לוח מודעות

שונצו

New member
אני לא חנות אונליין (עדיין)

את יוצרת איתי קשר דרך האתר, אבל זה רק הקשר, הקניה נעשית בדרכים אחרות, לא באינטרנט. לגבי המידה- יש לבראוואדו תיאוריה שלמה לגבי אופן התאמת החזיה לאשה. מסתבר ש75% מהנשים לובשות חזיות שלא באמת מתאימות להן. נתון מדאיג, לא?... בכל אופן, יש ממש הסבר מפורט באתר שלהם-שאת צריכה למדוד ככה וככה, ולחשב את זה ואת זה- תורה שלמה. (יש הפניה מהאתר שלי לשם), ויש אותו גם בעברית באתר של היבואן, וגם, כמובן, אפשר לבוא למדוד אצלי, בתאום מראש.

M i k u s h

New member
../images/Emo20.gif מבצעים בחיפושית

לקראת הגעתם בסוף החודש של חיתולי gDiapers - אני מוכרת את חיתולי Weenees (הדגם האוסטרלי שלהם) במחיר מבצע של 50 ש"ח בלבד (במקום 65). בנוסף ישנם מנשאים Mei Tai- מנשא סיני, ו- MeiHip- מנשא צד. שניהם מכותנה אורגנית במחיר מבצע של 250 ש"ח. ועוד מוצרים חדשים אפשר לראות באתר. ניתן ליצור איתי קשר בטלפון 054-7807781 שיהיה המשך שבוע טוב מיכל

yoelnd

New member
עד סוף חודש נובמבר בלבד!!!

סדנא אישית חד פעמית במשך כשעה ללימוד עיסוי תינוקות - אחד על אחד במחיר של 75 ש"ח בלבד! מוזמנים לתאם פגישה: יואל שניאור - נטורופת, כפר סבא: 0526200352

M i k u s h

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif קבוצה בפייסבוק

נפתחה גם קבוצה בפייסבוק לחיפושית - ובה יהיו עדכונים, מבצעים, דיונים ועוד. אשמח מאד אם תצטרפו. מיכל

מזמינה אותך למעגל אמהות לתינוקות: 3.12 בת"א

שמחה להזמינכן אמהות יקרות מאזור ת"א, שילדו בשנה האחרונה, למעגל הממוקד בנו - האמהות לקטנטנים. זה המקום לשתף, להזדהות, להתלבט ולהכיר חברות חדשות עם תינוקות. המעגל כולל 8 מפגשים באווירה ביתית ונעימה, אחת לשבוע, במחירים אטרקטיביים, ההרשמה בעיצומה. על המנחה: אני אמא של אורי בת השנה, מנחת קבוצות בשבע השנים האחרונות, בעלת תואר שני בייעוץ חינוכי מאוניברסיטת ת"א. למדתי הנחיית קבוצות בביה"ס לשלום בנווה שלום. מנחת מעגלי אמהות לתינוקות, מאמינה בכל מאודי במעגלי שיתוף של נשים, ובמיוחד בזמן המיוחד לאחר לידה. זה הזמן לפגוש נשים אחרות שחוות אותם רגעים, אתגרים, רגשות חיוביים ושליליים כאחד, ולהבין שאת לא לבד בסיפור הזה. התקשרי עכשיו ושמרי לעצמך מקום במעגל. את מוזמנת באהבה !

Nia11

New member
סדנת חיתולי בד ביום שני הקרוב בת"א

אני רוצה לתת לכן תזכורת על הסדנא הזאת: סדנא המיועדת להורים או הורים לעתיד, השוקלים את האופציה של החתלה בבד, אך 'טובעים' בים האפשרויות וכן אינם בטוחים במה זה כרוך. הסדנא מיועדת גם לאלו שמעוניינים לראות את החיתולים לפני רכישתם ו'למשש' את הבדים השונים. שאלות לדוגמא אליהן נתייחס בסדנא: מהם חיתולי בד? למה בכלל להעדיף החתלה בבד על פני הנוחות של החתלה בחיתולים חד-פעמיים? מהם יתרונות חיתולי הבד לתינוק ולסביבה? במה זה כרוך? מהם האתגרים איתם מתמודדים בהחתלה בבד? איך בכלל מחתלים ומטפלים בחיתולי בד? מהם סוגי החיתולים ועזרי ההחתלה השונים ומה ההבדלים ביניהם? האם זה כלכלי? נשמח לענות על שאלות נוספות במהלך הסדנא, וכמובן לתמוך בכם לאורך כל הדרך. הסדנא הראשונה שלנו תתקיים ביום ב', 23.11.09 בין השעות 10:00-11:30 בבית 'נולי' בתל-אביב. מיקום מדויק יישלח למשתתפים באימייל. לרוכשי חיתולים במהלך הסדנא, ההשתתפות בסדנא ללא תשלום. מנחת הסדנא הראשונה: דליה סולוז'ון - 'החיתולים של דליה' אמא בעלת נסיון של שנים רבות בהחתלה בבד, יבואנית חיתולי 'הפי הייניז' וכיסויי 'באמיס' לישראל.

../images/Emo20.gifבייבי יוגה בטיבעון../images/Emo20.gif

אני מזמינה אתכן אימהות ותינוקות לסדנה בת 8 מפגשים. סדנה בה נתרגל יחדיו תרגילי יוגה רכים לאם ולתינוק, תרגילים המפתחים את ההקשבה והקשר בינינו ובין תינוקינו. תרגילים העוזרים בהתפתחות תקינה, בריאה ונכונה.
הסדנה תחל ב - יום רביעי 25.11.09
סטודיו-מולהיוגה בטיבעון
ב 11:00 בבוקר
יש להרשם מראש
אתן מוזמנות לבקר באתר שלי www.yogababy.co.il או ליצור איתי קשר בטלפון 0528414388
ציפי
אמא לשניים, מטפלת בקשיי למידה ותפקוד,
קשיים מוטוריים והתפתחותיים לפי שיטת אלבאום
ומדריכת בייבי יוגה בפגישות פרטניות ובקבוצות

../images/Emo184.gif סדנת בריאות טבעית

מוזמנות לסדנת בריאות מהטבע- ללא תשלום... מותנה ברישום מראש, מס' המקומות מוגבל. ניתן לפנות בטל' 054-5791377 / במייל- [email protected] / בפייסבוק

למעלה