משחקים ושאלונים

../images/Emo210.gif כ"כ משעמם לי . ><

1. היי, מה שלומך? הכל טוב מאצלך ? 2. ספר דבר אחד חדש: חחח אאין D= 3. וידיעה אחת ישנה: חופש
4. הדבר שאתה בדר"כ אומר כשאתה פוגש אישיות אהובה: כלום
5. אתה מהמנשקים? (היי!!1 *נשיקה*) : ממש לא . 6. בן כמה אתה? 13 וחודשיים :) 7. ומאיפה, אגב? מרכז (= 8. מה מספר כרטיס האשראי של ההורים? כן אני ממש יודעת , וגם אם כן , למה לי לכתוב פה ?? :D סתם, לא היית באמת חייב לענות על השאלה האחרונה. חחח ווואאאללה D; 9. מכיר את זה שאנשים מוחקים שאלות כמו "האם אי פעם פגעת בעצמך"? לא
10. אתה מאלה?
11. האם אי פעם פגעת בעצמך? חח נו תחזר שוב על השאלה .
עכשיו יש לי שאלות NEVER. כי זה מה שמתחשק. אוקי . . 12. מתאים לך? מתאים לי (; האםםםםםםם אי פעם... 13. נפלת מאופניים/סקייטבורד? כן . 14. שברת עצם? לא . 15. עשו לך סתימה בשן? כן מלא . 16. הובלת קבוצת כדורסל לניצחון? מה זה לא . 17. התנשקת עם זכר? לא D; 18. ועם נקבה? כן , חחח סתם ברור שלא D= (מעניין אם גם את אלה מחקת...) כן מחקתי D: מה את בלחץ ,, D; 19. התביישת בהורים שלך? לא . 20. ובחברים? לא . 21. ובעצמך? כן 22. קיבלת נכשל בתעודה? לא . 23. למדת למבחן יותר מ7 שעות? לא . 24. עבדת תמורת כסף? לא ממש עכשיו מתי בפעם האחרונה, כי זה גם כיף! (סיבה ותוצאה.) מתי בפעם האחרונה... 25. התנדבת מרצונך החופשי? אתמול 26. נישקת אדם על הלחי? מלא פעמים , לא זוכר תאריך מסויים D: 27. אדם נישק לך את הצוואר? חחח אף פעם . D: 28. אמרת לאמא: "אני אוהב אותך"? לפני כמה ימים . 29. שיחקת כדורגל? מזמן , בגיל 9 D: 30. רבת מכות? מזמן 31. ירד לך דם? כן דם >< 32. אכלת בשר? עכשיו חח 33. אכלת ארוחה שעיקרה היה סלט? אתמול 34. אמרת למישהו- "אני לא אוהב אותך"? כן , לא זוכרת מתי . 35. אתה אוהב שוקולד? מאווד 36. איזה הכי הרבה? כל הסוגים D: 37. שוקו או קפה? שוקו 38. יוסי או צדקיהו? מי אלה ? O; 39. סינרגיה או נינט טייב? סינרגיה 40. פרה או כבשה? כבשה 41. שטויות או חרוזים? שטויות 42. חישפוזית או אמבולנס? מה זה חישפוזית ? . >< 43. זוגי או אי-זוגי? זוגי 44. כמה יחידות אתה במתמטיקה? מאיפה לי אני רק בחטיבה . 45. איזו כיתה אתה בכלל? ח' *5* 46. מעצבן אותך שכל השאלון בלשון זכר, למרות שסביר יותר שמדובר בנקבה שעונה על השאלון?אכן אותי קצת.. וואללה .. 47. מהו מספר השטן? ענא עארף . 48. מהי העונה האהובה עלייך? חווורף .
49. ישנה עם דובי? לא . 50. עד איזה גיל היה לך מוצץ? לא היה לי מוצץ :) לא, לא חייבים לזכור. אני אסלח למי שלא ענה על השאלה הזאת. חחחחחחחחחחחחח ווואאללה (; 51. מה מגניב בעינייך? לראות אנשים נכנסים לים/ לבריכה , עם בגד ים . 52. מה לא? אין ספיציפי 53. מעשנת (סיגריות, סמים, דפים מגולגלים עם נסורת של עיפרון מחודד.. לא אכפת לי מה)? ללא O; 54. שותה? אכן . 55. ואלכוהול, את שותה? לא , אם זה התכוונת בשאלה הקודמת .. 56. באיזו תדירות בגדול? 57. ומתי בפעם האחרונה שתית? אתמול , ולא אלכהווול @!! 58. אוקיי, מתי בפעם האחרונה שתית אלכוהול? S; 59. השתכרת אי פעם? לא . 60. כתבת פעם שאלון?