות, לוח משחקים קשה - תירוץ. לריאל מדריד זה לא תירוץ, היא באמת סובלת מזה, גם ברסה סבלה מזה עונה שעברה לכל אורכה. יונייטד? התחילה בלי רונאלדו, זה בעצם העניין. שום דבר לא היה מוגזם. ולוח משחקים קשה? למה? כי נגד כל 3 הגדולות האחרות שיחקתם במשחקי חוץ קודם? - מעצבנת בגלל מה שאמרתי, לא סתם כי היא מעצבנת. עונה שעברה היא הייתה ראויה לתארים שלה, למרות הכל. והעונה היא נראית סתם כקבוצה יותר משעממת, עם בונקרים מגעילים ויותר מעצבנת בגלל לא מעט מהמשחקים הפחדניים שהיא הציגה העונה, וחלק גדול מהם. - לא אמרתי שירדתם לבונקר מהדקה ה46, לא דיברתי בכלל על המחצית הראשונה. התחלתם בבונקר דוחה, פחדני ופתטי עוד הרבה לפני הדקה ה80 שציינתי. ואין צורך ללכת בין הקצוות - או שמתבנקרים, עושים פאולים דוחים ומבזבזים זמן ב25 דקות האחרונות בצורה שערורייתית, או שמשחקים כדורגל התקפי ועולים עם כל הקבוצה + השוער לכל כדור קרן וכדור חופשי?... לא. יש משהו באמצע, נראה לי, שיטה לשחק בלי פחד גם ב10 שחקנים, בטח להציג משחק הרבה יותר שליו וראוי מאשר דימיטאר ברבאטוב וויין רוני עומדים בתוך הרחבה של היונייטד ולא יוצאים משם כמעט! זה בושה!

KaiserDino

New member
טוב , אולי ככה תבינו

יונייטד ראויה לתארים כי יש לה כסף והרבה ממנו ובאמת לא משנה איך לוקחים את הנקודות העיקר לא להידפק כמו ארסנל או ליברפול בעונות שעברו . כל הליגה זה בשביל 4 הגדולות וכל שבוע מביאים להם טרף אחר מי שלא אוכל לשובע ( 3 נקודות ) מפסיד את התואר או יוצא מהמרוץ מוקדם זהו , סוף סיפור . מה הבעייה ?

אני יודע שבמדינת הכדורגל המפוארת

שנקראת ישראל יש בעיה קטנה שנקראת "חוסר הבנה בכדורגל", אבל מה לעשות - פציעות ולוחות משחקים הם באמת פקטור. יונייטד לא סובלת מפציעות? תסתכל על הפער שלנו מצ'לסי וליברפול, זה רק בגלל הפציעות שהיו לנו בתחילת העונה, ושגרמו לכך שבעצם עד תחילת אוקטובר לא נכנסנו באמת לעונה הזאת כי הפרי-סיזן שלנו כמעט לא היה קיים. עכשיו המצב בסדר, ועדיין. המגן הימני הבכיר שלנו לא משחק כבר חודשיים (בראון), בקישור איבדנו את הארגריבס לכל העונה, סקולס קרוב לחזרה אחרי חודשיים, קאריק החמיץ חודש. אתה רואה, אפילו לא הייתי צריך לדבר על רונאלדו. במשחקי הבית העונה אנחנו בסדר גמור, בחוץ אנחנו מתקשים. מצד שני, כל משחקי החוץ שלנו העונה היו נגד קבוצות גדולות, סתם מסוכנות מאוד, או כאלו שאנחנו מתקשים אצלן מסורתית בשנים האחרונות (צ'לסי, ליברפול, ארסנל, וילה, אברטון, סיטי, בלקבורן...). וכל המשחקים שלנו אחרי משחקי אמצע השבוע בליגת האלופות, היו בחוץ. אז כן, תרצה או לא, לוח המשחקים הוא בהחלט פקטור בעניין. לגבי צורת המשחק שלנו, כמו שאמרתי - זה לא זה. אני יודע, אני מסכים, אבל זה לא נובע משינוי מכוון בסגנון אלא מהנסיבות. ההרכב שלנו פחות יציב, ויש לכך מחיר. ועדיין, יש הבדל גדול בין זה לבין ה"בונקרים המגעילים" שאתה מדבר עליהם. כמה פעמים ראית את יונייטד משחקת בונקר בדיוק? היינו הגנתיים נגד צ'לסי, היינו הגנתיים בדרבי בעשרה שחקנים. ו...? יש מקרים שצריך לשחק הגנתי יותר. תודה לאל שיונייטד קבוצה אטרקטיבית, ובמקביל פרגמטית ולא מתאבדת שיעית. אני חייב לציין ששמעתי אוהדי סיטי מתבכיינים על המשחק אתמול כפי שאתה מצפה מאוהדים אחרי הפסד בדרבי. אתה יודע, השופט היה חרא, ליריבה יש המון מזל, וכו', וכו'... עוד לא יצא לי לראות תלונה על סגנון המשחק שלנו. כל מי שקצת מבין כדורגל יודע שלהיות בלב משחק מפוצץ רגשות ודרמה, זה קצת שונה מלשבת בבית מול הטלוויזיה ולתהות למה הם לא משחקים אחרת וקצת שליו יותר. כשאתה בלב הקרב, אתה קודם שומר על היתרון ואחר כך שואל שאלות. הרי כמו שאמרתי, לא היית אץ-רץ לשבח את יונייטד במידה שהיינו ממשיכים לשחק רגיל ומקבלים גול שוויון. כיוון שברור שאתה לא מסמפט אותנו, בטח סתם היית מגחך מתחת לשפם (שבטח אין לך). Well, we don't do that.

