מאיה אשכנזי המגודלת האדומה מתארחת בפורום!

megudalim

New member
למאיה,אל תקשיבי לבני ול-noamamimon

את יצאת במגודלים הכי אמיתית והכי טובה מכולם! אל תקשיבי לכל מי שכותב לך דברים כאלה כמו שהם כתבו לך,הם לא מבינים שאת בסך הכל בנאדם שכעס באותו רגע. אז כשכתבת "בבקשה קבלו באהבה בנאדם בלי קשר לנטיותיו המיניות ואם לא לקבל לאז פחות לא לשנוא או להשמיץ " את לא צריכה לכתוב "בבקשה" כי הם חייבים לכבד כל בן אדם תזכרי! את בן אדם טוב ושווה כמו כולם,אפילו יותר מכולם! אני מעריכה אותך

omer719

New member
מאיה - תודה רבה רבה שחזרת../images/Emo13.gif

היו ממש הרבה שאלות, ותודה שחזרת יום נוסף לענות לכולם. אין עלייך

Ruined

New member
למאיה

למרות שהייתי רוצה להגיד לך הרבה דברים רציתי להתייחס לנושא אחד מעצבן מאוד מאוד. לא נמאס לך להגיד איתן התעלל מילולית במירב,איתן רמס את מירב וכל שאר ההגזמות האלו? האם שכחת שחברתך הטובה קיללה את איתן שעות על גבי שעות בזמן שהוא ניסה להתעלם?,שכחת שהיא פיסלה את הראש שלו בצורת חרא התנהגות שמתאימה לילד מפגר בן 10?שכחת שהיא יצאה למלון ואיתן ישב בג'קוזי בלי להוציא מילה היא עשתה לו זין ואמרה לו לדחוף את יודעת לאן? זה מזכיר לי את הבית הספר ששני ילדים רבים מכות את מי יענישו?את זה שהרביץ יותר חזק. זו לא אשמתו של איתן שמירב הראשונה שנכנעה היא הייתה מגעילה בדיוק כמוהו אז מספיק עם ההתחסדויות המטופשות האלה. ד"א זה לא רק את כמעט כל אחד מהמגודלים "שכח" לציין את ההתנהגות של מירב אבל כל מילה שאיתן הוא הוציא מהפה הוא זכר טוב מאוד.

לאיוש היפייפיה

היי מאמי חולה עלייך אהבתי אותך מההתחלה והצבעתי לך מלאה שתנצחי התאכזבתי קצת שלא זכית במקום הראשון אבל לא נורא טוב שרז זכה ולא איתן זכה וחוץ מיזה בשבילי את במקום הראשון ומקום שני זה מאוד מכובד. וכל מה שקרה אם איתן אני מצדיקה אותך ואת לא צריכה הסברים אז פעם אחת מעדת זה לא אומר כלום לא שופטים אדם בשעת כעסו ואם הייתי שם במקומך הייתי עושה את אותו הדבר הוא עלה על כל העצבים כל הדחה רציתי כבר שהוא יעוף הוא התנהג כמו ילד בגן אבל כנראה שהיו גם כאלה שאהבו אותו ובגלל זה הוא לא הודח. יש לי שאלה אלייך : אם היו מציאים לך את כל זה מהתחלה היית עושה זאת שוב (המגודלים)? מקווה שתעני לי מאיוש חולה עליך נשמה שלי את נשמה אמיתי כפרה ומקווה שיהיה לך ולמורן זוגיות מדהימה מאמי ומקווה שיהיה מפגש או מסיבה משהו שאני יוכל לראות אותך כי לא ידעתי שהיה מסיבה ביום שבת :( ופספסתי את ההזדמנות לפגוש אותך ואת מורן (אם היא באה) את לא יודעת איזה באסה זה בשבילי הלוואי שיהיה שוב מפגש או משהו. את יכולה לענות לי באימייל או פה בכל מקרה אני אשמח מאוד :)
ביוש מאמי מואאההההה :)

למאיוש היפייפיה

היי מאמי חולה עלייך אהבתי אותך מההתחלה והצבעתי לך מלאה שתנצחי התאכזבתי קצת שלא זכית במקום הראשון אבל לא נורא טוב שרז זכה ולא איתן זכה וחוץ מיזה בשבילי את במקום הראשון ומקום שני זה מאוד מכובד. וכל מה שקרה אם איתן אני מצדיקה אותך ואת לא צריכה הסברים אז פעם אחת מעדת זה לא אומר כלום לא שופטים אדם בשעת כעסו ואם הייתי שם במקומך הייתי עושה את אותו הדבר הוא עלה על כל העצבים כל הדחה רציתי כבר שהוא יעוף הוא התנהג כמו ילד בגן אבל כנראה שהיו גם כאלה שאהבו אותו ובגלל זה הוא לא הודח. יש לי שאלה אלייך : אם היו מציאים לך את כל זה מהתחלה היית עושה זאת שוב (המגודלים)? מקווה שתעני לי מאיוש חולה עליך נשמה שלי את נשמה אמיתי כפרה ומקווה שיהיה לך ולמורן זוגיות מדהימה מאמי ומקווה שיהיה מפגש או מסיבה משהו שאני יוכל לראות אותך כי לא ידעתי שהיה מסיבה ביום שבת :( ופספסתי את ההזדמנות לפגוש אותך ואת מורן (אם היא באה) את לא יודעת איזה באסה זה בשבילי הלוואי שיהיה שוב מפגש או משהו. את יכולה לענות לי באימייל או פה בכל מקרה אני אשמח מאוד :)
ביוש מאמי מואאההההה
:)

למאיוש היפייפיה

ביוש מאמי מואאההההה
:)

למעלה