כן 61. ענית אי פעם על שאלון שעבר את 150 השאלות? לא כור לי . 62. אם כן, ענית על כל השאלות שם, או שגם אז מחקת? מאיפה לי D: 63. חושבת שאת מכירה את עצמך טוב? אני מכירה את עצמי , השאלה היא אם את מכירה אותי . D: 64. איפה ממוקמת נקודת החן האהובה עלייך?ביד . 65. יש לך נמשים? כן 66. כתמי לידה? לא 67. צלקת מיוחדת? כן 68. בא לך לשתף? לא ! 69. מה דעתך על מין אוראלי? עליי ?! DDD= 70. באופן כללי- בנים או בנות? בנות 71. טלויזיה או מחשב? שניהם 72. הכנת פעם משהו מקיפולי נייר? כן 73. השתמשת באוכל למטרות שונות מאכילה? כן 74. בנית ארמון בחול? כן 75. גם אחד ממש מושקע עם דלי ומגרפה וכוסות ונטיפים? חחחח אאכן 76. יש לך שמץ של מושג כמה שנים לא עשיתי אחד כזה?לא ,
77. גם לך יש ריח של סיגריות באף עכשיו? לא . 78. רוצה לבוא לכבות לאבא שלי את הסיגריה? לא
79. באילו פורומים את גולשת בדר"כ? פה :) 80. יש לך בלוג סודי כזה שאיש לא יודע עליו? חחח לא . גם לי. :O מה גם לך ? D= 81. מתי אכלת בפעם האחרונה? עכשיו
82. מה זה היה? אגוזים ועל האש D: 83. היה טעים? מאאוווד 84. התקלחת היום?עוד לא , מסריחה אאש . 85. האם אי פעם יצא לך להתקלח מעל פעמיים באותו יום? כן O; 86. עשית אי פעם פעילות גופנית סתם ככה מבלי שאף אחד לחץ עלייך? כן . 87. נהנית? מחול אירובי . 88. ומהשאלון? לא O חוופר תיכו . 89. מי האדם האחרון שהתקשרת אליו בפלאפון? אמא . 90. ומה היה הנושא העיקרי של השיחה האחרונה? מתי היא באה :D 91. דיברת פעם מעל שלוש שעות רצוף בטלפון? שוב פעעם אותה השאאללה ? . 92. מה המקצוע האהוב עלייך בין מקצועות ביה"ס?התעמלות ומחשבים . 93. ואיזה מקצוע נשמע לך מפתה מספיק בכדי שתנסי לעבוד בו בעתיד? אפחד D: 94. אגב, עבדת פעם? לא. 95. במה? -- 96. את אוהבת את השפה העברית? מעט קשה , 97. ואנגלית? מאוד . 98. איזו שפה את הכי אוהבת? צרפתית 99. איזו הכי לא? רוסית , ערבית , שפות קשות O; 100. למה?! ערבית שפה מהממת! איך ידעת שכתבתי ערבית בכלל ? O; 101. אילו שפות את מדברת בכלל? אנגלית , עברית , ספרדית . 102. היית רוצה ללמוד שפה נוספת? כן 103. לבנים - שיער ארוך או קצר? קצר 104. זקן או מגולח לתפארת? מגולח לתפארת :) 105. משקפיים- סקסי או לא? סקסי 106. שומעת עכשיו מוסיקה? לא ועכשיו כן D: 107. איזה שיר דבוק לך לראש בזמן האחרון? נקמתה של אנחלה - ויוה 108. כמה היית נותנת לGirlfriend של אבריל לאבין מ-1 עד 10? 0 D= 109. ולרמיקס עם ליל' מאמא? עם מה ? O= לידיעתך, אני חושבת שאלה שני שירים גדולים. הייתי נותנת לראשון 9, ולשני 9. לא צריך שתחשבי . חחחחע D; 110. היית רוצה לשאול אותי שאלה אחת אחרי כל השאלון הזה? לא . אם כן, את מוזמנת. לפחות עד שהשאלון יצא מכלל שליטה ויאבד לי. טוב
111. כותבת ביד שמאל או ימין? שמאל . 112. מנגנת באיזשהו כלי נגינה? לא 113. אם כן, כמה שנים. ^^ 114. שמת לב שאם את לא מנגנת בשום כלי, אין לך שאלה 113? לא חע D; 115. אני מורחת את השאלון? מאאווד . S; 116. היית רוצה להפסיק אותו? מה את רוצה, שקל כפרה ? . פחח. אז תפסיקי. פחע , בשמחה , שאח"כ לא יקפצו עליי למה חצי שאלון לא עשיתי D:
נו, תפסיקי.

