מי נגד מי - התפקדות בפורום

נועם@בת

New member
../images/Emo41.gif מי נגד מי - התפקדות בפורום ../images/Emo41.gif

תודה לשונקה שהזכירה לי. וציינה ש"עם בוא האביב בנות רבות ומבורכות עזבו את הפורום, וחותרות אמיצות הצטרפו". זה בדיוק הזמן להתפקדות חדשה. ההתפקדות האחרונה היתה כאן, וממנה אפשר להגיע להתפקדויות הקודמות. אז בבקשה חותרות אמיצות שלי (וזה המופנה גם לגברים שאיתן) להניח לרגע משוטים ולהתפקד. בהזדמנות זאת אני מזמינה את החותרות הסמויות להצטרף באופן רשמי למסע שלנו. אביב עכשיו זה בדיוק הזמן להתפקד ולעבור הלאה לפורום הריון
. נועם

Pלפלונת

New member
מצדיעה ומתפקדת ../images/Emo8.gif

בת 32, נשואה באושר רב 8 שנים ואם גאה לאור - בן 5, שנולד בהריון ספונטני לחלוטין
מנסים מזה 3 שנים להרות שוב - אך ללא הצלחה
(אנחנו ממחלקת הזרע)... בעברנו - הזרעות ושני מחזורי ivf (כולל החזרת מוקפאים), כאשר כעת התחלנו את טיפול ה ivf השלישי שלנו, ובתקווה - האחרון
גאה לקחת חלק בפורום נפלא זה, מאחלת הצלחה לכולנו,
, פלפלונת.

חניתושה

New member
מתפקדת

בס"ד חניתושה בת 25, נשואה שנתיים, מנסה להרות כבר שנתיים. טיפולי פריון התחלתי רק לפני שבועיים (מעקב זקיקים) כך שאני ממש חדשה בתחום. SORRY בנות אם אני לא תמיד עונה לשאלות שלכן וזה מפני שאני עדיין לא יודעת כלום ולכן לא יכולה לעזור. והעזרה היחידה שלי (בנתיים) היא לברך את כולכן בכל הזדמנות. מאחלת לכולנו הריון בריא וקל במהרה

eliavit

New member
מתפקדת ראשונה???

הי, אני אודי, (שם חיבה), בת 26, נשואה שנה וחצי, ומאז כמובן מנסה להרות. אני PCO שאובחן יחסית מאוחר, וכאילו זה לא מספיק, היום התגלתה לה גם רירית שלא מוכנה לגדול. נראה לי שאשאר פה לעד, אבל כמובן שמקווה שלא . שיהיה לנו בהצלחה.

נועם@בת

New member
../images/Emo41.gif והערה חשובה מאוד ../images/Emo41.gif

לא להכניס לשרשור הזה הודעות שאינן התפקדות. (כדי שלא אצטרך למחוק. נועם

neta2

New member
אז גמני../images/Emo140.gif

נטע 31 וחצי (
) חיה באושר עם בנזוגי האהוב ביותר. מנסים להרות כבר שנתיים וחצי, מתוכם שנה ו.. בטיפולים מסוגים שונים. די!!!!!!!!!!! רוצה לצאת מפה

חס33

New member
מתפקדת...

בת 33 וחצי...חיה עם בן זוגי נמצאים בIVF שני ממתינה שבוע הבא לתוצאות אם הצליח. מערכת זוגית שנייה שבראשונה הינו כחמש שנים בטיפולים לכן לאור העבר ישר התחלנו בהפריות לאחר שנה באופן טבעי ללא הצלחה.

shirg

New member
מתפקדת 3

אני שירלי בת 28 נשואה שנתיים ומנסה מעל לשנה. כמו להרבה יש לי PCO כך שאני לא מבייצת. הפסקתי החודש את הטיפולים, חשבתי שהפסקה זה דבר טוב. אני לא כותבת הרבה אבל קוראת מידי יום. בהצליחה לכולם שיר

barbarari

New member
גם אני גם אני

בת 28 (אם כי בעוד שלשה חודשים בת 29 אבל שומרת עוד כמה ימי חסד..) נשואה שנה וחצי ומנסה להרות שנתיים כמעט (כן כן התחלנו לנסות לפני..) אני " לא מוגדרת" בבעיה שלי אבל מוגדרת לגמרי ברצון.. וטוב לי פה בפורום אפילו שמידי פעם אני לוקחת הפסקות קצת, טוב ככה זה, מותר בבית..

צוקה1

New member
מתפקדת נוספת

שמי צוקה שם חיבה מבעלי (קיצור של צוציקית אעפ"י שאני ממש לא כי אני כבר מעל 44 שנה וגם גדולה מבעלי בכ-4 שנים).אלו נישואין מאוחרים שלנו נשאנו לפני כ-3 שנים וכנראה שהיה שווה לחכות כי הוא מדהים והכי הכי בשבילי ואנו תמימי דעות בעיניין.בעלי איש מחשבים ואני אשת טיפול. שנה ניסינו להרות. שנה טיפולי פוריות +4 טיפולי IVF. ועדה שלא אישרה יותר טיפולים וכרגע בטיפול של תרומת ביצית. בהצלחה לכולנו.

