משחק האמת והשקר- כול אחד יכתוב על עצמו 3

../images/Emo41.gifמשחק האמת והשקר- כול אחד יכתוב על עצמו 3

משפטים- 2 אמת ואחד שקר[ כמובן רצוי שיהיו מיוחדים ומוזרים]. ואנחנו ננסה לנחש את המשפט השיקרי אז מי מתנדב להתחיל??

אני מתחילה ../images/Emo13.gif

ואני כאן בפורום שנתיים וחצי אז לפני שמנחשים רצוי לחשוב אחרת אני
1. אני בהריון. 2. היום לירון עשה בדיקת דם 'ספירת דם', לא בכה גם לא לשניה ובסיום הבדיקה ביקש מהאחות שתעשה לו עוד בדיקה ברגל. 3. שני הסדרות שאני הכי אוהבת בתקופה זו הם ה'אלופה' ו'הבורר'.

מה ש1+2 אמרה../images/Emo6.gif ומנחשת

ש-2 השקר. רוצה להאמין שלירון באמת לא בכה ושהשקר הוא-או שזה לא היה היום או שהוא לא בקש גם ברגל
יופי של הזדמנות "לצאת מהארון"

טוב אני לא ממש מאוכזבת

שאחרי שנתיים כאן כולם טעו וזה רק בגלל שהשקר שלי היה ממש טוב ---- נצחתי. אני מתה עלהבורר והאלופה. ולירון הדהם את האחותבבקשה שלו לעשות לו שוב בדיקה. השקר הרע הזה בא אחר ייום של ז''ש מהחברות בעבודה שהחליטו שהן מעודדות ילודה ואגב חצי חברה בהריון. וסליחה שאני לא משתתפת זה בגלל שאין לי מקלדת ואני ובת עםח מקשים על המסך.....והיד כואבת....

ננסה גם?

1. בעקבות הפעילות בעמותה- דחיתי הצעה להצטרף בתפקיד בכיר לחברה ידועה בתחום. 2. בגיל 25 לקחתי תרמיל, עליתי על אניה והתחלתי מסע ברודוס שהסתיים כעבור 4 חודשים בנורווגיה 3. הייתי בין ה32 הטובים בארץ בטניס שולחן לגילי

iritki

New member
ואני השלישית

דווקר השלישי נראה לי שקר.. יפה כל אחד חושב משהו אחר (Y)

אז גם אני אגלה

ברור ש1 זה שקר.... בגיל 25, אחרי פרידה ממגורים משותפים לקחתי תרמיל, עליתי על אניה לרודוס ותמיד ידעתי רק יום לפני מה התחנה הבאה שלי...ככה 4 חודשים על שהגעתי לאחי בנורווגיה. ושיחקתי מגיל 14 טניס שולחן, ובשנה האחרונה שלי בנוער עליתי לשלבי הגמר של אליפות ישראל עם עוד 31 שחקנים מרחבי הארץ. מה לעשות ועפתי כבר בסיבוב הראשון....

גם אני!!!

1. הקפיצו אותי שלוש כיתות ביסודי... 2. פעם היה לי חבר איראני שטסתי איתו במטוס פרטי... 3.פגשתי את אבא שלי פעם ראשונה בגיל 26... בהצלחה!!!

למעלה