../images/Emo210.gif חלק 2 :)

117. אה, לא?
בסדר! חעחע זובי .
118. אוהבת יותר את הים או את הבריכה? בריכה 119. ובים - המים או החול הם שעושים את הכיף? שניהם :) חוויתי כזה . 120. אוהבת מדורות?ללג בעומר . :] 121. נכון שלא חייבים רק ל"ג בעומר בשביל מדורה חברתית? נכון
122. אי פעם ישנת אצל אדם שהכרת דרך האינטרנט? לא O; 123. חושבת שאת בוכה הרבה יחסית לשאר החברים שלך? כן , מאוד . >< 124. איזו שעה ביום הכי יפה בעינייך? אין ספיציפית . 125. אוהבת שמיים מעוננים או ריקים מעננים? מעוננים כמעה D; 126. את קונה דיסקים מקוריים? לא
127. שומעת הרבה מוסיקה? כן 128. הידעת שהנסיך אדוארד מבקר בארץ בימים אלו ממש? (חמישי-שישי, 6-7.9.07?) הא ? . >< אפילו ראיתיו היום, והוא אמר לי שלום בריטי. הוא נחמד. וואללה D; 129. מה המבחן הכי קשה שאי פעם עשית? מלא . 130. מה הציון הכי נמוך שאי פעם קיבלת במבחן? ממ .. 59 / 49 / 69 .. משהו כזה .. 131. מה את אומרת על הכושר שלך? יחסית לא ממש טוב 132. היית אי פעם בהופעה חייה? כן 133. נסעת פעם בקו אוטובוס 133? לא O; 134. באיזה קו אוטובוס את נוסעת הכי הרבה? לא יודעת , מלא קוים O; 135. יש לך רישיון? לא . 136. מ-1 עד 10, כמה את רעבה עכשיו? 2 137. מה התכנונים הכלליים לשארית היום? רציתי ללכת לקנות בגדים , אבל בסוף לא . S; ברגע זה... 138. הדבר שאת הכי אוהבת לאכול: אגוזים , שוקולד 139. הבן אדם שאת הכי רוצה לרצות: את עצמיי ! 140. המשחק שאת הכי רוצה לשחק: שום משחק . 141. עם מי? --- 142. המקום שאת הכי רוצה להיות בו: לאס וגאס . 143. הסרט שהכי מתאים לך לראות: אהבה וצרות אחרות , פסטיגל על הזמן D; 144. הספר שהכי מתאים לך לקרוא: שום ספר D: 145. השיר שהכי מתאים לך לשמוע: טטיייק איט איזי - מיקה 146. הצבע שאת הכי רוצה להשתמש בו: אדום ותכלת 147. היכולת האל-טבעית הכי נחשקת מבחינתך: מממ לא דעת 148. עם מי את מדברת? אפחד 149. על מה את חושבת ממש עכשיו? על איזה סרט שראיתי 150. מה החשק הכי חזק שלך? לאכול D:

MaStuLa76

New member
שאלון , מרוב שיש פה נודניקיות בצורה דוחה .

קרה פעם שמישהו שכל כך אהבת הפך להיות כל כך שנוא עליך? היה חבר שתמיד רצית להגיד לו שנמאס לך מההתנהגות שלו ולא אמרת? קרה שחשבתם שמישהו הוא בן אדם טוב ונוכחתם לדעת שלו? שמעת ממישהו שריכלו עלייך? ניתקת את הקשר עם מישהו שהיה ממש חשוב לך ולא באשמתך? הרגשתם פעם שסוף סוף פתחתם את העיניים למציאות המגעילה בחוץ? קרה שבכית והתנגן שיר עצוב ברקע? יצא ש.. אמרו לך שאתה מדבר יותר מידי? אמרו לך שאתה מוזר מידי? ירקו עליך? התנהגו אליך ברישעות יתר? הרגשת נבגד? בכית ולא רצית שיראו? נתקעת עם אידיוט ורצית להתחפף מהסביבה ומהר? יש שיר שהמילים שלו מזדהות עם הרגש שלך כרגע? איזה? כתבת שיר? רצית להרוס משהו שהכנת למישהו אהוב? קינאת במישהו עד שנאה? קראת יומן של מישהו אחר ללא ידעתו? הרגש שהכל מתמוטט לך ואחרי זמן מה הרגש שאתה חזק יותר מבחינה רגשית? שנאת מישהו ללא סיבה? עשית הכל למען מישהו ואחרי תקופה כשהרהרת בכך הרגשת שהוא לא היה שווה את זה?

