מפגש הפורום יוצא לדרך

מצב
הנושא נעול.

oren*

New member
../images/Emo41.gif מפגש הפורום יוצא לדרך

מפגש הפורום יוצא לדרך
קודם כל, אפתח בתודה ל"ה דרומי" על התמונות המרהיבות שצילם במוזיאון אגד
מי מכם שמקורב להנהלת המוזיאון, ויכול לברר לגבי מספר תאריכים מתאימים לביקור, עם עדיפות לשעות אחה"צ-ערב כך שגם אלה מאיתנו שעובדים בשעות היום יוכלו להגיע. לקראת המפגש נארגן רשימת פריטים ומתוכה כל אחד יבחר מה להביא - בקבוק שתיה, חבילת פיתות, שקית עוגיות וכו... אתם מוזמנים להגיב להודעה זו עם פעילויות שתרצו לקיים במפגש. שבת שלום ושבוע שקט לכולנו

מצטרף ../images/Emo45.gif

מפגש הפורום יוצא לדרך
מי מכם שמקורב להנהלת המוזיאון, ויכול לברר לגבי מספר תאריכים מתאימים לביקור, עם עדיפות לשעות אחה"צ-ערב כך שגם אלה מאיתנו שעובדים בשעות היום יוכלו להגיע. לקראת המפגש נארגן רשימת פריטים ומתוכה כל אחד יבחר מה להביא - בקבוק שתיה, חבילת פיתות, שקית עוגיות וכו... אתם מוזמנים להגיב להודעה זו עם פעילויות שתרצו לקיים במפגש. שבת שלום ושבוע שקט לכולנו
מצטרף

רק לדעתי, מומלץ לבצע את המפגש, במוזיאון הרכבת, למרות שזה לא כ"כ משנה לי. אני חושב שנשמח לשמוע הרצאות מפיו של אבייתר או חן.

איליה.

New member
לחולון אני אוכל להגיע רק באמצע יולי

מפגש הפורום יוצא לדרך
עם כל הלחץ של הלימודים והעבודה.
אף פעם לא ביקרתי שם והייתי שמח לבקר שם. אבל אם מפגש הפורום יתקיים במוזיאון הרכבת, אני בטוח מגיע.

suprman1

New member
גם אני בעד מוזיאון הרכבת../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

עם כל הלחץ של הלימודים והעבודה.
אף פעם לא ביקרתי שם והייתי שמח לבקר שם. אבל אם מפגש הפורום יתקיים במוזיאון הרכבת, אני בטוח מגיע.
גם אני בעד מוזיאון הרכבת

למרות שאני גר באיזור המרכז. אני חושב שיהיה נחמד להגיע מהמרכז ברכבת מאספת עד למוזיאון הרכבת.

אני בעד מוזיאון אגד ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif נימוק

גם אני בעד מוזיאון הרכבת

למרות שאני גר באיזור המרכז. אני חושב שיהיה נחמד להגיע מהמרכז ברכבת מאספת עד למוזיאון הרכבת.
אני בעד מוזיאון אגד
נימוק
מוזיאון אגד הרבה יותר עשיר בפריטים. יש בו הרבה-הרבה יותר מה לראות רבותיי !! התצוגה במוזיאון אגד יחודית והכלים ניתנים להפעלה ! תביאו טייפים להקליט את הטייגר ואת השוסון וכו". התצוגה במוזיאון הרכבת היא מאוד אנמית וחסרה המון המון פריטים עדיין. יש במוזיאון אגד סככה גדולה מוצלת ויהיה שם הרבה יותר מעניין מאשר במוזיאון הרכבת. זה גם בחולון, במיקום מרכזי ויותר קל להגיע אליו מאשר אל מוזיאון הרכבת בו יש חנייה מוגבלת. במוזיאון אגד יש הרבה יותר מקום חנייה ויש שם את נח סלוצקי - האחד והיחיד שאסור בשום פנים ואופן לוותר על מפגש איתו. הוא איש חם, אנרגטי ומאוד מאוד נעים ! ללא ספק: במקרה זה - ל-"אגד" יש את כל היתרונות ! חוץ מזה, הרבה יותר בטוח מבחינת הבטיחות האישית להגיע למוזיאון אגד. שום רכבת לא תדרוס אתכם שם והאוירה יחודית ועולה על כל מוזיאון אחר בארץ.

גם אני בעד אגד חולון, ולו רק בגלל

אני בעד מוזיאון אגד
נימוק
מוזיאון אגד הרבה יותר עשיר בפריטים. יש בו הרבה-הרבה יותר מה לראות רבותיי !! התצוגה במוזיאון אגד יחודית והכלים ניתנים להפעלה ! תביאו טייפים להקליט את הטייגר ואת השוסון וכו". התצוגה במוזיאון הרכבת היא מאוד אנמית וחסרה המון המון פריטים עדיין. יש במוזיאון אגד סככה גדולה מוצלת ויהיה שם הרבה יותר מעניין מאשר במוזיאון הרכבת. זה גם בחולון, במיקום מרכזי ויותר קל להגיע אליו מאשר אל מוזיאון הרכבת בו יש חנייה מוגבלת. במוזיאון אגד יש הרבה יותר מקום חנייה ויש שם את נח סלוצקי - האחד והיחיד שאסור בשום פנים ואופן לוותר על מפגש איתו. הוא איש חם, אנרגטי ומאוד מאוד נעים ! ללא ספק: במקרה זה - ל-"אגד" יש את כל היתרונות ! חוץ מזה, הרבה יותר בטוח מבחינת הבטיחות האישית להגיע למוזיאון אגד. שום רכבת לא תדרוס אתכם שם והאוירה יחודית ועולה על כל מוזיאון אחר בארץ.
גם אני בעד אגד חולון, ולו רק בגלל
שיש חניון של דן שצמוד למוזיאון, בו חונות המון מכונות מושבתות. וגם כי זה קרוב לביתי יחסית.

