מכירה/קנייה/דרושים

g290

New member
צודק, הגיטרה לא שלי

מחר אני אתן פרטים יותר מדויקים

Idan Katz

New member
דרושים נגנים!

כל נגן שהוא (למרות שכולם פה גיטריסטים..) מהמרכז שאוהב Cream, Led Zepplin, The Who, 13th Floor Elevators, The Doors, Jefferson Airplane, או בקיצור כל מה שדומה, 70', בלוז, גראז', פסיכדליה..,ובא לו להזיע קצת באולפן (ועל במות), 0504081764, עידן [email protected]

Idan Katz

New member
חח זה לא כל כך קשור

תסתכל על הסגנונות.. ובלי קשר סרניטי לא כ"כ פעילים עד להודעה חדשה.. מי אתה?

nothingman1

New member
הנחתי שאם אתה מחפש אז הלהקה בטח לא פעילה

אתה לא מכיר אותי, סתם שמעתי אתכם ומאוד אהבתי את החומר שלכם

roomlive

New member
חדר חזרות חדש - שעת נסיון ללא תשלום

חדר חזרות חדש - שעת נסיון ללא תשלום חדר חזרות מקצועי וממוזג מציע לך שעת נסיון ללא תשלום מחיר רגיל : 40 ש"ח לשעה לפרטים נוספים חייג : 0573-666-001 החדר פעיל ומקבל הזמנות 24 שעות ביממה.

sheepeH

New member
מחיר סטנדרטי...

גם בשברולט בחולון לוקחים 40 [ואני אישית עושה את החזרות שם]

Idan Katz

New member
השברולט גם לא שווים יותר מ40 ש"ח

כי זה חדר ממוצע מינוס. (והוא קיבל תואר ממוצע רק בזכות המגברי גיטרות שהם אחלה)

roomlive

New member
אחלה מחיר זה יחסי :)

מפרט טכני תופים : Mapex גיטרות : מרשלים גדולים :) בס : Trace elliot מנורות הגברה Peavy איקיו ashly קומפרסורים... מחשב נייד להקלטה בתפעול עצמי.... מצטער על הפירוט החלקי אבל זה ארוך ונגמר לי הכח :) 057-3666001

sheepeH

New member
../images/Emo176.gif למכירה גיטרת Daisy Rock חדשה מהניילון

גוף מהגוני, 2 האמבקרים, מפתחות גרובר. בסגנון Les Paul דאבל קאט. תתקשרו אם בא לכם לשמוע עליה עוד פרטים. חדשה לגמרי. 1200 שקל. אני מחולון. 0525808281 - אסף

sheepeH

New member
בנוסף יש לי מוניטור 100W של SOH שנשמע סבבה

אבל אין לי שום שימוש בו ואין לי מושג מה לעשות איתו. הוא חדש לגמרי מהחנות ואפילו בא עם נועל כבלים.. אין לי מושג בכמה הדברים האלה נמכרים אז פשוט תציעו מחיר ואולי תקבלו אותו טלפון בהודעה למעלה אגב אם זה משנה הוא 4 OHM

למעלה