נגני sandisk המלצה למתחילים

Reborn1

New member
../images/Emo41.gifנגני sandisk המלצה למתחילים../images/Emo41.gif

שלום לכולם , קניתי לפני שבועיים נגן sandisk 240 1 giga , כאשר בתחילה רציתי לקנות נגן disk on key פשוט והחלטתי ללכת על נגן ייעודי שאולי גם אהנה מאיכות , כי איכות זה כול השוני אחרי שהתחלתי "לשחק" עם הנגן והבנתי את כול התכונות ,עדין נשארו מספר מכשולים שביאסו אותי בעיקר תמיכה בעברית , וניהול תיקיות 1. למרות שהמכשיר מיועד לריצה ובזמן ריצה אין זמן להסתכל על תצוגת השירים רציתי שהמכשיר ידע עברית כמו שצריך , ראיתי תוכנה כאן בפורום של ipod ובעזרת קליק אחד המכשיר שלי ידע להציג עברית כמו שצריך שם התוכנה:FlipFlopIpod2 בוחרים את הספריה עם השירים בעברית ובעזרת קליק הכול מסתדר 2. דבר נוסף שביאס אותי שהתוכנה לא יודעת לקרוא תיקיות , ז"א אפשר להכניס את כול השירים בתיקיות כמו מחשב , אבל הנגן מבצע זיהוי לפי שם הזמר, שם האלבום וכיו"ב וכך שאפילו אם יש שיר שנשמצא בתיקייה שונה הוא יתנגן שם הזמר\אלבום וכיו"ב לא לפי סידור התיקיות , לשם כך נעזרתי בתוכנה בשם שם התוכנה: Mp3tag 2.36 פותחים את הספרייה ולאחר מכן מגדירים את כול השירים בתיקייה בשם אלבום , לדוגמה בעמודת album=60's שירי שנות השישים שתי התוכנות הן חינמיות ופשוטות לכול משתמש ואחרי 2-3 דק' מסדרים את כול התיקיות נכון . כמו כן משום מה כאשר מגדירים את האקולייזר ידנית מקבלים תוצאות טובות בהרבה מברירת המחדל של רוק פופ וכיו"ב חלק מהאנשים התלוננו על הווליום של המכשיר , אישית לי הווליום מעבר למה שאני יכול לשמוע , חברים שרצו להתרשם מהנגן ציינו שהעוצמה מספקת מאוד , הרי יש רמה מסויימת ממנה מהולאה הווליום מתחיל לפגוע בשמיעה ונראה לי שבסנדיסק סידרו שהמכשיר יעבוד בדיוק עד הגבול ולא יותר לגבי האוזניות אני חושב שהם מעולות , מי שקונה נגן שכזה למעשה חיפש איכות טובה פלוס = רמה התואמת לנגן והשוויתי את האוזניות ל-3 שיש לי בבית 2 אוזניות באותו הרמה sony\aiwa מהדגמים שיש להם את הצורה החדשה שהקשת אליפטית , והתפלאתי שאיכות האוזניות המקוריות של הנגן טובות יותר רק כאשר השתמשתי באוזניות ממש איכותיות שיש לי שעלו לי כ-200 ש"ח ראיתי הבדל אבל הרי אין פרופורציה בין אוזניות של 200 ש"ח לבין נגן שעלה לי 400 ש"ח היום אני משתמש באוזניות המקורית ומרוצה לסיכום : מדובר בנגן חביב שצריך להתרגל אליו , אבל אחרי שמתרגלים קשה להתפשר על איכות בינונית מומלץ בחום להוריד את 2 התוכנות שמשפרות את הנגישות והצפייה בשירים בנגן

Reborn1

New member
תודה

הרי לא הייתי קונה את הנגן אם לא הייתי מוצא את הפורום המגניב שלכם לא ידעתי שיש פורום ייעודי בדיוק למה שחיפשתי אם כבר ציינתי הרבה פרטים על הנגן אז עוד מספר דברים בסיסיים : 1 הסוללה מחזיקה המון זמן 19 שעות עם סוללה נטענת שזה מעולה טיפ: שירים בפורמט wma מאפשרים השמעה עד כ-30 שעות ,אם אתם כבר ממירים לכו על פורמט wma שיאריך את חיי הסוללה שלכם 2. יש שתי גרסאות האחת עם רדיו והשני בלי , ממליץ ללכת על הנגן עם רדיו כי לפעמים נמאס מהשירים שיש (שנשמעו עשרות פעמיים
) לפעמים רוצים לשמוע רדיו פשוט 3. בהגדרות הרדיו תבדקו שמוגדרו streo שרשום on , ברירת המחדל off פשוט זה משפר את חוויות השמיעה

ET2k

New member
הצלתם אותי ../images/Emo13.gif

כמעט קניתי נגן IKO מאלו שנראים כמו Ipod נאנו אבל אחרי שקראתי קצת,אני פשוט אלך לג.מ.א ואקנה סאנדיסק 512 מגה באותו מחיר... נראה לי ששווה להשקיע אפילו עוד קצת כסף בשביל סוללות נטענות.

