מומלצים 3.8

sh53

New member
איך מתנשקים צרפתית?

איי ניד הלפ=/ מאת: n a t a l i e 1 7ו 04/08/05 | 00:02 אז ככה קצת מביך אותי לספר אבל אם אני אשתוק לא יהיה נחמד יותר=/ אניוואי עכשיו סיימתי ביצפר (בת 17 וארבעה..קפצתי גן) אחרי אהבה אחת של 4 שנים שלא יצא ממנה כלום (אהבה חד-צדדית אני אהבתי אותו והוא לא אותי..פשוט הוא שמוק וגיליתי את זה מאוחר מדי) נראלי שאני בינתיים מתגברת עליו כי לא רואה אותו והוא לא לידי אז אין מי שיכאיב לי בלב.. בקיצור אז היות וסיימתי ביצפר התחלתי לבלות יותר ולצאת (מסיבות פסטיבלים הופעות) אבל הבעיה שאפ פעם לא היה לי חבר ולא התנשקתי צרפתית...ואני לא נראית רע (אבל מתפדחת להוסיף תמונה שלי כרגע..תבינו אותי=/) פשוט אני מפחדת לפתוח בקשר רציני עם מישהו (ודווקא מתחילים איתי בכיף..הכרתי מישו בפסטיבל גולדסטאר אבל הוא לא ממש עושה לי את זה..לא נורא אני אופטימית ויודעת שיבוא מישהו שימצא חן בעיניי מתישהו) בגלל שיש לי את המחסום הזה מפני הקירבה כשמתנשקים...יודעת שנשמעת כמו ילדה קטנה...פשוט אני יודעת כשיבוא מישהו שבאמת ימצא חן בעיניי אז אני אירתע ואתרחק ממנו..למרות שהוא מוצא חן בעיניי..בגלל הקטע של הנשיקה=/ לא יודעת מה לעשות ויודעת שהבעיה היא רק כזאת פסיכולוגית ושהכל בא מהראש פשוט לא יודעת זה מעיק עליי (כי אני יותר מדי מודעת לעצמי) ולכן רציתי שאולי מישו מפה מכיר את הבעיה ויודע מה עושים? תודה בכל אופן על העזרה קישור

sh53

New member
הידיד מהעבודה יודע שאני מאוהבת בו

מה נשמע אנשושים? סיפרתי פה לא מזמן על איזה אחד שהכרתי בעבודה שלי (חנות ספרים) שאממ נוצר ביננו קשר דיי טוב מההתחלה, אנחנו עושים הרבה צחוקים וגם מפלרטטים, וניראה לי שהוא רומז לי.. אבל שוב, הכל בצחוקים! לפעמים ניראה לי שהוא רציני ורוצה קשר איתי ולפעמים יש לי ספקות בקשר לזה.. אז החלטתי לעשות צעד קטן כדי שיידע שאני בכל אופן מעוניינת בקשר איתו, יש עוד מישהי שעובדת בחנות, שהיא חברה טובה שלי וגם ידידה ממש טובה שלו.. סיפרתי לה שהוא הטיפוס שלי, ושאם הוא היה מציע לי לצאת איתו, הייתי מסכימה.. היא שאלה אותי אם היא יכולה לספר לו את זה, אז אמרתי לה שכן אבל בתנאי שיחשוב שאני לא יודעת מזה (מזה שהיא מספרת לה על מה שאמרתי) ולא יגיד לי. זה מה שקרה היום, היא תפסה אותו לשיחה שלא הייתי בסביבה ואמרה לו מה שקבענו.. הוא היה בשוק, דיי רציני.. ומאז הוא התייחס אליי דיי ברצינות, בלי צחוקים.. כאילו התבייש ממני, או אולי לא ידע איך לפנות עליי.. מה זה אומר לדעתכם? שהלחצתי אותו? או שאולי הוא בכלל לא רצה משו איתי..? איזה פדיחות לי.. מחר יש לנו משמרת משותפת, רק שנינו... איך אני אמורה להתייחס אליו אחרי כל זה..? בחיים לא הייתי במצב כזה... קישור

גת וייס

New member
איזו מוסיקה מעוררת בכם השראה?../images/Emo79.gif

הביטלס, הפינק פלויד אולי בריטני ספירס...? או אולי אתם בכלל מאלה שתמיד אומרים: "די תחלישו את המוסיקה. איך אפשר להתרכז ככה?!" שרשור מוסיקלי

למעלה