מסיבות כוכב נולד

אנשים הופעה של מויאל וסקעת

טוב אז ככה היום הראל מויאל מופעי בחיפה במועדון שקוראים לו האומן 17 מי שמכיר הכניסה מגיל 16 מעלה וכרטיס עולה 60 שקל זה היה הופעה רק שלו לבד כאילו בלי סקעת ועדי ומי שמעונין אז סקעת יופיע ביגור מי שמכיר והוא מאזור פה כרטיס שם עולה 55 שקל מי שצריך עוד פרטיםם שיגיד לי ואי ימסור לו על הופעה לפי דעתי זה נורא שווה כי לשמוע בלייב את הראל זה משהו של פעם בחיים ואחרי זה הוא יצטלם ויחלק חתימות לכלום ככה אמרו לי בקציור הופעה של המושלם בחיפה ושל סקעת ביגור ומי שצריך עוד פרטים שרק ירשום

היום מסיבת גייז עם עדי ולירון!!!!

מי בא? מי מתכוונת להתחיל עם עדי? מי מעוניין לנשנש את לירון? חה שיהיה לנו בהצלחה אז מי עוד בא?

הופעות !! בירושלים

יום שלישי ב- 7.9 בשעה 18:30 - על גג קניון הדר בירושלים הראל מויאל !! הראל סקעת !! ועדי כהן !! יום חמישי 9.9 שעה: 18.90 - גם על גג קניום הדר בירושלים סשה גרישקוב !! שירלי לילו !! ולירון לב .. !!!

Sweet Misery

New member
ואם כבר הופעות,

סקעת יופיע במסיבת ראש השנה של הדום ב-14.9. אני לא יודעת כמה עולה כרטיס, אבל אני מכירה מישהו שמוכר במכירה מוקדמת במחיר יותר זול. אם מישהו מעוניין, אני אחזור בקרוב עם פרטים.

וואלה אנלא הולכת...

אנלא שייכת לקהילה..חחח וואטאבר את תהיי שם?? תצלמי טאת לירוני פליזזז

Just a FAN

New member
חבל,ירושלים זה ממש רחוק ממני

הייתי בכיף(מאוד בכיף
)באה ב-9.9

אוש7יתי

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח+

4הרמיוני

New member
אני הולכת!!!../images/Emo25.gif

כמעט על בטוח!!!! לא משנה-גם אם יהיה לי באותו יום טיול לחו"ל!!!!!!!!!

MoRaN LiRoN

New member
למה הכל בירושלים סעמק?!?!

זה כבר ממש מעצבן!! הכל כל כך רחוק! דייייייייי למההההההההההה?!?!?!

מאי 406

New member
אוף מה הולך פה????

אני הבנתי שב-8.9 מויאל מופיע בקניון לב תלפיות! עכשיו אתם אומרים שבמעלה אדומים? מישהו מוכן לעשות סדר בדברים???

יעקב2345

New member
MoRaN LiRoN כנס

תדע\תדעי לך שלא הכל בי-ם תשאל א. מי שגר בתוך העיר כמעט ואין פה כלום עד לזמן האחרון לא היה פה בכל העיר הופעה כבר שבועות

אני מת ללכת לשם , יש מצב שאני אלך

היום , יש כמה אילוצים שאולי ימנעו ממני ... אם כן אני מבטיח לצלם
.
ומה פתאום לנשנש את לירון
כבוד לחברה
מקסימום לפלרטט

למעלה