mister K

New member
גם אני בעד מוזיאון אגד../images/Emo70.gif

אני בעד מוזיאון אגד
נימוק
גם אני בעד מוזיאון אגד

אני אמנם גר בצפון הארץ אך מושך אותי מאוד להגיע למוזיאון אגד בחולון. תתפלאו, אבל מעולם לא הייתי שם. ובקשר לתאריך, אני חוזר על בקשתי לקיים את המפגש מתישהו בחודש הקרוב, שכן באמצע אוגוסט אני מתגייס לצה"ל. עד אז אוכל לשריין כל יום על מנת לבוא למפגש, מלבד ה-3 ביולי שבו מסיבות אישיות לא אהיה פנוי אפילו למטרה חשובה זו. אודה לכם מאוד אם תתחשבו בבקשה זו ותקיימו את המפגש לפני אוגוסט מכיוון שאני מאוד מאוד רוצה להגיע.

Dani Bukhman

New member
הצעה לתוכן הסקר ( לאורן)

נעשה הצבעה דמוקרטית והרוב יחליט !
הצעה לתוכן הסקר ( לאורן)
שאלה 1 - מהו מקום המפגש המועדף? א. מוזאון אגד חולון ב. מוזאון הרכבת חיפה ג. מיני ישראל ד. אחר - פרוט_____ שאלה 2 - מהו יום הפגישה המועדף? א. באחד מימי החול אחה"צ ב. ביום שישי בבוקר ג. ביום שבת ד. אחר - פרוט______

צחקן

New member
אחד מימי החול.

הצעה לתוכן הסקר ( לאורן)
שאלה 1 - מהו מקום המפגש המועדף? א. מוזאון אגד חולון ב. מוזאון הרכבת חיפה ג. מיני ישראל ד. אחר - פרוט_____ שאלה 2 - מהו יום הפגישה המועדף? א. באחד מימי החול אחה"צ ב. ביום שישי בבוקר ג. ביום שבת ד. אחר - פרוט______
אחד מימי החול.

oren*

New member
../images/Emo70.gif הסקר באוויר, אתם מוזמנים להגיב

מפגש הפורום יוצא לדרך
הסקר באוויר, אתם מוזמנים להגיב
מי מחברי הפורום חושב שהוא יוכל להגיע למפגש?

mister K

New member
אני מקווה שאוכל להגיע

אני מקווה שאוכל להגיע
אני אגיע אם המפגש יהיה לפני שאתגייס (אני מתגייס ב-13/8). עד אוגוסט אוכל להגיע בכל יום פרט ל-3/7.

ארזS

New member
קודם כל, שבוע טוב לכולם.

קודם כל, שבוע טוב לכולם.
ושיהיה שבוע שקט ונעים. אשמח להגיע למפגש. אני בעד יום חול בשעות אחרי הצהריים (בקיץ יש המון זמן) או ביום שישי בבוקר. בשבת לא אוכל להגיע. נראה לי שהמוזיאון של אגד בחולון יכול להיות מקום מעניין.

יהוושע

New member
גם אני בעד המוזיאון בחולון , וביום

קודם כל, שבוע טוב לכולם.
ושיהיה שבוע שקט ונעים. אשמח להגיע למפגש. אני בעד יום חול בשעות אחרי הצהריים (בקיץ יש המון זמן) או ביום שישי בבוקר. בשבת לא אוכל להגיע. נראה לי שהמוזיאון של אגד בחולון יכול להיות מקום מעניין.
גם אני בעד המוזיאון בחולון , וביום
ו' בבוקר . אני עובד בכל יום עד 2100 , ופנוי בשישי , מקווה שזה יהיה לפני 7 ביולי , אז אני יוצא למילואים לשבועיים .

יצחקA

New member
רעיון טוב לקיים את מפגש הפורום

במויזיאון אגד. אני אבוא בשימחה, אבל אני עוד יותר אשמח אם המפגש יתקיים לאחר ה 2 ביולי, סוף תקופת בחינות הבגרות, תקופה דיי לחוצה. שיהיה שבוע טוב לכולנו . איציק.

צחקן

New member
תצמביע בסקר.

במויזיאון אגד. אני אבוא בשימחה, אבל אני עוד יותר אשמח אם המפגש יתקיים לאחר ה 2 ביולי, סוף תקופת בחינות הבגרות, תקופה דיי לחוצה. שיהיה שבוע טוב לכולנו . איציק.
תצמביע בסקר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה