לוח מודעות

Nia11

New member
מעגל נשים בנושא ווסת - מחר בערב בת"א

אני רוצה להזכיר לכן על קיומו של האירוע הזה, ומקווה שיעניין לכן להשתתף. מעגל שהוא שיחה ושיתוף, נברר את ההתייחסות לווסת בימים עברו ובימינו אנו ומה קרה לנו הנשים מאז ועד היום. נשוחח על ההיבטים הפיזיים והרגשיים ונשתף אחת את השנייה בתחושות השונות בזמן הזה , זמן הווסת. נקבל כלים מעשיים להתבוננות והתייחסות חדשה לזמן זה. כמו כן, נערוך השוואה בין המוצרים התעשייתיים הנמכרים בחנויות למוצרים טבעיים ונבין את היתרונות בשימוש במוצרים טבעיים שאינם מזיקים לנו ולסביבה. על כל זאת ועוד, בהרצאה מרתקת שמזכירה לנו הנשים את שידענו ושכחנו. מעגל הנשים הראשון שלנו יתקיים ביום ג', 17.11.09 בין השעות 20:30-22:30 בבית 'נולי' בתל-אביב. מיקום מדויק יישלח למשתתפות במסר. מנחת המעגל בחודש נובמבר: אלונה ג'מילי כהן מנחה ותיקה של מעגלי נשים, מדריכת פלדנקרייז ויצרנית מוצרי היגיינה לנשים מכותנה אורגנית.

מחר או ביום שלישי?

כי היום יום ראשון... רק רוצה לוודא. אני אהיה שם
ומקווה שתהיה נוכחות יפה של בנות הפורום!

Nia11

New member
סליחה, טעות שלי ../images/Emo9.gif ביום שלישי בערב

גם אני אהיה משתתפת מן המניין. את מוזמנת גם מחר, אבל אז בטח תמצאי אותי מול ההתמכרות החדשה שלי - House MD

מריםס

New member
../images/Emo188.gifאיך יוצאים עם תינוק במנשא בחורך?../images/Emo188.gif

בשביל כל אלו ששואלים את עצמם את אותה שאלה, אני מזכירה את קיום ה כאן-גר-הוא
מתאים לכל מנשא בכל תנוחה
בעל קפוצ'ון לילד וכיס לחפצים קטנים
עשוי פילז עבה ורך
יפה, נעים ואופנתי *הפונצ'ו נתפר על ידי אנשים בעל מוגבלויות לפרטים ושאלות אתן מומנות לפנות אלי במסר או באתר חורף נעים!

אוליב י

New member
איך זה בחורף הקפוא?

אצלנו ממש קר (היום היה 10 מעלות ביום). הפליז שלי לא מספיק מחמם, והוא וינד בלוק. אני מוסיפה שמיכה על המנשא מתחת הפליז. ראיתי מישהי עם הכאן=גר=הוא, וזה היה נראה לי ממש ממש דק. יש מישהי שמשתמשת בזה וגרה במקום ממש קר?

קיבלנו אתמול את שלנו

(אבא של הקטנה קנה לנו מתנה) איזה כיף!!!! ואפילו הצלחתי להלביש אותנו לבד (עם הראש שלה בחור כשהיא מאחור), והלכנו לעשות סיבוב שופוני בשכונה
.

l i m o r 2

New member
../images/Emo42.gifהזמנה למפגש בנושא "עיבוד חוויית הלידה"

אני מזמינה אותך להצטרף למפגש בוקר מיוחד לאמהות לתינוקות, שמטרתו לשתף ולעבד את הלידה שעברת ולהקשיב לסיפורי לידה והתמודדויות של אמהות אחרות.
ההשתתפות במפגש אינה בתשלום, אך מחייבת הרשמה מראש. עיבוד חווית הלידה הוא תהליך משמעותי לכל אם. לאמא שעבורה הלידה היתה מחזקת ומעצימה-השיתוף בחוויית הלידה מאפשר להתחזק, להתרגש, לחזק נשים נוספות וללמוד על עצמה ומה איפשר לה לחוות את הלידה בצורה זו. לאמא שעבורה הלידה היתה קשה/שלא על פי התכנון/טראומטית- השיתוף מאפשר לפרוק, לאוורר, לקבל חיזוקים, להתמקד בעצמה, להכניס את הלידה לפרופורציה של האִמָּהוּת ולנסות להביט על הלידה במבט אחר. לבדוק מה היה נכון ומה לא היה נכון עבורה ומה אפשר לשנות לקראת הלידה הבאה. ההשתתפות במפגש 'עיבוד חוויית הלידה' מרגשת, אינטימית, חווייתית ומחזקת. בחיפה- 30.11.09, יום ב'. בחוף הכרמל- 22.12.09, יום ג'. בין השעות 10:30-12:30. התינוקות כמובן מוזמנים ! פרטים נוספים- במסרים/מייל/אתר/טלפון. אשמח לראותך, לימור, נשים מדברות אִמָּהוּת.

