מישהו יודע איפה למה איך וכמה?

erez2100

New member
זירת הפשע

מישהו יודע מתי תחזור זירת הפשע בעונה חדשה?

erez2100

New member
סטארגייט סג-1

מישהו יודע אולי מתי סטארגייט חוזרת בשידור חוזר מהעונה ה1 ?

momi2004

New member
לאן נעלמה "לוסי סאליבן מתחתנת"?

אני ממש מודאג.. מה פתאום הורידו את הסדרה ככה באמצע ?

אסון התאומים

האם בעונות החדשות שמגיעות מארצות הברית יש איזה היתיחסות לאסון התאומים איזה פרק מיוחד או קטע שמראהמה קורה משהו

מיטללל

New member
"מחוץ לחוק"

אני יודעת שזאת סידרה דיי ישנה.. והיא שודרה לאחרונה בערוץ 3 בפרקים חוזרים. לרוב ראיתי אותה בלילות. בכל מקרה עם כל השידורים לא הצלחתי לראות לעולם את הפרק האחרון. אני יודעת שהיום הוא היה... אבל לא הייתי בבית. מישהו יכול לספר לי מה היה בפרק האחרון? תרגישו חופשי להאריך.

shiri_b

New member
כן, ב11 בספטמבר הולכים

לשדר פרקים של "הבית הלבן" ושל "משמרת שלישית" שהם מוקדשים לאסון התאומים. אני מניחה שיש עוד......

מיכל ק

New member
עיקר החדשות

אני עדיין לא מבינה למה הם הפסיקו את העונה האחרונה באמצע אבל אני מעדכנת למי שרוצה כל יום פרק אחד של העונה האחרונה אז מי שרוצה שילחץ כאן

@יעל@

New member
וואי........ אני מה זה אהבתי את

הסידרה הזו..... בטח בפרק האחרון היה משפט והוא יצא חף מפשע.... סתם ניחוש......... הבן יונה השני מה שמו דיקסון... בטח הוציאו אותו להורג..... אני לא ראיתי את הפרק האחרון...... הידעת שזה שמשחקר את דיקסון הפיק את הסידרה....

מיטללל

New member
חחחח

גם אני לאט לאט התמכרתי לסדרה הזאת.. בהתחלה הייתי רואה אותה כדי להירדם בלילות.. בסוף התחלתי לאהוב אותה. גם לי יעל יש את ההיגין שלך. ברור שבסוף השוטר המושחט מת. ווינס משתחרר לחופשי. אבל אני רוצה פרטיים. ולא לא ידעתי.

3Dennis

New member
אני חושב שאני יכול לעזור

לא היה שום משפט. אם אני לא טועה הקליטו את דיקסון מדבר על רצח או משהו כזה והוא הפך לנמלט כמו רינו ריינס. ככה זה נגמר.

Yaniv-DC

New member
../images/Emo41.gifמישהו יודע איפה למה איך וכמה?../images/Emo41.gif

ולכאן ישורשרו כל הודעות המישהו יודע למה הכבלים הבני יונות הפסיקו עונה באמצע, למה הלווין הבני קופות לא שידרו את הפרק האחרון, ולמה ערוץ 2 הבני אוגרים אמרו שקנו אבל לא משדרים.

true leaper

New member
../images/Emo75.gifטוב אז...

למה ערוץ 10 מבזבז את כספו על קניית מלא תוכניות חדשות ואף ישנות אבל לא יכול לשדר את העונות הרביעית והחמישית של זינוק לאתמול?? וגם: למה ערוץ 3 הפסיקו לקנות את ג´אג אחרי העונה הרביעית, וערוץ 2 קנה רק את החמישית ושכח שיש עוד 2 עונות (ותיכף מתחילה השמינית בארצות הברית!) זו סדרה מצליחה שנמצאת בין ה-20 הנצפות ביותר שם ומגיע לנו לראות אותה! ולמי שמתעניין באחת מהן או בשתיהן, דין סטוקוול
מזינוק לאתמול מגיע לג´אג כדמות שגילם בעוד סדרה של דון פ. בליסאריו, (היוצר של שלושתן) First Monday ..

