מבצעים

Ihavenonick

New member
מבצעי STEAM - השבוע השני

Mirror's Edge: $4.99 - 75% off Serious Sam HD: Gold Edition | $3.99 - 90% off Neverwinter Nights 2: Platnium | $9.99 - 50% off Street Fighter IV | $14.99 - 50% off Machinarium | $2.99 - 85% off Lost Planet 2 | $19.99 - 50% off EVE Online: Incursion | $4.99 - 75% off Tom Clancy's H.A.W.X 2 | $33.49 - 33% off Star Wars: Knights of the Old Republic | $2.99 - 75% off Victoria Set | 50% off all games Cities XL 2011 | $19.99 - 50% off Killing Floor Complete Pack | $6.99 - 75% off Power of Defense | $2.99 - 75% off​
הערה - Lost Planet 2, Killing Floor Complete Pack ו- H.A.W.X 2 לא נמצאים באיזור של הארץ
אם למישהו יש דרך לקנות אותם, שיציין בבקשה.

Ihavenonick

New member
עדכון זמינות על המשחקים

Killing Floor עכשיו זמין לכל, ואילו 2 HAWX משום מה זמין לי רק במחשב בבית, אז עם מישהו רוצה לקנות דרכי את HAWX 2, שיישלח לי הודעה הפרטי.

Ihavenonick

New member
מבצעי D2D - שבוע של Ubisoft

במהלך השבוע יהיו מבצעים יומיים על משחקי Ubisoft. אני מניח שזה בסדר גודל של 50%. הנה הרשימה:
Monday: RUSE - $24.95 [review] Tuesday: Assassin's Creed 2: Deluxe Edition [review] Wednesday: Dawn of Discovery: Gold Edition Thursday: Tom Clancy's HAWX Friday: Heroes of Might and Magic Bundle​

freak2100

New member
../images/Emo45.gif GTA 4 ב-5$

חוץ מזה שברישום אמאזון מתעקשים שעל פי המיקוד שלי אני גר בSAINT CLOUD, FL, US. שיהיה להם בהצלחה עם זה

Ihavenonick

New member
מזל שזה הורדות ישירות ../images/Emo13.gif

ד"א, הבנתי שאפשר לרשום את המשחקים ישירות ב-Steam

freak2100

New member
באמת? לא ראיתי שם אפשרות כזו...

אני רק מקווה שאני לא אקבל עכשיו שיחת טלפון מאיזה עורך דין אמריקאי...

lgmtk

New member
מיקודים עובדים רק בארה"ב.

אתה צריך לבחור ישראל.

freak2100

New member
זהו, שלא הייתה שם אפשרות כזו

בstate / country ניסיתי לבחור IL, הנחתי שזה ישראל, אבל זה לא עבד. ניסיתי להשאיר מיקוד ריק וזה אמר לי שאני חייב למלא אותו. בדרך כלל יש אפשרות לבחור NOT US או משהו כזה, אבל לא הייתה שם אפשרות כזו בשום מקום, וגם לא היה מקום לכתוב מאיזו מדינה אני (הוספתי בשורה של העיר Israel, כי לא היה מקום יותר הגיוני להוסיף את זה) זה כאילו הם שכחו שיש עולם מחוץ לארצות הברית...

freak2100

New member
אה, כנראה שהם הגדירו

שאי אפשר לעשות משלוח אל מחוץ לארה"ב, כי לוגית זה נכון

Ihavenonick

New member
מוזר, כי לי לא הייתה עכשיו בעיה לקנות

שמתי כתובת חיוב בארה"ב

lgmtk

New member
IL, אם זה מתוך רשימת בחירה נגללת ויש שם

עוד מלא ראשי תיבות בעלי 2 אותיות, זה Illinois, מדינה בארה"ב.

freak2100

New member
אז היום במסיבת סילבסטר...

גיליתי שאני לא היחיד שמבזבז את הכסף שלו על משחקים מוזלים בsteam (ולא משחק בהם אחרי זה)

Ihavenonick

New member
שמח לבשר לך

אתה ממש לא לבד. אפשר לציין את רוב משתמשי STEAM בתוך הקב' הזאת. בגלל זה ב-NeoGAF עשו את התמונה המצורפת. **Amazing banner done by GAFs own SpacePirate Ridley**

למעלה