מפגש גיבוש 2004

darkness calls

New member
../images/Emo2.gif

אפילו בכרמיאל יש ארומה! באמת שקד
זה מקום עם שוקו ממש ממש ממש טעים. וגמ אייס קפה. וגמ אוכל

faith2

New member
למה לא בעזריאלי?

מישהי, שאני נורא מעריכה פנתה אליי בדיוק על אותו עניין, ואני יודעת שזה נורא חשוב שאני יעשה את כל המאמצים להגיע, ואם תקבעו את המפגש בעזריאלי אני אוכל לבוא- כי יש לי תחנת רכבת שעוצרת לי ממש שם, ואני אהיה אחריי יום לימודים... יש סיבה שאתם לא רוצים בעזריאלי? שם במרפסת הגדולה..?

YaEloNeT

New member
אולי נעשה את זה בפ"ת../images/Emo35.gif

*מביטה בתקוה* למה פ"ת
א. פ"ת זה במרכז
ב. בפ"ת יש קניון ממש גדול ששמו הוא >כמה מקורי< הקניון הגדול >או אבנת< ג. לקניון הזה יש קווי אוטובוס מכל הארץ >שם התחנה:בלינסון< ד. יש חמש דקות הליכה משם בית חולים
ה. יש קו אוטובוס מן הרכבת של פ"ת ו. למי שלא יודע איך להגיע, קו 51\50 מעזריאלי, 164 מרחובות והסביבה
ז. לירון לב גר שם
ח. אני גרה שם
ט. אין ט'

Tinkerblack

New member
לדעתי בתל אביב במקום שנוחלרכבות

ולאוטובוסים גם יחד ותל אביב זה שיא המרכזיות במקרה שזה לא בתל אביב- מורן מותק עיניים נשמה אני נוסעת איתך

tribe spirit

New member
טוף..../images/Emo118.gif../images/Emo65.gif

יכו להיות מאגניף... יהיה כיף. עזריאלי זה באמת לא טוב בגלל הקטע של ההתפצלות,אבל זה עדיין המקום שהכי נוח אליו.לוידעת מה איתכם,לא בא לי להסחב לחור באלוהים יודע איפה אחרי שלוש שות הסטוריה... מתי אני לא יכולה...בימי שני ושלישי,ובימי חמישי אני מסיימת מאוחר..נסו להתחשב.

SwEEt T

New member
טוב אז ככה

כל אחד שישרשר את הימים בשהם הוא לומד עד מאוחר וננסה להתחשב בזה בקשר למקום אפשר לעשות את זה בעזריאלי,אבל זה רק בתנאי שאתם תישארו איתנו ולא תתפצלו ואם כן אז שכולנו נלך ביחד בקשר לימים אני לומדת כל יום עד 4 חוץ מביום שני, אבל אני אוכל להגיע עדיין עכשיו תורכם לשרשר

הימים שלי...

כעיקרון-כל הימים...חרא של בצפר! אבל ביום שלישי אני מסיים הכי מוקדם...וגם זה לא מוקדם-3:00...ואני מגיע הביתה בסביבות 4:30-5:00 בערב...

darkness calls

New member
טוף אז ככה ../images/Emo13.gif

ביום שלישי ורביעי אני מסיימת ב-3 בשאר הימים ב-1 ככה שזה לא בעיה
יום שישי אנלא לומדת אבל אממ.. אפשר להבריז.. סה"כ יום אחד..

darkness calls

New member
~תוספות

בשני ורביעי בערב אני גם לא יכולה [שזה מבטל כאילו את כל היום עד שאני אגיע אני כבר אצטרך לחזור
] ו..בשבוע הבא אני מתחילה את כל החוגים, אז אני אוסיף עוד

למעלה