מדליקים לפידים 2: פרק אחרון

adi007

New member
../images/Emo41.gifמדליקים לפידים 2: פרק אחרון../images/Emo41.gif

התחלנו עם 25 שורדים והגענו לפיינל 2: שיאן וג'ון את ההצבעה שלחו אלי במסר וכתבו "לפיד לשיאן" או "לפיד לג'ון". אחרי שאתם מצביעים תשרשרו את הסימן
להודעה הזאת כך שאני אדע מי הצביע ומי לא, רק אל תכתבו למי הצבעתם! השורד שיקבל הכי הרבה לפידים מעכשיו ועד יום שני בשעה 15:00 ינצח. זכרו: אסור לשנות את ההצבעה!
 
מה זה משנה?

שניהם עכשיו מדגדגים לעצמם בבית, הם בכלל לא שמעו על המשחק. מה זה משנה איזה ג'ון? כל ג'ון זה טוב. גם אלטון ג'ון. אם את אוהבת את אלטון ג'ון, תצביעי ג'ון. אבל אם את שונאת את ג'ון הרטסון שבעט לפנים של ברקו, אז תצביעי שיאן. כי גם שיאן לא יודעת מהמשחק ולא אכפת לה, אז את יכולה סתם לבחור שיאן אחרת. לדוגמה, שיאן סוויסה מהפיצוציה "בית הסחלב" בדימונה. אחלה בחורה. קצת דבה אבל יש מצב איתה לדברים. אז חופשי זה טוב להצביע לשיאן גם.
 
../images/Emo127.gifהצבעתי

רק חבל שלא היה שום פרומושן, שום דבר.. גם זה שההצבעה היא חשאית זה די מוריד מהעניין.. חבל. משחק כל כך מעניין אבל הסיום יצא קצת דלוח. חיכינו לרגע הזה כל כך הרבה ובסוף מה? עמית יכתוב שג'ון ניצח.. נו? ומה אז? מה נעשה עם זה? אתם חושבים שיהיה לו אכפת? חוצמיזה עד יום שני זה ימבה זמן.. כמה אפשר להיות במתח? זה יותר מדי.
 
למעלה