KaiserDino

New member
ענבר , איך אתה כותב את כל זה

ועדיין לא מבין שצריך פלייאוף בכדורגל ? לא ברור לי

תגובה.

ומי אתה בדיוק שתגיד "אתה לא מבין בכדורגל"? אתה אומר שהם פקטור, אני אומר שאלה תירוצים עלובים בשביל יונייטד העונה, וזה כנראה גם אומר שהסגל של יונייטד הוא בעל 0 עומק. - כן, אני אסתכל על הפער ואגיד: "אה. זה בגלל פציעות." זה נשמע לך טוב? הגיוני? אולי תודה כבר שיונייטד שיחקה חרא מהתחלה כי רונאלדו היה פצוע? אפשר לחשוב שכל הסגל היה מושבת וליונייטד לא היו בכלל כלים לכלום. עזוב אותך. לגבי בראון, בסדר. אבל הארגרייבס, סקלוס וקאריק? לזה אתה קורא מכת פציעות?
יונייטד במצב מאוד קשה, אכן. - לא, הוא לא פקטור, לא בשביל אלופת אירופה שלא צריכה להשמיע ציוץ אפילו על כך. אתה יכול למצוא אצל ליברפול וקבוצות אחרות גם כן כל מיני דברים שיגרמו לזה להשמע כפקטור כזה גדול, אבל בתכלס יש קבוצות עם לוחות הרבה יותר קשים ובית יותר קשה בליגת האלופות מיונייטד. - בהרבה הזדמנויות. זו ממש לא התחמקות, אתה הרי יודע שהם מתגוננים הרבה. ושוב - לשחק הגנתי ולשחק איך שהיא שיחקה שלשום זה שני דברים שונים. יונייטד לא עם הרכב פחות יציב, אלה אותם האנשים, אותן הנסיבות והפציעות, אותם השחקנים שמשחקים כרגע ושבוע הבא לא ישחקו, זה רק נראה שונה. העיקר הוא שבהתחלה זה רק לא היה אותו הרונאלדו. - למה, היית במשחק? לא מבין מה בדיוק הקשר בין הדברים. וואלה, 2 אפשרויות בידיך במצב הזה - או שיונייטד תתקוף כמו משוגעת מהאגפים, מהאמצע, מתחת לאדמה, או שמהדקה ה70 היא תדפוק בונקר רצחני ופחדני ואלים. או זה או זה. כנראה שאתה לא סומך עליהם אם לדעתך הם בבטחון היו חוטפים שער, ובאמת עדיף שלא ינסו בכלל להבקיע עוד שער, גם אם בזהירות, אלא יסתגרו, כי הם לא מסוגלים ממש ליותר מלהבקיע שער ולעמוד בשאר המשחק. - היות ואתה אוהד יונייטד שמח ונחוש, אתה מצודד ואני מבין את זה. חמוד מצידך להתייחס למבקרי הבונקר שהיא הציגה כאל אנשים בורים שלא מבינים בכדורגל, אבל זה יקח כנראה ילד כמוך, שגם נראה שהוא בוחר להגיב כמו ילד, להגיב לאחד אחר כאילו שהיה ילד, ולהתעלם. אם אתה מתיימר להיות יותר מבוגר ומתנשא, מצטער, אבל אתה נשמע פתטי. ולא, חביבי, אני בהחלט לא משונאי יונייטד.

לא, אתה לא שונא את יונייטד, אתה סתם

אומר שזאת קבוצה מגעילה, מכל הקבוצות המגעילות באמת שיש בעולם. אוקיי. עזוב, תחשוב מה שאתה רוצה. אם אתה סבור שלאבד את שחקני מרכז השדה הבכירים שלך לפציעות זה לא פקטור ראוי לציון, אז למה לי לבזבז על זה זמן.

