לכל איש יש שם.. ....

yoyo10

New member
זה כמו שהינו צוחקים על המורת

שמורות שקוראים להם יפה או יפית מכוערות וטובה היא רעה ונעימה ממש לא נעימה למחנכת שלי בחטיבת בניים קראו נאירה

Ronnie*

New member
בינגו ../images/Emo13.gif

טוב, כמה מורות בשם נאירה כבר יש...

בעיניי זה מקסים

גם אני מכירה ילדות בשם יובל, אורן, זיו וכו' ואני ממש ממש ממש אוהבת את זה!!!!! מצד שני- הטעם שלי בשמות נחשב מאוד מוזר... מזל שעמית מאזן אותי.... הוא אוהב שמות מהקיבוץ.

תוכי

New member
אז סיפור קטן

יום אחד אני מתקשרת ללקוח עונה לי בחורה בשם : חסליה הייתם מאמינים אמרתי לה כמה פעמים איך... והיא שוב אומרת לי חסליה

limor 2

New member
לבעלי יש מישהי בעבודה שקוראים לה

זלינה.. אבל היא מבוגרת, אולי יש לזה משמעות באיזה ארץ. תמיד אני קוראת לה וזלינה..

מאי26

New member
ואני מכירה:

בחורה בשם שלגיה (כן, בחורה אמיתית, לא מהאגדות. ירד שלג כשהיא נולדה, המסכנה). ו... משהו ממש מזעזע, בחורה בשם אבנית. הבנתי שזה שילוב בין השמות של הוריה. אני לא מבינה איך הורים יכולים להיות כל כך אגואיסטיים...

מאי26

New member
אני לא יודעת אם הם שמעו על זה, אבל

טוב שלא קראו להורים שלה, נגיד, סיוון וליטל... עוד יכלו לקרוא לה סיליט
. בעצם אני כבר לא יודעת מה יותר גרוע...

poogi27

New member
נזכרתי בעוד אחד, ממש נוראי

מישהו קרא לבן שלו לי-זמר ברור לכולם שהוא החליף את השם

ואני מכירה.....

אביטל (בן) שילגיה (אכן כן, שכנה שלי אמיתית בת 50
) אילאיל אבירן והכי הכי: רביב (ראשי תיבות של רצינו בת יצא בן
אבל יכול להיות גם רצינו בן יצא בת........)

איילתי

New member
איזו יצירתיות...

על רביב כמובן...אני שמעתי על אלדר ששמו מורכב משמם הפרטי של הוריו ושם משפחתו המקורי של כל אחד מהם אני מכירה אביטל בן, בכיתה של אחותי. ( טוב נו, היא בבית ספר של קיבוצניקים, הם אלופים במתן שמות) עוד מכירה בחור בשם חובב, בחורה בת 24 בשם אלון ועוד ילדונת בשם מאור אוי. אוי, כמה אנשים מוכי שמות מוזרים יש בארץ ישראל ( כנראה בגלל שאני כבר רגילה, אבל לבעלול קוראים בירן
)

תוכי

New member
יש לי

מישהי בעבודה שקוראים לה אביאת זה ע"ש הסבא וסבתא אבי ואתי = אביאת

נופר30

New member
ואני עכשוו נזכרתי בבת משפחה

שלי שקראה לבנה נהר חיים ( ואני לא צוחקת )

למעלה