סוג של סקר:האם אני הולכת להסתבך?

../images/Emo41.gifסוג של סקר:האם אני הולכת להסתבך?

היי
, אשמח מאוד לשמוע את דעתכם/ן בנושא. היום הולדת קרב ובא, ואני משקיע המון עכשיו לעשות את המסיבה מדליקה ככל אפשר (סגרנו איתו על מסיבת פיראטים וכל הפעילות הנלווית), ועולה כמובן שאלת המוזמנים... החברים שהוא מציין מפורשות - ברור, אבל לגבי השאר: הגן שלו הוא טרום-חובה וחובה יחד, ואין מצב שמזמינים את כוווווולם (זה בביתנו היקר, ואני אהיה המפעילה
). בנוסף, נראה לי טבעי ביותר להגביל את כל העסק לבני גילו פלוס מינוס, כך שבמשימות רובם יהיו שווי יכולת. אז חשבתי להזמין רק את ילדיי טרום-חובה, והשאלה היא, האם לדעתכם/ן זה מעליב את ילדיי חובה? תודה

דעתי

זה יכול להעליב את יכולה לחפש קישור בסביבות אפריל הייתי באותה דילמה בעיקר כי הוא לא רצה את כולם והיה מוזר להזמין חלק סיכמנו שיזמין את חביו הטובים מהגן + חברים שלא מהגן תשאלי את הילד מה הוא רוצה הגיוני שיש לו חברים בוגרים יותר בגן ולא רק לפי הגיל

הוא עצמו כבר החליט על המוזמנים שלו

כמה חברים בודדים (פלוס אלו שלא מהגן), אבל זה גן חדש לגמרי עבורו, כך שעדיין אין הרבה קליקים
בגלל זה רציתי קצת להרחיב את רשימת המוזמנים, כדי לעזור לו להתחבר עם עוד חבר'ה בני גילו (ולא, אין לו חברים בוגרים ממנו בד"כ - הוא אחד שאוהב להנהיג
). זה נשמע שאני מנסה לאכול ת'עוגה וגם להשאירה שלמה?

jif

New member
בעייתי

הייתה לי התלבטות דומה בשנה שעברה ובסוף הזמנתי את כולם. א ב ל, אצלי זה היה בחצר כך שלא היתה בעיית מקום.

חשבתי בהתחלה לעשות בגינה כלשהיא

אבל נשמע לי כמו פרוייקט גדול מדי - לארגן הכל בפארק... אולי אחפש לעבור לדירת קרקע? יש לי שלושה שבועות

חשבתי לקבל כיוון למחשבה

וקיבלתי - לא לחלק לפי טרום-חובה/חובה, אלא פשוט לדובב אותו לכמה שיותר שמות שהוא מחבב, ולהזמין לפי זה. (ברור כאור היום שאין מצב להזמין את כל ה35 ללא הבחנה. מלבד הנזק לרכוש, זה גם בכלל לא אישי ולא כיף)

ליאת +

New member
יש אבחנה בין שתי הקבוצות?

כי בגן של הבן שלי לא ידעתי אף פעם מי בטרום ומי בחובה. כאילו לא עברתי ושאלתי כל ילד מתי הוא נולד או אם הוא בחובה או סתם ילד גבוה
. גם הגננות לא הפרידו בינהם, ולמעשה זה עלה רק בסוף השנה כשחלק עלו לכיתה א' וחלק לא. אז אם זה ככה- הזמנה של חלק מהילדים תתפס בדיוק כך- כהזמנה של חלק מהילדים. אם הם מחולקים באיזשהו אופן לשתי קבוצות אז אולי הזמנה חלקית יכולה לעבור בקלות. יש מצב להייעץ עם הגננת?

תודה! נתת לי כיוון למחשבה../images/Emo140.gif

באמת, כמו אצלכם, גם אצלנו אין אבחנה (הגננת גם דיברה על זה באסיפה) - פשוט לא חשבתי על זה. נראה לי שבאמת אתייעץ עם הגננת... המון תודות!

דבורי

New member
למה בכלל להזמין כל-כך הרבה ילדים?

פעם קראתי באיזשהו פורום שכלל הזהב הוא שמספר הילדים המוזמנים יהיה כמספר שנות הילד. אני בדרך כלל חורגת קצת מהכלל, אבל לא בהרבה. אתמול חגגנו לבני יום הולדת 8. הזמנו 9 ילדים.

לא התכוונתי ל"המון"../images/Emo13.gif

חשבתי כ-12 ילדים... (יש להם בדיוק 10 ילדי טרום-חובה, חשבתי זה יוצא בדיוק נוח
). לא מתחברת לכלל הזה "מספר הילדים כמספר שנים"
. לכל אחד אופי שונה, יש כאלו שאוהבים שקט ויש כאלו שרועש... (למרות שאשמח להזמין 32 חבר'ה ליום הולדתי המתקרב
)

למעלה