MaStuLa76

New member
בו .

קרה פעם שמישהו שכל כך אהבת הפך להיות כל כך שנוא עליך?אכן . היה חבר שתמיד רצית להגיד לו שנמאס לך מההתנהגות שלו ולא אמרת?האמת שכן . ואני מתאפקת לא להתפוצץ ולהוציא הכל החוצה. קרה שחשבתם שמישהו הוא בן אדם טוב ונוכחתם לדעת שלא?כן. שמעת ממישהו שריכלו עלייך?כן. מגעילות הדרכים היום לרכל על בנאדם. ניתקת את הקשר עם מישהו שהיה ממש חשוב לך ולא באשמתך?כן. הרגשתם פעם שסוף סוף פתחתם את העיניים למציאות המגעילה בחוץ?הן תמיד היו פתוחות. קרה שבכית והתנגן שיר עצוב ברקע?כן. יצא ש.. אמרו לך שאתה מדבר יותר מידי?חחחח כן אוי. אמרו לך שאתה מוזר מידי?לא.. ירקו עליך?נירית שאכלה גרעינים! התנהגו אליך ברישעות יתר?כן הרגשת נבגד?כן בכית ולא רצית שיראו?כן נתקעת עם אידיוט ורצית להתחפף מהסביבה ומהר?כן יש שיר שהמילים שלו מזדהות עם הרגש שלך כרגע?כן איזה?ואולי-עברי לידר כתבת שיר?כן רצית להרוס משהו שהכנת למישהו אהוב?כן. קינאת במישהו עד שנאה?לא קראת יומן של מישהו אחר ללא ידעתו?כן.של נירית XD אבל שהייתי ממש קטנה. הרגש שהכל מתמוטט לך ואחרי זמן מה הרגש שאתה חזק יותר מבחינה רגשית?כן שנאת מישהו ללא סיבה?אין דבר כזה. לכל דבר שבנאדם שונא יש סיבה. עשית הכל למען מישהו ואחרי תקופה כשהרהרת בכך הרגשת שהוא לא היה שווה את זה?כן ! \: וחבל

עונה מרוב שיש פה ילדות עם בעיות שכליות.כמוכם.

קרה פעם שמישהו שכל כך אהבת הפך להיות כל כך שנוא עליך? כן היה חבר שתמיד רצית להגיד לו שנמאס לך מההתנהגות שלו ולא אמרת? כן קרה שחשבתם שמישהו הוא בן אדם טוב ונוכחתם לדעת שלו ? ברור,אתם שמעת ממישהו שריכלו עלייך? ברור, כולם מרכלים עליי ועל תותי,אנחנו יותר מדי מעניינות הבנת? ניתקת את הקשר עם מישהו שהיה ממש חשוב לך ולא באשמתך? אכן הרגשתם פעם שסוף סוף פתחתם את העיניים למציאות המגעילה בחוץ? בררור,תראו איך אתן נראות קרה שבכית והתנגן שיר עצוב ברקע? כן יצא ש.. אמרו לך שאתה מדבר יותר מידי? מי יכול להגיד את זה?לא יהיה לו פה כדי לדבר אחר כך אמרו לך שאתה מוזר מידי? לא מה ,אם אמרו לכם את זה אז אמרו לי ? D: ירקו עליך? טט''חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח התנהגו אליך ברישעות יתר? לא הרגשת נבגד? לא בכית ולא רצית שיראו? כן נתקעת עם אידיוט ורצית להתחפף מהסביבה ומהר? ברור יש שיר שהמילים שלו מזדהות עם הרגש שלך כרגע? ברורר איזה? ' מי זה שעושה ת'מסיבה לוקוווווווווווווו מי זה שגורם לחגיגה לוקוווווו , האחד שנותן את הסיבה להרים את הידיים למעלהה ' כתבת שיר? לא כפרה מה אני סמדוש D: רצית להרוס משהו שהכנת למישהו אהוב? לא,אבל יש לי דודדאאאאאאאאא להרוס אותכם קינאת במישהו עד שנאה? כה קראת יומן של מישהו אחר ללא ידעתו? לא הרגש שהכל מתמוטט לך ואחרי זמן מה הרגש שאתה חזק יותר מבחינה רגשית? ברור , מתבגרים,לפחות אני,לעומת כמה אחרות פה שנאת מישהו ללא סיבה? ברור ולא נזכיר את שמו\ה D: כי יש שניים עשית הכל למען מישהו ואחרי תקופה כשהרהרת בכך הרגשת שהוא לא היה שווה את זה? כן ,לדוגמא,נרשמתי והתבאסתי.חחחח הא זהו..חחחחחחחחח

