סוף, זה תמיד התחלה

TINKERBELL 15

New member
../images/Emo41.gif סוף, זה תמיד התחלה ../images/Emo41.gif

14 באוקטובר 2002. מישהו זוכר את התאריך הזה? תזכורת קטנה למי ששכח - לחצו כאן.. כן, כן
ההודעה הראשונה בפורום 'סברינה המכשפה הצעירה'. הודעה עם חוקים, ברכות ושאר ירקות. אבל, מאז ההודעה, 3 וחצי שנים של פעילות...הרבה פעילות. אולי עם קצת הפסקות, אבל בסך הכל - עם הרבה חוויות. בסך הכל, בתקופה שהייתי כאן (בערך שנה) ולפני שלקחתי את עצמי לנהל את הפורום, היה ממש כייף כאן. ואני יודעת שבזמן האחרון הפורום לא זז וכו'... אבל היה כייף לחזור הביתה אחרי ימים מתישים ולראות שפה הכל בסדר, שקט, אבל יש עוד דיונים. אז אני לא אמשיך וארבה במילים, אני חושבת שהכל כבר ידוע, אני מקווה שגם אתם נהניתם כאן בפורום, ושתזכרו את זה תמיד... אבל אל תדאגו!!!
לא סתם כותרת ההודעה היא שסוף הוא תמיד התחלה, כי אמנם הפורום כבר ירד מפעילות - אבל נפתחה קומונה רשמית של הפורום - בה נוכל להמשיך הכל כרגיל. בנוסף, בקומונה נערוך בחירת מנהל/ת - ממכם, גולשי וגולשות הפורום. פרטים יעלו בקרוב, בקומונה!.
אז אני אסיים בברכת המשך גלישה מהנה ומ-ד-ה-י-מ-ה בקומונה, בתפוז אנשים ובכלל - ברחבי האינטרנט ובכל מקום שרק תרצו. אוהבת לעד, אביטל. (TINKERBELL15, SpOnGeTuLa).

סגירת הפורום

עקב אי רלוונטיות נושא הפורום ומיעוט הפעילות הנובע כתוצאה מכך, הפורום ייסגר בימים הקרובים. אנו מודים ל-TINKERBELL 15 על ניהול הפורום, ומאחלים לה בהצלחה בהמשך דרכה בתפוז.

למעלה