כרגע, כן, אני אומר את זה.

זה לא אמור לומר לך שאני שונא את הקבוצה הזאת, כי אני לא.

G 2

New member
לא יודע מאיפה אתה מביא את זה

בוא נסגור את הקטע של המשחק אתמול. אחרי שראיתי בשידור החוזר את הרבע שעה אחרונה, אז האמת? עד ההרחקה של רונאלדו, רוני וברבאטוב לא נכנסו אפילו לחצי מגרש של היונייטד, תמיד נשארו לקבל כדור למתפרצות, כשרונאלדו ופארק סוגרים על הקווים. אחרי ההרחקה, בלית ברירה רוני עבר שמאלה לסגור על הקו, ברבאטוב נשאר למעלה. בדקה ה 86, אף אחד עוד לא ניסה ללכת לקרן, פלטצ'ר וקאריק העבירו מסירות קצרות באמצע עם אברה ורפאל. גם דקה 90 כשהכדור היה אצל רוני בצד שמאל, הוא ניסה להיכנס לאמצע ולהעביר לברבאטוב, במקום ללכת לקרן. אז זה קצת חסר בסיס כל העניין הזה של הלכו לקרן מדקה 70, לא קרה כזה דבר. אבל בטח זה לא ישנה לך, אתה יודע מה ראית. ופאולים מלוכלכים? בדיוק פאול אחד "מלוכלך" של קאריק שעצר מתפרצת של 90% גול, שבטח היה זוכה לקריאות של "גאון, פאול חכם, כל הכבוד, הקרבה, מנהיג ענק" אם היה נעשה ע"י פויול או קטלוני אחר, מפי שגיא כהן הקשקשן הבלתי נסבל או ממך. וכן, תקרא לזה תירוץ או לא, יונייטד קיבלה את אחד הלוחות משחקים הקשים שאני זוכר בזמן האחרון. ואני לא מדבר על איזה רצף של 3-4 משחקים נגד ויאריאל סביליה ואתלטיקו, ואז 7 משחקים נגד נומנסיה והחברות שלה. זה לוח משחקים שפשוט אי אפשר לפתח איזשהו רצף ניצחונות או מומנטום חיובי, דגש על הסיבוב הראשון, שזה לא רק משחקי חוץ נגד הקבוצות הגדולות, אלא נגד כל הקבוצות שסיימו בחלק העליון של הטבלה בעונה שעברה. (ובנוסף הם תמיד באו אחרי הנסיעות של יונייטד למשחקי חוץ בצ'מפיונס) אם זה פומפי, וילה, סיטי, בלקבורן, אברטון, וכמובן צ'לסי ליברפול וארסנל. יונייטד אוטוטו מסיימת את הביקורים שלה במגרשים הכי קשים (טוטנהאם), ואם נחשיב את המשחק החסר נגד פולהאם בבית, שצריך להסתיים בניצחון ליונייטד, אז האמת המצב סביר פלוס, כשזה רק 2 נקודות פיגור אחרי צ'לסי, כשהם כבר שיחקו נגד כל שאר הטופ4 בבית, והוציאו נקודה אחת. לגבי העומק? אני חושב שאם דארן פלטצ'ר שהוא שחקן לא רע בכלל, הוא הקשר אמצע החמישי אולי בקבוצה, ורפאל דה סילבה המגן ימני השלישי, וכמעט בכל משחק יש על הספסל את טבס לצערי, נאני וגיגס, אז העומק של הקבוצה בסדר גמור. ונוותר לך על הזלזול בקאריק או הארגריבס למרות שזה גם לא לעניין... עד סקולס. לא היה ולא יהיה קשר איכותי כמוהו (גם לא צ'אבי). השחקן הכי אנדרייטד ב 15 שנה האחרונות, הוא תמיד נבלע בין כל השמות הגדולים של קאנטונה, בקהאם, גיגס, ואן ניסטלרוי או רונאלדו, וכמעט תמיד שיחק יותר טוב. יכול להיות שאם הייתה לו סיומת "יניו" בשם והוא היה ברזילאי, ולא גמד ג'ינג'י, הוא היה מוערך ע"י אנשים כמו נדב יעקבי ודומיהם שמחפשים ביוטיוב ילדים בני 13 שעוברים 200 שחקנים עם הקפצות על הראש. לסיכום? הנסיון להפוך את יונייטד לקבוצה שמשחקת כדורגל מגעיל או הגנתי הוא פתטי. לא יודע כמה משחקים ראית, אבל זה טעות להגיד שיונייטד שיחקו הגנתי "בהרבה" מהמשחקים שלהם, כי זה פשוט לא קרה. ריו פרדיננד אמר לפני המשחק שצריך לנצח אפילו בצורה מגעילה, בייחוד אחרי ההפסד לארסנל והתיקו עם וילה, כי בתקופה הנוכחית בפרמייר ליג הסטנדרטים גבוהים כל כך, שאי אפשר לאבד יותר נקודות. זה לא כמו בתקופה הנוכחית בספרד שהאלופה מסיימת עם 7 או 8 הפסדים, זו תקופה, סתם לצורך השוואה, שבשנה שעברה ארסנל מסיימת עם 83 נקודות, וזה הספיק לה רק למקום שלישי. בימים אחרים, עם 83 נקודות היא הייתה לוקחת כבר אליפות באמצע אפריל.