slide2129

New member
מצטרף לשאלה

זה ממש לא הוגן מצד הצופים. צפינו בשלושת העונות הראשונות של "זינוק לאתמול", ודווקא בשתי האחרונות הם עושים בעיות. בארץ בכלל לא מעניין אותם מהצופים. ראו דוגמא ערוץ 3, אשר מגיב לאימיילים ששולחים לו רק כעבור חודש (אם לא יותר), וגם תמיד בסירוב: "אין באפשרותינו כרגע..." "נגמרו זכויות השידור..." ועוד בולשיט מהסוג הזה. העיקר את דוסון וסיינפלד הם לא מפסיקים לשדר (כימעט בזה אחר זה). מה אין להם הגבלה של זכויות שידור? נ.ב מישהו יודע כיצד ניתן להשיג את שתי העונות האחרונות (4 ו5) של "Quantum Leap" (זינוק לאתמול)? כל דרך שלא תהיה

~*~gaL

New member
אגב זכויות שנגמרו,

קיבלתי מייל חזרה מערוץ 3 והם כתבו לי שנגמרו להם זכויות השידור של העונות הראשונות של אי. אר. הם שוקלים אם לקנות אותן מחדש, ואם מישהו רואה את הסדרה ורוצה לראות את הפרקים הישנים שוב או בפעם הראשונה - שישלח להם מייל. הם יראו שיש ביקוש ובטח יקנו מחדש. ואכן.. משום מה לדוסון קריק ולסיינפלד לא נגמרות הזכויות. גם לחברים. מעניין....

dht160

New member
לדוסון כן

לשתי העונות הראשונות נגמר. ואני חושב שקאתי איפה שהוא שגם לסיינפלד אבל ערוץ 3 קנה חדשות

~*~gaL

New member
הוא קנה את זה מחדש???

יואווווווווווו.. אלוהים... העיקר את זה הם יכולים לקנות כל הזמן. אוף. וליבי ממש נשבר שנגמרו הזכויות על שתי העונות הראשונות של דוסון קריק. (NOT)

Danial***

New member
העונה הראשונה של דוסון קריק

דווקא היתה מצוינת וגם השניה לא היתה רעה, למרות שהיא היתה פחות טובה מהראשונה... מהעונה השלישית והלאה זה מ-מ-ש הדרדר - אז דווקא זה שאיבדו את הזכויות לעוינות היחידות של דוסון שהן עונות טובות - זה עצוב.

true leaper

New member
איך דפקו את הסדרה שלנו ../images/Emo88.gif

ממש לא הוגן מה שקרה ואני כועסת על ערוץ 10 דווקא לא על ערוץ 3 כי הם לפחות שידרו את הסדרה בזמנה עד הסוף ואז גם עשו שידור חוזר של כל העונות (חבל שלא הכרתי אותה אז
) לעומת זאת ערוץ 10 גרם לנו לחשוב שיש להם את כל העונות ואז פתאום הפסיקו אותנו בשיא המתח.. ועכשיו סתם לא קונים ולא מחוסר כסף! אם אתה מוכן לצפות בלי תרגום יש מישהו שימכור את הפרקים החסרים, דיברתי איתו לפני כמה זמן אבל הבעיה היא שהוא כמובן מאמריקה ודורש די הרבה כסף.. אם לא ישדרו את העונות עד תחילת 2003 - כי הרי יש סיכוי שערוץ 10 יקנה אותן עד אז, אני קונה ממנו בטוח. תאמר לי אם אתה רוצה עוד מידע עליו - השאלה האם זה דחוף לך כי אם לא אולי נוכל לקנות ביחד ולחסוך.. מקווה שעזרתי איכשהוא

למעלה