Reborn1

New member
זה די פשוט

מאחר והנגן לא עובד על בסיס תיקיות אלא על בסיס זיהוי שם האלבום , המאופיין לפי ה id3tag , ברגע שתשנו את שם האלבום בתיקייה לשם אחיד כול תיקיה תאופיין כאלבום לשם כך יש להוריד את התוכנה הנ"ל mp3tag 2.36 ,לאחר ההתקנה יש לבחור file-add directory ולבחור תיקייה מסויימת , כול השירים יופיעו בתוכנה יש לסמן ctrl+a לאחר מכן יופיעו המאפיינים של שם השיר הזמר והאלבום יש לשנות את שם האלבום בלבד לרשום שם המגדיר את שם התיקייה וללחוץ saveוזהו , מדובר בתהליך של מספר שניות תמונה מצורפת

Reborn1

New member
mp3tag 2.36

הרעיון ליצור שם אלבום לכול השירים שיש בתיקיה וכך הנגן יזהה את השירים וינוגנו יחדיו (השם היחידי ששונה הוא album=enigma) לפי התמונה המצורפת בנגן עצמו בוחרים ניגון לפי album ואז הנגן מציג שירים לפי "תיקיות"

ז פ ל י ן

New member
תודה רבה

לא הבאת לינק לתוכנה הראשונה מחר אני רוצה לרכוש את הנגן מה שחשוב לי זה איך הקליטה של הרדיו? והאם אתה ממליץ על הנגן הזה או על משהו אחר

יאיר B

New member
יש לינקים לשני התוכנות במאמר

(במאמרי הפורום). לפליפפלופאיפוד2 יש קישור ישיר להורדה בקישורי הפורום (באזור של ההיפוך עברית).

oridoron77

New member
הדבר היחידי שמבאס אותי בתכלס זה

שאאין אפשרות הרחבה לזרון - שזה אחד מהיתרונות הגדולים לקניית SANDISC יש אולי איה דגם דומה מבחינת הפיצ'רים , איכות כמו הנגן הנ"ל , רק עם אפשרות הרחבה? זה ממש יעזור ויוסיף...

יאיר B

New member
לנגנים החדשים שלהם (E260)

יש אפשרות להרחבת זיכרון עם כרטיס מיני SD.

oridoron77

New member
כן אבל אז יש את השאלה הבאה

האם כל הדברים שידידי אמר פה למעלה על הנגן (ונכנס למאמרים) תקף גם עליהם , ואין לי בכל מישהו שיתן חוות דעה מניסיון על הנגן

oridoron77

New member
זה כבר מכשיר יקר יותר עם תמונות....

Sansa e260 למשל ה4 ג'יגה כבר מכשיר הרבה יותר יקר כבר לא רק נגן MP3 כן... הוא מציג תמונות וכ'ו יש את הנגן Sansa e130 לדוגמא שדי עונה על הרבה מהאופציות , אך לפי תגובות הגולשים יותר מפעם אחת שבק חיים לאחר תקופות קצרות של כמה ימים , שבוע וכ'ו.. הם טוענים שיש כנראה בעיה ביצור הסדרה הזאת , ויש להתרחק עד שיוסדרו הדברים עם חברת סאנדיסק... די מרתיע לקנות נגן כזה שכבר מזהירים על אמינותו מראש... כאן יש חוות דעה של אתר YNET אותי הכי משגע שבטווחי מחירים שאתם מדברים עליו יש הנגן הדי אדיר הזה של חברת אולימפוס שאף אחד לא יודע עליו כלום!! (וזה פשוט מטרף אותי..). מחיר המחירון ההתחלתי שלו היה 1500 ש"ח פחות או יותר והוא מציע 5 ג'יגה (די הרבה..).. מה שכן הוא לא נגן ג'ינרי (אולימפוס חברה בעלת שם) , הוא גם לא נראה כמו אחד - והוא בהחלט מציע מחיר נמוך - כיום עומד על 900 שקל חדש!- פשוט משגע שמתעלמים מנהגן הזה , אף אחד כמעט לא יכול לתת חוות דעה מניסיון עליו , כי אם הוא כמו שYNET סקרו אותו , ועומד על המחיר של היום - אין ספק שהוא המכשיר שמציע הכי הרבה בשוק תמורה הכי קצת!

יאיר B

New member
בנוגע לאולימפוס:

בארץ מסתובבים הרבה נגנים מחודשים מהסוג הזה. זאת גם הסיבה למחיר הנמוך שלו. המחיר שלו כחדש הוא קרוב ל-1000 ש"ח (ובתוספת קטנה אפשר לקנות H10). לא יצא לי לשמוע / לראות אותו ולכן לא יכול לתת חוות דעת עליו. בנוגע לסאנדיסק: יכול להיות שהייתה סדרה דפוקה. אני בכל מקרה חושב שה-M240 עדיף עליו (הוא בלי כרטיס).

oridoron77

New member
יאיר למה אתה מתכוון

קרוב ל1000 שקל? אני ראיתי נגן כזה במחסני חשמל (לא מפסיקים לפרסם אותו..) ב890 שקל... לפי דעתך האם רשת כזאת של חנויות יכולה להסתכן בלפרסם מוצרים לקהל הלקוחות מבלי לידע אותם שהמכשיר הנ"ל מחודש (מרמה לשמו..)? באמת האם אתה חושב שזה רשת מספיק אמינה כדי לרכוש ממנה נגן? (שוב הנגן שם די זול , אבל לא מכו מחודש שיכול לעלות בכיף 600 שקל)

יאיר B

New member
890 זה מספיק קרוב ל-1000...

אני לא יודע מה מוכרים במחסני חשמל, לא הייתי שם.

למעלה