קראת לי, אז באתי !!

אני בת 40.5 אמא לשני בנים (4.5 ו 2.5) שניהם נולדו בהפריה שניה ושניהם באיקסי. אני בוגרת פורום זה (עם הבן השני) ונעים לי לחזור לידיים אמונות כשל נעם. אמש התחלתי בהסנפת סופרפקט ואני מקווה שהפעם אשבור את הסטטיסטיקה של עצמי. אני יודעת שרוב הנשים כאן הן חותרות לילד ראשון ואני מקווה שאצליח להתברג בינכן. בהצלחה לכולנו. ונעם, את זוכרת מה הבטחנו אחת לשניה !!

מאיו

New member
../images/Emo127.gif גם אני...

בת 29, אם לאור (בן 3.5) שבא אחרי הזרעות ושלוש IVF+ ICSI. החלטנו לחזור לטיפולים והיום אני עוברת שאיבה ראשונה מזה 4 שנים. רק אחרי הטיפולים גיליתי את הפורום המדהים הזה שאותו מטפחת ומעצבת נועם המקסימה. שיהיה בהצלחה לכל החותרות ומזל טוב לכל אלה שהגיעו לבסיס היעד.

פּוֹנְג

New member
שייכת אליכן למרות שאני מדחיקה

ומנהלת את לקראת הריון (הנאיבי
) (ככה זה, אני 'רוקדת' על שתי החתונות) בת 38 (וחמישה חודשים אבל מי סופר) מנסה רשמית מעל שנה (אבל בשלוש שנים שאני עם האיש שלי, מעולם לא השתמשנו באמצעי מניעה שזה גם אומר הרבה...) בינתיים התחלתי רק טיפולייט (כמו שקוראים לכדורי האיקקלומין בפורום 'שלי') עכשיו בהפסקה לטובת טיפול בבעיות אחרות שהתגלו במהלך הדרך שאינן קשורות לפוריות, אבל בהחלט לא הולכות יד ביד עם הניסיונות להרות...
ומקווה לחזור לחתור בקרוב מאד

מתפקדת פעם נוספת ודי,

בת 26+ ,נשואה כמעט 4 שנים,מנסים שנתיים.סיפור חיי-PCO,חצי שנה על איקקלומין ו4 הזרעות משולבות עם זריקות.אם הטיפול הזה לא מצליח עולים כיתה לIVF.

מילוקה

New member
מקווה להשאר ב"גן חובה"

אני מילוקה (כינוי לפורום), בת 29 ונשואה שלוש וחצי שנים. האמת שהיו לנו הרבה תוכניות לממש לפני ילדים (וכמובן שיש עוד כמה גם לאחרי..) ורק לפני כחצי שנה התחלנו לנסות. אובחנתי כ-PCO וסיימנו מחזור ראשון של איקקלומין (רק עוד בדיקת דם אחת קטנה לראות שאכן היה ביוץ יפה, כמו שהרגשתי, ואחריה עוד בדיקה אחת קטנה לראות אולי במקרה הצלחנו...). אנחנו מאד אופטימיים ומקווים להשאר בגן חובה
ולא לעלות כיתות
בנתיים - תודה לנועם ולכל הבנות הנפלאות על כל העזרה והתמיכה

בולולה

New member
בוללה מתפקדת

שלום לכל המתפקדות. בת 32, נשואה 3 שנים. לפני שנתיים היה לי הריון ספונטני שנגמר בשבוע השמיני בגלל שהדופק נדם. מאז לא הצלחנו להרות - באופן בלתי מוסבר.... אני לאחר החזרת בלסטוציסטים בטפול IVF שני (היה גם מחזור מוקפאים אחד באמצע) ובימים אלו אני כוססת ציפורניים לקראת בדיקת הדם שתראה את הבטא הגבוהה המיוחלת. בהצלחה לכולם!
בולולה

רחלי מתפקדת ביום ההולדת ....../images/Emo65.gif

היום בדיוק אני בת 33 ... נשואה שנה וחצי ומנסה שנתיים ... IVF ראשון לא הצליח כרגע אנו בהמתנה לאחר החזרת מוקפאים (4 במספר) ... מטופלת בתה"ש ... מקווה לבשורות טובות לכולנו רחלי שממתינה לתשובה חיובית ב- 1/6.

פפושקי

New member
../images/Emo49.gif ../images/Emo65.gif ../images/Emo39.gif מאחלת לך

שתקבלי מתנה מדהימה ליום הולדתך!
תעשי חיים היום ותפנקי את עצמך. מגיע לך

רועיבת

New member
גם אני גם אני

שמי רועי בת (שמו של אישי). אני בת 27 וחצי, הפסקתי לקחת גלולות לפני כחצי שנה, ולפני כחודשיים "התבשרתי" שאני סובלת ממנפאוזה מוקדמת, וכנראה אזדקק לתרומת ביציות. אני עדיין מנסה לעכל... שמחה שהפורום קיים (ונמצאת פה כל יום - גם אם לא תמיד פעילה...). בהצלחה לכולן!

למעלה