מכרז לבילוי בערב יום העצמאות

../images/Emo41.gifמכרז לבילוי בערב יום העצמאות../images/Emo41.gif../images/Emo104.gif../images/Emo104.gif

חברות וחברים יקרים - הגיע הזמן!
יום העצאמות בפתח - ואיתו מסיבות ערב יום העצאמות
אז נא למתוח שרירים- לעשות פינפונים - וללבוש את הטייץ'! חובה עלינו לחגוג ולשמוח אז יאלה!!
אשמח לארגן ולתאם - אך טרם אנחנו זקוקים למכרז לבילויים/ מסיבות אנא בידקו עם החברים שלכם - מכרים שלכם - חובה להתארגן מבעוד מועד! LETS BOOGY!!! יש לי הצעה אחת בינתיים - לא בדוק - רק קיבלתי אותה: אם מישהו מכיר - נא לתת המלצות: מסיבת הרחוב השנתית של האוויטה STREET PARTY חוגגים עצמאות 61 לישראל ISRAEL CELEBRATING 61 YEARS די ג'יי שמוליק טיאר כתובת: יבנה 31 תל אביב יאלה!

NoaModiin

New member
../images/Emo45.gif למסיבה../images/Emo104.gif

אנסה להביא הצעות מאוחר יותר...

שיו אני לא מאמין

כמה התווכחתי עם חצי עולם שטייצ זה סקסי ויפה ופתאום באתי לי עם היציאה הכינו את הטייצ, קבלי פירגון.

../images/Emo91.gif../images/Emo72.gif../images/Emo79.gif../images/Emo59.gif

מסיבת עצמאות של ליין מסיבות מנהרת הזמן לרוב הליין מתקיים במועדון ה'מינק' במתחם יד חרוצים אבל מסיבת העצמאות תתקיים במועדון הברלה בהרצליה פיתוח כי אין דבר כזה יותר מדי אייטיז
יהיה דיסקו

אתה כולך -

רוח וצלצולים אני מבקשת ממך באמת לא להגיע! אני עומדת על כך בתוקף! אל תבוא.

tintong

New member
../images/Emo41.gif אני אהיה שם ...

כולם מוזמנים, רק הרעיון שזה רחוק מתל אביב הסואנת , נשמע אחלה :) . מועדון "צצה" ברמת השרון סאונד ברמה גבוהה מוזיקה מדהימה משקאות חופשי כל הלילה פוקצות טעימות מהטאבון "פריצות" של זמרים מהקפה בהופעה חיה פינת סתלבט בחוץ מתחם טיפולים אוירה מחשמלת פטישים? אולי... . והכי חשוב: קהל איכותי (אתם...) . אפשר ורצוי להצטייד בכרטיסים מראש (לכניסה מהירה) אפשר לרכוש ברמת השרון (בחנות EVE, אוסישקין 57, רמה"ש)

למעלה