../images/Emo210.gif אוויש פעמים צריך לשתוק |;

קרה פעם שמישהו שכל כך אהבת הפך להיות כל כך שנוא עליך? כן . היה חבר שתמיד רצית להגיד לו שנמאס לך מההתנהגות שלו ולא אמרת? כן קרה שחשבתם שמישהו הוא בן אדם טוב ונוכחתם לדעת שלו? שלא * וכן . שמעת ממישהו שריכלו עלייך? אוווהוו , אני מפורסמת . S; ניתקת את הקשר עם מישהו שהיה ממש חשוב לך ולא באשמתך? כן . הרגשתם פעם שסוף סוף פתחתם את העיניים למציאות המגעילה בחוץ? כן , |; קרה שבכית והתנגן שיר עצוב ברקע? כן . יצא ש.. אמרו לך שאתה מדבר יותר מידי? כנראה , D; אמרו לך שאתה מוזר מידי? לא O; ירקו עליך? לא DD: התנהגו אליך ברישעות יתר? סעמם , כן S; הרגשת נבגד? המוון !!1 , יש אנשים זבל , חברות זבל | ; בכית ולא רצית שיראו? כן , המון . נתקעת עם אידיוט ורצית להתחפף מהסביבה ומהר? חחחחח ככן . יש שיר שהמילים שלו מזדהות עם הרגש שלך כרגע? הו כן . איזה? הווו ימים טובים שהשמש בם זורחת P = כתבת שיר? לא . רצית להרוס משהו שהכנת למישהו אהוב? כן . קינאת במישהו עד שנאה? קראת יומן של מישהו אחר ללא ידעתו? כן . XD הרגש שהכל מתמוטט לך ואחרי זמן מה הרגש שאתה חזק יותר מבחינה רגשית? לא הבנתי . שנאת מישהו ללא סיבה? כן . עשית הכל למען מישהו ואחרי תקופה כשהרהרת בכך הרגשת שהוא לא היה שווה את זה? הוו המון .

שהכעס מתפוגג ונעלם, נשאר רק לאהוב.

קרה פעם שמישהו שכל כך אהבת הפך להיות כל כך שנוא עליך?פעם? אני חווה את זה בערך כל החיים שלי. היה חבר שתמיד רצית להגיד לו שנמאס לך מההתנהגות שלו ולא אמרת?כן. קרה שחשבתם שמישהו הוא בן אדם טוב ונוכחתם לדעת שלו?ככ הרבה פעמים... שמעת ממישהו שריכלו עלייך?אני לא צריכה לשמוע ממישהו אחר. פשוט מרכלים מולי, עליי. ניתקת את הקשר עם מישהו שהיה ממש חשוב לך ולא באשמתך?כן. הרגשתם פעם שסוף סוף פתחתם את העיניים למציאות המגעילה בחוץ?הן פתוחות כל הזמן. קרה שבכית והתנגן שיר עצוב ברקע?קבוע. יצא ש.. אמרו לך שאתה מדבר יותר מידי?אף פעם. אמרו לך שאתה מוזר מידי?כן. ירקו עליך?כן. התנהגו אליך ברישעות יתר?כן. הרגשת נבגד?כן. בכית ולא רצית שיראו?כן. נתקעת עם אידיוט ורצית להתחפף מהסביבה ומהר?כן. יש שיר שהמילים שלו מזדהות עם הרגש שלך כרגע?כן. איזה?אני אפס. כתבת שיר?כן. רצית להרוס משהו שהכנת למישהו אהוב?כן. קינאת במישהו עד שנאה?כן. קראת יומן של מישהו אחר ללא ידעתו?כן. הרגש שהכל מתמוטט לך ואחרי זמן מה הרגש שאתה חזק יותר מבחינה רגשית?כן. שנאת מישהו ללא סיבה?לא. עשית הכל למען מישהו ואחרי תקופה כשהרהרת בכך הרגשת שהוא לא היה שווה את זה?כן.

למעלה