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifמחפשת גן/משפחתון

לפעוט מקסים בן שנתיים. אנחנו גרים בגבעתיים, אך אשמח אם מישהי יודעת על כפר אז"ר, משמר השבעה או כל מושב/קיבוץ באזור. הדרישה היא כמובן לגן חם וקטן עם גננת ענקית באווירה של טבע. מודה לכן ויום טוב.

P U M M A

New member
מוצרים לתינוקות למכירה בייבילגס, ששרשרת ענבר

בייבילגס 30 שח שרשרת ענברים 80שח נעלי עור רכות לתינוקות 100 שח תחתוניות\תחבושות רב פעמיות מנשאי פאוץ ומנשאי קשירה החל מ- 150 שח ועוד.. [email protected]

Nia11

New member
שאלה

הסוגר של שרשרת הענברים עשוי מענבר או פלסטיק?

שושונלה

New member
ניה, אם יצא לי לבוא לסדנת החיתולים בשבוע

הבא, אביא איתי את 2 השרשראות שלנו - שנקנו במחיר יחסית זול בחו"ל - גם אותי מענין אם הסוגרים שלנו הם ענבר או לא. באמת איך יודעים? זה בצבע של שאר השרשרת (שרשרת אחת ענברים שחורים, שניה זהובים) אבל אולי זה פלסטיק? לא שזה כל כך קריטי לי מבחינת התפקוד, אבל זה יכול להסביר את הבדלי המחיר. ורד

Nia11

New member
קודם כל, אשמח לראותך

לא שנראה לי שאת צריכה סדנת חיתולים... וכמובן שאשמח לראות את השרשראות. אני אדע להגיד לך את ההבדל.

שושונלה

New member
זו הזדמנות טובה לפגוש אמהות ותינוקות בראש

שלנו... וגם מזמן רציתי לראות את החיתולים של mother ease...
אבל זה מוקדם אז תלוי בשנת הבוקר של הקטנצ'יק... ורד

lovelish

New member
סדנא משולבת של עיסוי תינוקות בייבי יוגה וליוו

סדנא חוויתית לאם ולתינוק בקריית השרון נפתחת ב23.11.09 הסדנא כרגע במחיר מוזל ונערכת בחדר ג'ימבורי ותועבר על ידי 2 מדריכות . אנחנו שמות דגש רב על האם תחושותיה והרגשת הביטחון שלה אצלינו באים גם לתרגל עם התינוק וגם להנות
מהפגש עם עוד אימהות ולדבר ולקשקש על הכל וגם על מה שקשה מצרפת הזמנה לסדנא

נורקס

New member
מה דעתך לפרגן לעצמך? ../images/Emo9.gif

אשמח להכין במיוחד עבורך מוצרי טיפוח, טיפול ויופי טבעיים, אורגניים וטהורים בהתאמה אישית
אני מזמינה אותך למלא את שאלון ההתאמה האישית בקישור המצורף
עכשיו ועד סוף החודש כל המוצרים באתר ב-10% הנחה ובנוסף, מתנה מפנקת לחברות הפורום בכל הזמנה. משלוחים בדואר רשום לכל הארץ-ללא תשלום נוסף. לקבלת ההנחה והמתנה אנא צייני בפנייתך שהגעת דרך הפורום של תפוז פרטים נוספים באתר , בשורת החתימה שלמטה

שונצו

New member
הלילה מגיעים לארץ צעצועים אקולוגיים יפהפיים!

מעץ
ומבד
. כבר עכשיו יש חיתולים ח"פ אקולוגיים, חזיות הנקה, ועוד ועוד. שווה לבקר באתר שלי!

big lul

New member
שאלה לי

אני מאוד צריכה חזיות הנקה ואני לא ממש מוצאת משהו טוב באזור. אבל איך מזמינים חזייה באינטרנט? איך יודעים את המידה?

למעלה