מכירה/קנייה/דרושים

DirtySpirit

New member
אממ

יש Daisy Rock Stardust Venus ויש Daisy Rock Stardust Elite מה שיש ברעש געש כרגע[במלאי] זה את הVenus שעולה 2000[פחות מהאלייט], אבל מה שיש לך זה את הElite שבזמנו עלתה שם 3000

DirtySpirit

New member
זה מה שאמרתי..

בכל אופן לא שמעתי אותה אבל היא אמורה להיות אחלה גיטרה

sheepeH

New member
אני אגיד לך למה

אני מפרסם אותה כבר איזה חודש+ והיא סתם שוכבת אצלי וזה מרגיז שאנשים לא מתקשרים הרבה בגלל שלא מכירים את החברה הזאת ככ. אז הציעו לי עליה מחיר כלשהו אבל הוא מחיר ממש נמוך והוא הברירת מחדל שלי.. ואני לא רוצה שתעבור ההזדמנות הזאת ואז אשאר קירח מפה ומשם

אנני לא רוצה לדפוק אותך או משהו../images/Emo4.gif

יכול להיות שבכל המסע הזה אני בכלל לא אקנה אותה ואז באמת תשאר קירח מכאן ומכאן, אבל אני באמת חושבת שאנשים מעריכים את דייזי רוק, אלו גיטרות טובות.

JPOM

New member
ציוד ראק ובוקסה למכירה!

1. MP-1, פרה אמפ מנורות אדיר, היה בשימוש ע"י הגדולים ביותר. יש לו הכל מקלינים חמימים לדיסטורשנים רוצחים. מגיע עם פוטקונטרולר של דיג'יטק. 2. פאוור אמפ מנורות של Carvin מדגם T-100. 100W, יכול לעבוד במונו או בסטריאו. עוצמתי, חזק, אמין, ומשתלב מעולה עם הMP-1. מגיע עם קייס לראק של 4U. 3. בוקסה 1*12 של מרשל מדגם 1912. בוקסה טובה, בנויה טוב, לא כבדה ונותנת אחלה סאונד. כל הציוד במצב תקין, מצב קוסמטי טוב וללא שום פגמים. מגיע עם כל הכבלים הדרושים. יש אפשרות לקנות כל פריט בנפרד. הנחה למי שקונה את הכל ביחד. מחיר ושאר פרטים בטלפון - 0524409910 יש אפשרות לטרייד על קומבו או ראש מנורות. פתוח להצעות על כל מגבר מנורות.

Virons

New member
למכירה סקסופון אלט מצוין Trevor & j james

סקסופון אלט מבית Trevor & j James . CO , דגם MK2 שנת 2006 צליל הכי נמוך סי במול צליל הכי גבוהה פה דיאז , הסקסופון עבר כיוונון ובעל צליל חם ותגובה מהירה והוא שמור בקנאות מטורפת. הסקסופון מגיע עם קייס קשיח מרופד פנימי , חומרי ניקוי , עלים לפייה 2.0 , פייה , רצועה לתמיכה טובה (לא מהשתי פיסות בד), 2 חוברות תווים לסקסופון אלט של להיטי הג'אז. הסקסופון הוא סקסופון מקוצעי ומומלץ על ידי מורים לכל הרמות, חשוב לציין שהדגם שלו יחסית נדיר בארץ כך שאי אפשר להשיג אותו בכלי זמר וכנראה גם חלילית ומרום. המחיר שלו כאשר הוא נקנה היה 6200 שח אני מוכר אותו ב4500 קצת גמיש לא יותר מדי, סיבת מכירה היא שאני הפסקתי לנגן על סקסופון אז אין טעם שהוא סתם ישאר אצלי .... אין עליו חלודה ובאמת עסקה שווה פרטים נוספים פלוס מספר טלפון ואיזור במסרים או מייל\מסן [email protected]

Virons

New member
שכחתי לשים תמונה =]

כמובן שזה הסקסופון מצד שמאל ...

dgordon

New member
שלום

שלום האם אתה מנגן על כלי נגינה אחר? לא סקסופון? במידה וכן, אולי נוכל לעשות טרייד אין על הסקסופון.... [email protected] תהיה בקשר.

23שמש

New member
קלאסית מוגברת מיוחדת(קונדנסר פנימי)

בס"ד גיטרה מאוד מיוחדת ויפה אני כעקרון מחפש טרייד על אפיפון לס פול (סטנדרט פלוס או בלק ביוטי או קסטום אחר) או איזה פנדר יפנית איכותית (סטרט או טלקסטר) אבל יש אופציה למכור... אז ככה: גיטרה פלמנקו מדריגל (Made in Spain) עם Cutway (הגיטרה היא Narrow Sides ז"א משהו כמו חצי נפח - קצת מזכיר גוף לס פול) הגברה מאוד מיוחדת ואיכותית שכוללת אפשרות לבלנד בין פס מתחת לגשר(פיאזו) לבין קונדנסר פנימי עוד אופציה כיפית זה שההגברה פועלת על Phantom Power ישר מהמיקסר (או על בטריה) הגיטרה אחרי סטאפ מקצועי עם אקשן נמוך בטירוף ומיתרים חדשים, ממש נוחה וצליל יפהפה ומפתיע (יחסית לגודל), כמה לינקים: לינק 1 (ההגברה) לינק 2 לינק 3 לפרטים 054-2021447 או במסרים, (אפשרות לשלוח תמונות ווידאו) לא בשבת. תודה

haimwe

New member
לכל המעוניינים!!!

גיטרה של vorson בקושי ניגנו עליה... מחיר גמיש... בקושי הוצאה מהקייס שלה.. נמכרת ביחד עם מגבר של caraya 35w בקושי שומש גם כן... 0522556203 לא בשבת!

byrdparis

New member
למכירה CHARAVELL 475

למכירה שראוול 475 מצויידת בפיקאפים חדשים של EMG האמבקר 89 ושני סינגלים של SA כל האלקטרוניקה , פוטנציומטרים , סוויצ'ים הכל של EMG גם כן מגיע בקייס קשיח בצבע וינטאג עם קטיפה אדומה בפנים . לרוכש המאושר ינתנו הפיקאפים הישנים (האקטיבים) שלה וכן כבל של דימארציו מתנה . הגיטרה במצב מצוין . עברה סט אפ כל כמה חודשים . מציאה של ממש . מיוחדת מאד למטאל לסולואים, הקלטות , מדויקת מאד ! מחיר3500 _גמיש עוד קצת (נמוך ממה שרציתי עבור סגירת עיסקה מהירה עם רציני . ) 0544588953 אביעד אני גר בחיפה .

למעלה