מנדי השאלון..

prinsses maya

New member
../images/Emo41.gifמנדי השאלון.. ../images/Emo11.gif

שחור או לבן? לבן רוק או פופ? פופ מוזיקה: אנגלי או עברי? עדיף אנגלי חתול או כלב? חתול עגיל בגבה או בטבור? גם וגם שרשרת או טבעת? גם וגם פליפה או בנחמין? (לבנים: קמילה או לואיסנה?) פליפה ובנחמיןן שתייה או אוכל? אוכל ושתיה וניל או שוקו? שוקו עננים או כוכבים? כוכבים ועננים ירח או שמש? ירח ושמש ורוד או כחול? 2 הצבעים קרטיב או גלידה? גלידה להוציא לשון או להרים גבה? להוציא לשון חמוד להרים גבה למישהוא שממש לא אוהבים אותו קור או חום? שאלה קשה ג'ינס או קורדרוי? ג'ינס אפיל ו שהאופנהה מתחלפת אז.. תלוי עגול או מרובע? עגול פרח או עץ? פרח אולי כדורגל או כדורסל? כדורסל שלג או חמסין? קור או חום צחוק או בכי? תלוי מחשב או טלוויזיה? שתיהם תפוז או בננה? תפוז גשר או משקפיים? גשר מתמטיקה או מדעים? תמטיקה זה הרבה יותר חשוב אז ניראה לי שאני אעדיף את זה !! אש או גשם? חוזרים על שאלות.... שקיעה או זריחה? גם וגם צדפה או שבלול? צדפה בלונדיני או שחורדיני? אני עם שער חום יעני באמצא בנות או בנים? בנות דהה וורד או פאוור פוינט? וורד קפוארה או מחול? מחול דוּש או אמבטיה? טוש כינור או פסנתר? פסנתר צעיף או כפפות? שתיהם צעיף אולי כובע טמבל או מצחיה? טמבל פורים או חנוכה? פורים וחנוכה!! סבון או שמפו? שאלה מטומתמת דיאודורנט או בושם? בושם ודיאורדורנט! ארה"ב או בלגיה? ארצות הברית דהה

Mandyִ

New member
../images/Emo29.gifאחלה...אבל

למה לא שירשרת את זה להודעה המקורית?..

למעלה