לוח זמנים לקווי סופרבוס

מצב
הנושא נעול.
../images/Emo41.gif לוח זמנים לקווי סופרבוס

לוח זמנים לקווי סופרבוס
סריקת לוח הזמנים של קווי סופרבוס כפי שמחולק באוטובוסי החברה. עמוד 1

Image of me

New member
האוטובוס מלא עד אפס מקום

תהיה בקשר ל156
למה בימים א'-ד' הוא יוצא בשעה 17:20, ואילו ביום ה' בשעה 17:24, מה המשמעות של 4 הדקות האלה? ובכלל, בתדירות כזו מועטה, מה מצב התפוסה בקו?
האוטובוס מלא עד אפס מקום
ממש כמו קו 6 בשעות האלה. מי שלא מצליח להידחס ל-156, מנסה את מזלו עם קו 6.

idos2

New member
ובבוקר מה קורה?

האוטובוס מלא עד אפס מקום
ממש כמו קו 6 בשעות האלה. מי שלא מצליח להידחס ל-156, מנסה את מזלו עם קו 6.
ובבוקר מה קורה?
אני זוכר שדיווחת שביום המעבר המצב היה ממש טוב, כלומר לא היה עומס בכלל, האם המצב נשאר ככה? או שחזר להיות כמו שהיה באגד?

Image of me

New member
עוד לא נסעתי ב-156 של סופרבוס.

ובבוקר מה קורה?
אני זוכר שדיווחת שביום המעבר המצב היה ממש טוב, כלומר לא היה עומס בכלל, האם המצב נשאר ככה? או שחזר להיות כמו שהיה באגד?
מאז נסעתי עוד פעם אחת ב-155, והמצב נשאר דומה, כלומר טוב. בנוסף, נסעתי פעם אחת ב-451 בסביבות 11 בבוקר ביום ראשון. הוא יצא מתל אביב כשכולם ישובים, אבל בדרך השבעה המעבר התמלא לאט לאט, ואחרי בית דגן כבר לא נשאר מקום נוסף לעמוד.

rocar

New member
והשבוע ראיתי אוטובוס בקו 156 מקצר

מאז נסעתי עוד פעם אחת ב-155, והמצב נשאר דומה, כלומר טוב. בנוסף, נסעתי פעם אחת ב-451 בסביבות 11 בבוקר ביום ראשון. הוא יצא מתל אביב כשכולם ישובים, אבל בדרך השבעה המעבר התמלא לאט לאט, ואחרי בית דגן כבר לא נשאר מקום נוסף לעמוד.
את המסלול ע"מ שלא להעלות יותר חיילים.... סטייה מהמסלול היא עבירה חמורה ע"פ משרד התחבורה.

levikon

New member
איפה? מתי? יש לך ראיות מצולמות או

את המסלול ע"מ שלא להעלות יותר חיילים.... סטייה מהמסלול היא עבירה חמורה ע"פ משרד התחבורה.
סימוכין לטענה? כי אם לא אתה חשוף לתביעת דיבה מטעם סופרבוס על פגיעה בשם הטוב ופרסום עלילת שווא על החברה במטרה להכפיש את שמה ברבים. תזהר לך.

rocar

New member
אין ראיות מצולמות, בן אדם לא מסתובב

סימוכין לטענה? כי אם לא אתה חשוף לתביעת דיבה מטעם סופרבוס על פגיעה בשם הטוב ופרסום עלילת שווא על החברה במטרה להכפיש את שמה ברבים. תזהר לך.
אין ראיות מצולמות, בן אדם לא מסתובב
או נוהג עם מצלמה ב"היכון". אני מוכן לעמוד לבדיקה במכונת אמת. אגב... אני לא בטוח שזה יעניין מישהו בסופרבוס.

rocar

New member
עוד דבר: ספורבוס, שם טוב? לא הייתי

מהמר על זה....

levikon

New member
זה לא ממש משנה מה אתה חושב על

מהמר על זה....
השם של סופרבוס. מה שמשנה זה שאתה אדם מוטה ובעל דעות קדומות שמגיב מטעם חברה אחרת בהשמצות על חברה מתחרה.

rocar

New member
על מה אתה בדיוק מדבר?

השם של סופרבוס. מה שמשנה זה שאתה אדם מוטה ובעל דעות קדומות שמגיב מטעם חברה אחרת בהשמצות על חברה מתחרה.
על מה אתה בדיוק מדבר?
אתה מנסה לטעון שלא ראיתי אוטובוס שסוטה ממסלול הקו שלו? זאת גם דעתי על סופרבוס ע"ס צפיה, התעניינות ואפילו נסיעה מזדמנת מידי פעם. ואני לא עובד באף חברה ולא מייצג אף חברה.

אורי404

New member
גם אם, אכן, האוטובוס של סופרבוס סטה

על מה אתה בדיוק מדבר?
אתה מנסה לטעון שלא ראיתי אוטובוס שסוטה ממסלול הקו שלו? זאת גם דעתי על סופרבוס ע"ס צפיה, התעניינות ואפילו נסיעה מזדמנת מידי פעם. ואני לא עובד באף חברה ולא מייצג אף חברה.
ממסלול הנסיעה, הרי שזה ממש לא מקרה יחיד של חברה יחידה. ממש לא חסרים מקרים (ולא מקרה חד פעמי, אלא יותר מזה) שבחברות אוטובוסים יש סטיה מהמסלול המקורי או סטיה בזמנים, כולל חברות "אגד" ו"דן". לא חסרים מקרים שחלק מגולשי הפורום האמינים יוכלו לספר עליהם על סמך ו/או התעניינות ו/או נסיעה מזדמנת ואף נסיעות קבועות.

rocar

New member
ההבדל הוא שבאגד ובדן יש פיקוח חמור

ממסלול הנסיעה, הרי שזה ממש לא מקרה יחיד של חברה יחידה. ממש לא חסרים מקרים (ולא מקרה חד פעמי, אלא יותר מזה) שבחברות אוטובוסים יש סטיה מהמסלול המקורי או סטיה בזמנים, כולל חברות "אגד" ו"דן". לא חסרים מקרים שחלק מגולשי הפורום האמינים יוכלו לספר עליהם על סמך ו/או התעניינות ו/או נסיעה מזדמנת ואף נסיעות קבועות.
על הנהגים ומיקרים של סטיה ממסלול נחשבים כעבירה חמורה והנהגים צפויים למשפטי חברים וקנסות. לדעתי המיקרים הללו הם ספורים אם בכלל. לעומת זאת לסופרבוס יש כלכך הרבה חסרונות שעוד אחד לא ממש מפתיע.

levikon

New member
כן... אלה אם כן דן ואגד לא זורקים

על הנהגים ומיקרים של סטיה ממסלול נחשבים כעבירה חמורה והנהגים צפויים למשפטי חברים וקנסות. לדעתי המיקרים הללו הם ספורים אם בכלל. לעומת זאת לסופרבוס יש כלכך הרבה חסרונות שעוד אחד לא ממש מפתיע.
כן... אלה אם כן דן ואגד לא זורקים
את התלונה מלכתחילה לפח כמו שאורי ועוד אנשים בפורום יכולים להעיד...

מצב
הנושא נעול.
למעלה