אז לא ראינו את אותו המשחק.

לא יודע על מה אתה מדבר, אני לא הייתי מכבד עבירות כאלה, בטח לא קורא לזה גאונות או חוכמה, אז אתה יכול לשמור לעצמך את המסקנות. מה, חיפשת אותם הולכים לדגל של הקרן כל רגע? ממש תופס אותי במילה, כל הכבוד. אני התכוונתי בין השאר לזה, ואם לא ראית אותם מבזבזים זמן אז מה אתה עוד רוצה, שאני גם אצפה שוב ואספר לך מהלך מהלך? לא, זה באמת לא משנה לי. תקשיב, לא ממש מעניין אותי מה דעתך על ההשוואה בין הליגה הספרדית לאנגלית, אבל לקרוא ללוח הזמנים שהיה לאתלטיקו בזמנו צחוק לעומת מה שאתה קורא ללוח של יונייטד קשה, זה פשוט בורות גלעד, זה זלזול שבסדר, אני קולט מזה שהליגה האנגלית יותר רצינית והספרדית לא אומרת כלום בשבילך, אבל עשה טובה עם השטויות. צ'לסי, ליברפול וארסנל בבת אחת באו? לא, לא נראה לי. אם תחזור רגע לאתלטיקו, תראה שהיא התמודדה מול סביליה, ברסה, ריאל, ליברפול, ויאריאל, שוב ליברפול בחוץ וההמשך בליגה. אבל הלוח של יונייטד הוא בין הקשים. כן. או שאתה מגזים ברמות, זה נראה כמו לוח לא פשוט, אבל מבין הקשים? זה סביר ברמה הזאת. חח, מצחיק אותי מה שאתה אומר על שחקנים ברזילאים, אתה הרי יודע שזה לא ממש קשור למשהו ביקום כרגע, או עד כדי כך נכון. לא הייתי מזלזל בסקולס פעם. אבל אם הוא, בגילו, חלק עד כדי כך משמעותי אצל יונייטד שפציעה שלו היא "גל פציעות קשה", זה מאוד חמור ורע לטעמי. וכן, גם ב\פציעות של קאריק והארגרייבס הן ממש לא סוף העולם. אתה יכול לעצור שם. הליגה בספרד מועדפת עליי, ברור, אבל אני לא חסיד של אף ליגה, אני לא אגונן על השיפוט שם, לא על העונה שעברה שם לא ברסה ולא ריאל היו מרשימות, לא על הרבה דברים, אבל באמת, אמור להרשים אותי שמשחקים ככה באנגליה (לפי דבריך) בשביל לצבור כמה שיותר נק'? או שזו עובדה שבאנגליה אין אלטרנטיבה אחרת. לא, כי כמובן שיש. אין לזה שום קשר ללצבור יותר נק' ולא לאבד בכל דרך, אם היא כזאת חלשה שאין לה דרך אחרת לנצח משחק כזה, אז זהו זה, אין למה לצפות. בוא נמשיך לראות את יונייטד העונה ונראה איך העניינים יתפתחו, אה? לי יש וואחד ניחוש.

נו לא יאמן מה שקורה בברידג'.

השער השני הוא לא תירוץ, אבל אני לא מאמין השקוון האפס המאופס אישר את השער הבזיוני הראשון, שערורייה ותו לא. ארסנל לא הייתה שווה את השער הזה פשוט, ומגעיל לראות טעות כזו מרגיזה.

Sir Terry Wogan

New member
ואם מתעלמים מהתקף ההיסטריה הזה לרגע

אז לפחות אפשר לציין את רובין ואן פרסי, שהרים היום קבוצה שלמה מהקבר בדקות שבהן אפילו שני פסים היא לא הצליחה לחבר, ולקח את האחריות במלואה על כתפיו עם שני שערים גדולים מהחיים, נגד ההגנה הטובה ביותר בעולם. Legend.

למעלה