מה היה לנו השבוע...

../images/Emo41.gifמה היה לנו השבוע...../images/Emo140.gif

מזל שאני מורה בישראל כך שהשבוע היה לי חופש וזמן כדי לכתוב לכולכם את סיכום השבוע.. השבוע היה שבוע מרגש ומבולבל- גם סיפורים מצחיקים היו כאן (1 באפריל )
וגם סיפורים מרגשים
ומפחידים
מעט ... תמונות השבוע
אמא (חוט השני) - הראתה לנו את הנסיכה המהממת שלה !!
אמא של איתן ולהב המשיכה להשוויץ ביפיופים שלה (ויש לך במה להשוויץ)!!
אמא סיגליהיא קבלה לעבודה הפתעה תמונה של בתה המדהימה שאחותה שומרת עליה. כל הכבוד לאחות כזו מקסימה!!
ימי הולדת השבוע
בעלי המכונה ENGEAL חגג השבוע יום הולדת - ליאל אפילו נתנה לו את הזר שלה לשים על הראש וניסתה להרים אותו עם הכיסא לגובה.
התאומות פלג ושני
חוגגות מחר יום הולדת - גיל שנה!! המון מזל טוב לציון אירוע חשוב כל כך! מחכים לסיפורי חגיגה ולתמונות!
הורים גאים השבוע
ronylew גאה ובצדק בתאומות המדהימות שלה שעשו "סדר" בחדר של הרופאה וקיבלו ציון "מצויין"
בהתפתחות.
רותם 28 גם היתה עם ביתה בביקורת , ורופאה "קשוחה" לא נתנה לה הרבה שליליים
וזאת בזכות עבודה קשה של פיזיוטרפיה בבית , כל הכבוד לאמא ותמשיכו כך!!
גם אמא של איתן ולהב גאה השבוע בילדיה המקסימים!! להב
כמעט השליש את משקלו
6600 גר' ואיתן
עבר בהצלחה את מבחן ההתפתחות של גילו. כל הכבוד לשניהם !!
virlomi גאה בביתה מעיין
שהתגברה על כל הקשיים, גדלה והשמינה והגיעה לבית
החם והטוב של אבא ואמא . מזל טוב
ואל תעשי להורים יותר מדי צרות..במיוחד בלילה!
גם אמא שלומית 0710 גאה בפג שלה איתן שאוכל בתאבון
והגיע למשקל 1720 גר' וגם החליט שצפוף וחם מדי באינקובטור אז העבירו אותו לעריסה עם בגדים..זהו הוא כבר כמו תינוק רגיל!! כיפאק הי לאיתן המתוק!!
ואננחנו הורים גאים לליאל שלנו שהשבוע נהיתה ילדה גדולה ויושנת
כבר שבוע רצוף במיטת נוער ולא במיטת תינוק. עוד שינוי ומעבר עבר בהצלחה!!
התרגשנו איתם השבוע
-אבא ארך רגליים חנק אותנו מפחד
מהסיפור של אחד התאומים שלו שגילו לו מנגיומה בגרון שחוסמת כמעט 95% מהקנה ומפריעה לו לנשום, כולנו מחזיקים אצבעות
שזה לא יעשה לו בעיות רציניות בעתיד ושהטיפול שמקבל יעזור לו. תהיו חזקים ונקווה לבשורות טובות!!
-אבא adger גם חנק אותנו מדמעות התרגשות
כשסיפר לנו על הצלת אחד התאומים שלו שהסתבך בפגייה והיה בסכנת חיים, מזל שהיה להם תושייה והעבירו אותו לפגייה בבית החולים העמק בעפולה. כיום התאומים בני 4 ומפותחים ללא בעיות בכלל!! כל הכבוד
לרופאים ולהורים המיוחדים !!
חגית 2000 הפחידה אותנו באשפוזה בבית חולים בשבוע 25 להריונה. חגית דורשת חוויה מתקנת של לידת ילד בשבוע 36 ומעלה ולכן כולנו מחזיקים אצבעות
לך שתחזיקי מעמד בשמירת הריון בבית
ותגיעי כמה שיותר לשבוע מתקדם!! כולנו כאן אוהבים אותך ומחזקים אותך!!
תאריך השבוע
השבוע היה תאריך 1 באפריל שבו המנהלת שלנו כמעט הורידה לנו את הלב
לתחתונים בהודעתה שהיא פורשת מניהול הפורום...כמעט עבדת עלינו עד שמישהו קלט את תאריך ההודעה. חסר לך שזה יהיה באמת הודעה כזו..
אורן של איה ניסה גם את מזלו כשהזמין אותנו לכנס בחיפה אך מהר מאד עלו עליו ...
גם סיפור הנמלים בסורוקה היה לא מדוייק - זה לא פגייה וזה לא באינקובטור, זה במחלקת ילדים והקן הנמלים ברצפה ולא במיטה. מה ששמועות יכולות לעשות ולאן הם מגיעות...
הודעה חשובה השבוע
משרד הבריאות הודיע שכדאי כמה שפחות להשתמש בתחליבי חלב צמחיים כיוון שהם מכילים אסטרוגנים שמשפיעים על הורמוני הרבייה - הקדמת ווסת אצל בנות
וירידה בספירה זרע אצל בנים
. קחו לתשומת לבכם!!
חג שמח וכשר לכולללללם!!
חופש נעים
עם טיולים כיפיים
וחוויות עם הפגים שלנו הכי מקסימים בעולם .
מקווה שלא שכחתי אף אחד ואיתכם הסליחה עם כן.

hagit2000

New member
יופי של סיכום

חסכת לי לקרוא את כל מה שהפסדתי בשבוע וחצי האחרונים.

liati7

New member
כל הכבוד../images/Emo25.gif

כל הכבוד על ההשקעה בסיכום. מהנה לקרוא נ.ב. בפעם הבאה שיכעסו על החופשים של המורים אני אצדיק אותם !!!!

נילי, בפעם השנייה- הודעה מצויינת

סיכום מקיף ואסטתי מאוד! קבלי ח.ח. ויש לך ד"ש מלילי הג'ינג'ית...

תודה על כל המחמאות!../images/Emo140.gif

זה מחמם את הלב
לקרוא את ההודעות שכתבתם ואני נהנית כשאני קוראת שאתם נהנתם לקרוא את הסיכום השבועי. וזה מעודד אותי לנסות למצוא זמן להמשיך במסורת הזו (ותאמינו לי שזה לוקח הרבה זמן לקרוא את כל ההודעות, לסכם ,לכתוב והכי הרבה זמן להעתיק את האייקונים ...), אך זה גם מהנה לעשות את זה בשבילכם!!

למעלה