משחקי הפלייאוף להיום 19.4

../images/Emo41.gifמשחקי הפלייאוף להיום 19.4../images/Emo41.gif

מתחיל קצת בלאגן עם כל שרשורי הפלייאוף ועוד מעט לא כולם יוכלו לקפוץ עד נראלי כדאי לעשות שרשורים מסודרים לכל יום. אז מה יש לנו היום? ב2 בוסטון תארח את ניו יורק (1:0 לסלטיקס בנתיים) ב2 וחצי אורלנדו תארח את אטלנטה (1:0 להוקס כרגע) וב4 וחצי דאלאס תארח את פורטלנד (1:0 למאבס עד עכשיו) אז יאללה, נקווה שיהיו שידורים באינטרנט...

Ori L88

New member
ואני חשבתי שישדרו את כל הסדרה בערוץ 5

כנראה סתם חיית בסרט. אם עוד פעם יהיה מותח והשידור יתקע לי בדיוק שפירס עולה לזריקת נצחון , אני שובר משהו.

eladf15

New member
אחרי השידור מהפתיע של מיאמי נגד בוסטון

באחד המחמזורים האחרונים של העונה חשבתי שמשהו השתנה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
למה חשבת ככה?

אף פעם לא משדרים את כל הסדרות בסיבוב הראשון. ישדרו משחקים מסויימים ואם יהיו סדרות שיגיעו למשחק שביעי אז ישדרו גם אותו. אם אני לא טועה, מהסיבוב הבא כבר משדרים את כל המשחקים (חלק בספורט 5 וחלק ב-ESPN). לא שזה בסדר שלא משדרים אבל זה גם לא חדש כך שאין ממה להיות מופתעים.

אשתקד

New member
קושיה (נעביר זמן עד לשידורים)

אילו הייתם צריכים לבחור משחק בודד לצפיה מתוך המשחקים הצפויים הלילה. מה המשחק שאתם הייתם בוחרים? המשחק המעניין בין בוסטון לניו יורק? וזאת למרות הפציעה של צ'ונסי? ולמרות שנראה שהמשחק הקודם שבר את ניו יורק? המשחק בין אורלנדו לאטלנטה? אורלנדו יבואו לנקום על ההפסד או שמא ואן גנדי יוכיח שוב שהוא לא מאמן של קבוצות גדולות או של פליי אוף? דאלאס נגד פורטלנד? האם הפעם הקבוצה הקשוחה מפורטלנד תצליח מול דאלאס? או שנוביצקי יצליח שוב להכריע את המשחק?

eladf15

New member
אני הייתי בוחר את בוסטון ניויורק

הקבוצת די שוות אחרי הטרייד של פרקינס והירידה של רונדו. מה שנשאר זה מופע של סופרסטארים (וקצת שחקני ספסל).

OrEl74

Well-known member
מנהל
שאלה קשה

כל המשחקים מעניינים אם כי אורלנדו-אטלנטה קצת פחות מהשניים האחרים (בעיניי לפחות). סביר שהייתי הולך על הסלטיקס וזה בעיקר כי אני אוהב לראות את גארנט משחק.

בוסטון-ניו יורק

גם כי אני פשוט אוהב לראות את הסלטיקס משחקים (אם כי כיף לראות אותם כשהם במיטבם והמשחק זורם - כלומר כשרונדו לא ישן), אבל גם כי המשחק הקודם הדגים עד כמה ניו יורק באמת יכולה להצר את צעדיהם וגם לתקוף, לפעמים אפילו די בקלילות, והמשחק לדעתי יהיה מאוד אינטנסיבי ומותח.... גם אורלנדו ואטלנטה מעניין, במיוחד לאור הניצחון של אטלנטה, אבל לדעתי במשחק הראשון יהיה משחק יותר טוב מבחינת זה שיהיו שתי *קבוצות* על המגרש (אורלנדו משחקים בצורה מצ'וקמקת, כאילו בלי סדר, או שרק דוויט שיחק בראשון או רק ג'אמיר) .

GIOVANINI

New member
למישהו יש לינק נורמלי למשחקי הערב

לבוסטון -ניקס אורלנדו-אטלנטה ???

אף פעם אי אפשר לדעת לפני

מחכים שהמשחק יתחיל ומתחילים לחפור בכל האתרים...

GIOVANINI

New member
אחי אם תמצא משהו טוב בבקשה שלח לי לינק בפרטי

למשחק של בוסטון או למשחק של אורלנדו אם יש המון תודה מראש

GIOVANINI

New member
תודה אחי מכיר את האתר כמעט כולם נתקעים

מקווה שלמישהו יהיה לינק טוב שיעבוד לכולנו פה

תנסה פה

www.fromsport.com יש שם המון אפשרויות צריך פשוט לבחור אחת ולקוות שתלך. בכללי זה אתר טוב אני הרבה פעמים רואה ממנו

בלי להזכיר שמות

יש תחנה בשם SportTV1 שמשדרת את המשחק בלי לאגים, באיכות סבירה. ובאופן כללי מומלץ לנסות את השידורים של החבר'ה מספרד [אם יש]. גם איכות טובה וגם מקבלים אולפן מיוחד בהפסקות שמעביר את הזמן.

למעלה